Lietuvos rudens atviras kroso čempionatas ir jaunimo pirmenybės, tarptautinės bėgimo varžybos „Gintarinė jūrmylė 2019“
0.5 jūrmylės (2010 m. ir jaun.)
Šeštadienis, 2019, spalis 12
OA# SEX# AG# BIB AGE SEX AG Name City CO Klubas Finish Pace
1 1 1 91 9 M 0-9 Mantas Budrikas Šilutės SM LTU 4:44.1 5:07/km
2 2 2 61 9 M 0-9 Danas Janušauskas Klaipėda LTU 4:48.0 5:11/km
3 1 1 2 9 F 0-9 Dorotėja Jekabsone Kaunas LTU 4:48.3 5:11/km
4 2 2 16 7 F 0-9 Anna Golinska Liepaja LVA 4:54.3 5:18/km
5 3 3 3 0 F 0-9 Skaistė Linkutė Kaunas LTU 5:04.0 5:28/km
6 4 4 22 8 F 0-9 Madara Skulte Riga LVA SS "Arkadija" 5:06.8 5:31/km
7 3 3 93 9 M 0-9 Ralfs Dīķis Liepoja LAT 5:08.0 5:33/km
8 5 5 25 8 F 0-9 Dita Lankupa Liepoja LAT 5:11.5 5:36/km
9 6 6 30 8 F 0-9 Marta Jēce Liepoja LAT 5:25.8 5:52/km
10 4 4 94 8 M 0-9 Adrians Uztics Liepoja LAT 5:27.3 5:53/km
11 5 5 96 9 M 0-9 ALEKSANDRAS PAULAUSKAS KLAIPĖDA LTU SENDVARIO PROGIMNAZIJA 3 D KLASĖ 5:29.3 5:56/km
12 7 7 23 6 F 0-9 Sofija Klapote Riga LVA SS "Arkadija" 5:30.5 5:57/km
13 8 8 26 9 F 0-9 Beatrise Dreimane Liepoja LAT 5:31.0 5:58/km
14 9 9 9 9 F 0-9 Gabija Samytė Klaipėda LTU 5:35.8 6:03/km
15 6 6 71 5 M 0-9 Vincentas Venckūnas Kaunas LTU Kauno BMK 5:38.0 6:05/km
16 7 7 62 1 M 0-9 Adrijus Kunkulis Klaipėda LTU 5:41.5 6:09/km
16 10 10 35 5 F 0-9 Liucija Venckūnaitė Kaunas LTU Kauno BMK 5:41.5 6:09/km
18 8 8 53 6 M 0-9 Haris Linkus Kaunas LTU 5:44.5 6:12/km
19 9 9 65 9 M 0-9 Gediminas Poškys Klaipėda LTU 5:49.0 6:17/km
20 11 11 27 9 F 0-9 Šarlote Špakovska Liepoja LAT 5:52.8 6:21/km
21 10 10 75 9 M 0-9 ŽYGIS ŽILINSKAS KLAIPĖDA LTU Sendvario progimnazija 5:53.8 6:22/km
22 11 11 60 9 M 0-9 Vitas Adomaitis Klaipėda LTU 5:59.8 6:29/km
23 12 12 4 9 F 0-9 Saulė Linkutė Kaunas LTU 6:03.5 6:33/km
24 13 13 7 9 F 0-9 Nikoleta Pantu Klaipėda LTU 6:04.8 6:34/km
25 12 12 63 9 M 0-9 EIMANTAS MARČIUS KLAIPĖDA LTU Sendvario progimnazija 6:05.0 6:34/km
26 13 13 64 9 M 0-9 Herkus Obrikis Klaipėda LTU 6:16.5 6:47/km
27 14 14 31 9 F 0-9 EVA JANINA ŠAPARNYTĖ KLAIPĖDA LTU SENDVARIO PROGIMNAZIJA 3D KLASĖ 6:25.5 6:56/km
28 15 15 500 5 F 0-9 Michal Leandro Siedlice POL 6:27.0 6:58/km
29 14 14 73 7 M 0-9 Kristupas Šverys Klaipėda LTU 6:27.3 6:58/km
30 16 16 14 9 F 0-9 Augustė Žvirblytė Klaipėda LTU 6:31.3 7:03/km
31 17 17 8 7 F 0-9 Sofija Pantu Klaipėda LTU 6:47.8 7:20/km
32 15 15 41 9 M 0-9 Ralfs Kalniņš Riga LVA SS "Arkadija" 6:59.5 7:33/km
33 18 18 24 9 F 0-9 Luīze Mosāne Riga LVA SS "Arkadija" 7:16.5 7:51/km
34 16 16 92 9 M 0-9 Rūdolfs Penezis Liepoja LAT 7:35.8 8:12/km
35 19 19 6 6 F 0-9 Liepa Obrikytė Klaipėda LTU 7:39.5 8:16/km
36 17 17 81 5 M 0-9 Armandas Bilevičius Šilutė LTU 7:48.8 8:26/km
37 18 18 97 6 M 0-9 Ainis Kundrotas Klaipėda LTU 8:11.8 8:51/km
38 19 19 72 9 M 0-9 Deividas Šverys Klaipėda LTU 10:26.5 11:17/km
39 20 20 34 9 F 0-9 Karolina Šežikaitė Klaipėda LTU 10:29.8 11:20/km
40 21 21 21 9 F 0-9 Rugilė Mačiūtė Akmenė LTU 10:32.0 11:23/km
41 20 20 69 3 M 0-9 Ragnaras Šežikas Klaipėda LTU 10:32.7 11:23/km
42 22 22 28 9 F 0-9 Ance Miltiņa Liepoja LAT 10:54.2 11:47/km
43 21 21 68 3 M 0-9 Oskaras Šežikas Klaipėda LTU 11:04.2 11:57/km
44 22 22 89 9 M 0-9 Artūrs Madelāns Riga LVA SS "Arkadija" 15:16.0 16:29/km
45 23 23 85 8 M 0-9 Dovydas Rimas Vilnius LTU 15:16.5 16:30/km
46 24 24 87 9 M 0-9 Andrius Venckūnas Kaunas LTU Kauno BMK 15:39.0 16:54/km
*****DQ****-- -- 33 3 F 0-9 Lina Žemaitytė Klaipėda LTU ---