Lietuvos rudens atviras kroso čempionatas ir jaunimo pirmenybės, tarptautinės bėgimo varžybos „Gintarinė jūrmylė 2019“
1 jūrmylė (M, 2004-2005)
Šeštadienis, 2019, spalis 12
OA# SEX# AG# BIB AGE SEX AG Name City CO Klubas Finish Pace
1 1 1 3009 15 F 1-15 Wiktoria Wróbel Siedlice (POL) POL 7:46.0 4:12/km
2 2 2 3013 15 F 1-15 Anastasija Močalova Riga LVA SS "Arkadija" 7:51.7 4:15/km
3 3 3 3012 15 F 1-15 Valērija Curikova Riga LVA SS "Arkadija" 7:58.7 4:19/km
4 4 4 3005 15 F 1-15 Karolina Bliujute Vilnius LTU Begikes 7:58.9 4:19/km
5 5 5 3027 14 F 1-15 Frederika Anna Grende Riga LVA SS "Arkadija" 8:10.5 4:25/km
6 6 6 4080 15 F 1-15 Agnė Ramanauskaitė Klaipėda LTU NIKĖ 8:11.2 4:25/km
7 7 7 3026 14 F 1-15 Alise Petrova Riga LVA SS "Arkadija" 8:17.7 4:29/km
8 8 8 3014 15 F 1-15 Austrėja Žilinskaitė VŠĮ Kelmės SC LTU 8:20.5 4:30/km
9 9 9 3006 15 F 1-15 Ana Borunova Vilnius LTU Midlongas 8:21.2 4:31/km
10 10 10 3021 14 F 1-15 Gabrielė Žebrauskaite Vilnius LTU Begikes 8:33.5 4:37/km
11 11 11 3016 15 F 1-15 Dovilė Gilytė Šiauliai LTU "Dinamitas" 8:41.7 4:42/km
12 12 12 3020 14 F 1-15 Loreta Sučkova Vilnius LTU Midlongas 9:00.0 4:52/km
13 13 13 3019 14 F 1-15 Ema Broškaitė Vilnius LTU VMSC 9:00.2 4:52/km
14 14 14 3037 14 F 1-15 Laura Osipenko Liepoja LAT 9:00.5 4:52/km
15 15 15 3017 15 F 1-15 Giedrė Strelkauskaitė Šiauliai LTU "Cosma" 9:03.7 4:54/km
16 16 16 3028 14 F 1-15 Evelīna Rumba Riga LVA SS "Arkadija" 9:06.0 4:55/km
17 17 17 3031 14 F 1-15 Arnela Šaulytė Šiauliai / Šiaulių raj. LTU ŠSG 9:12.0 4:58/km
18 18 18 3007 15 F 1-15 Miglė Daškevičiute Vilnius LTU Begikes 9:27.5 5:06/km
19 19 19 3002 15 F 1-15 Diana Sakavichute Kaliningrad RUS ModernPentathlon 9:30.7 5:08/km
20 20 20 3008 15 F 1-15 Elzė Kudulytė Vilnius LTU VMSC 9:47.7 5:17/km
21 21 21 3025 14 F 1-15 Milāna Krafte Riga LVA SS "Arkadija" 10:02.0 5:25/km
22 22 22 3036 14 F 1-15 Krista Kločko Liepoja LAT 10:09.9 5:29/km
23 23 23 3033 14 F 1-15 Ieva Ilze Jarute Liepoja LAT 10:15.7 5:32/km
24 24 24 3024 14 F 1-15 Ance Upmale Riga LVA SS "Arkadija" 10:28.2 5:39/km
25 25 25 3035 14 F 1-15 Līva Altīte Liepoja LAT 10:41.2 5:46/km
26 26 26 3022 14 F 1-15 Deimantė Šimaitytė Žagarė LTU Bėgimo klubas 11:20.9 6:08/km
27 27 27 3030 14 F 1-15 Justė Tamošaitytė Šiauliai LTU "Stadija" 12:02.4 6:30/km