Dalyviai-08

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 87, rodoma - 87)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.AlbinasMarkeviciusVYR1959LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
2.AlgimantasKazakevičiusVYR1956LTUKaunas- 3.5 km (II lyga)
3.AlgirdasPukisVYR1985LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
4.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
5.AndriusButkusVYR1982LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
6.AndriusZinkeviciusVYR1988LTUKaunasŠešios trim 7 km (I lyga)
7.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
8.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 7 km (I lyga)
9.ArijanaKotovaMOT2002LTUPaberžėRCN 3.5 km (II lyga)
10.ArtemSlotinVYR1990UKRCherkasyRunfamily10.5 km (aukščiausia lyga)
11.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
12.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
13.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 3.5 km (II lyga)
14.AudrisVaivilavičiusVYR1973LTUKaunasDviratai-Daistatus 7 km (I lyga)
15.AudrysAntončikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
16.AudrūnasMatonisVYR1980LTUKaunasKauno maratono klubas 7 km (I lyga)
17.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
18.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj.A.Skinulio treniravimo sistemos10.5 km (aukščiausia lyga)
19.BrigitaKokankaitĖMOT1992LTUZarasai  7 km (I lyga)
20.DainiusLiutkusVYR1986LTUKaunasOCR Baltic warriors10.5 km (aukščiausia lyga)
21.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
22.DariusBaranauskasVYR1986LTUKaunasOCR Baltic warriors10.5 km (aukščiausia lyga)
23.DeimantėStepšytėMOT1988LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
24.DeividasZakševskisVYR2002LTUPaberžėRCN 3.5 km (II lyga)
25.DonatasKošiuba VYR1989LTUKaunas  7 km (I lyga)
26.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
27.Egidijus Leliašius VYR1985LTUKaunas OSK DAINAVA10.5 km (aukščiausia lyga)
28.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
29.EimantasPetrylevičousVYR1981LTUGarliavaBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
30.ErnestasAdomaitisVYR1985LTUKaunasRealgame.lt10.5 km (aukščiausia lyga)
31.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
32.GiedriusPietarisVYR1981LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
33.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
34.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
35.IndrėMakelytėMOT1985LTUKaunasBabėnų šernai 7 km (I lyga)
36.IngaGermansoneMOT1978LTU   7 km (I lyga)
37.IngaŽukauskaitėMOT1997LTUBiržaiPasvalio "Vėtra" 3.5 km (II lyga)
38.IngaGermansoneMOT1978LTU   7 km (I lyga)
39.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
40.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
41.JuozasKozeniauskasVYR1984LTUKaunasŠesiosTrim10.5 km (aukščiausia lyga)
42.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolė  7 km (I lyga)
43.JurijusČugajusVYR1966LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
44.JustinaSavickienėMOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
45.JustinasKlangauskasVYR1997LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
46.Jūratė Slivinskienė MOT1973LTUVilkaviškio Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
47.KarolinaNarbutaitėMOT2000LTUKaunasBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
48.KarolisFilipavičiusVYR2000LTU Bėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
49.KastytisAlaburdaVYR2006LTU   7 km (I lyga)
50.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
51.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
52.Kęstutis Genys VYR1987LTUKaunad  3.5 km (II lyga)
53.LinaBuinauskienė MOT1977LTUKarmėlava Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
54.LinasSelianikasVYR1976LTUKaunasOrigami10.5 km (aukščiausia lyga)
55.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
56.MantasDrūliaVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
57.ManuelVildaVYR1996ESPBurgosKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
58.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
59.MartynasNasvytisVYR1974LTU   3.5 km (II lyga)
60.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
61.NeringaSkačiuvienėMOT1984LTU   7 km (I lyga)
62.RaimondaVaičaitytėMOT1991LTUVilnius 10.5 km (aukščiausia lyga)
63.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunas  7 km (I lyga)
64.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
65.RamūnasJančauskasVYR1981LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
66.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKns 10.5 km (aukščiausia lyga)
67.RimaAntončikienėMOT1964LTUJonavaBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
68.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
69.RutaJankuniene MOT1962LTUKaunasSveikata 3.5 km (II lyga)
70.SauliusGlobysVYR1970LTUMarijampolė Bėgimo klubas 7 km (I lyga)
71.Simas Stasiukaitis VYR1986LTUKarmėlava Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
72.SonataNavickėMOT1984LTUKaunas  7 km (I lyga)
73.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
74.TitasPeleckasVYR1993LTUVilniusKasp10.5 km (aukščiausia lyga)
75.TomasVaitkevičiusVYR1985LTUKaunasDviratai-Daistatus 3.5 km (II lyga)
76.TomasJateikoVYR1995LTUNemenčinėRCN10.5 km (aukščiausia lyga)
77.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.5 km (II lyga)
78.ValdasAlaburdaVYR1969LTU   7 km (I lyga)
79.ValdasBaranauskasVYR1990LTU   3.5 km (II lyga)
80.VidasTotilasVYR1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
81.VidasTotilasVYR1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
82.ViltėDrūlienėMOT1983LTUKaunasKauno maratono klubas 3.5 km (II lyga)
83.VytautasKamarūnasVYR1983LTUKaunasOK Šilas10.5 km (aukščiausia lyga)
84.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN10.5 km (aukščiausia lyga)
85.VytenisGališankaVYR1990LTUKaunas  7 km (I lyga)
86.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunasSveikata 7 km (I lyga)
87.ŪlaKuzmaitė MOT2003LTUKaunasBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)