Dalyviai-08

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 87, rodoma - 87)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.ManuelVildaVYR1996ESPBurgosKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
2.JurijusČugajusVYR1966LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
3.RamūnasJančauskasVYR1981LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
4.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKns 10.5 km (aukščiausia lyga)
5.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.5 km (II lyga)
6.ValdasBaranauskasVYR1990LTU   3.5 km (II lyga)
7.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
8.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
9.MantasDrūliaVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
10.AlgirdasPukisVYR1985LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
11.JuozasKozeniauskasVYR1984LTUKaunasŠesiosTrim10.5 km (aukščiausia lyga)
12.AudrysAntončikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
13.DonatasKošiuba VYR1989LTUKaunas  7 km (I lyga)
14.SauliusGlobysVYR1970LTUMarijampolė Bėgimo klubas 7 km (I lyga)
15.AudrisVaivilavičiusVYR1973LTUKaunasDviratai-Daistatus 7 km (I lyga)
16.AndriusButkusVYR1982LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
17.RaimondaVaičaitytėMOT1991LTUVilnius 10.5 km (aukščiausia lyga)
18.BrigitaKokankaitĖMOT1992LTUZarasai  7 km (I lyga)
19.AudrūnasMatonisVYR1980LTUKaunasKauno maratono klubas 7 km (I lyga)
20.RimaAntončikienėMOT1964LTUJonavaBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
21.IngaŽukauskaitėMOT1997LTUBiržaiPasvalio "Vėtra" 3.5 km (II lyga)
22.ValdasAlaburdaVYR1969LTU   7 km (I lyga)
23.KastytisAlaburdaVYR2006LTU   7 km (I lyga)
24.Jūratė Slivinskienė MOT1973LTUVilkaviškio Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
25.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
26.AndriusZinkeviciusVYR1988LTUKaunasŠešios trim 7 km (I lyga)
27.VytautasKamarūnasVYR1983LTUKaunasOK Šilas10.5 km (aukščiausia lyga)
28.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 7 km (I lyga)
29.SonataNavickėMOT1984LTUKaunas  7 km (I lyga)
30.VytenisGališankaVYR1990LTUKaunas  7 km (I lyga)
31.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunas  7 km (I lyga)
32.DeividasZakševskisVYR2002LTUPaberžėRCN 3.5 km (II lyga)
33.ArijanaKotovaMOT2002LTUPaberžėRCN 3.5 km (II lyga)
34.TomasJateikoVYR1995LTUNemenčinėRCN10.5 km (aukščiausia lyga)
35.ViltėDrūlienėMOT1983LTUKaunasKauno maratono klubas 3.5 km (II lyga)
36.DeimantėStepšytėMOT1988LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
37.TomasVaitkevičiusVYR1985LTUKaunasDviratai-Daistatus 3.5 km (II lyga)
38.DainiusLiutkusVYR1986LTUKaunasOCR Baltic warriors10.5 km (aukščiausia lyga)
39.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
40.Kęstutis Genys VYR1987LTUKaunad  3.5 km (II lyga)
41.DariusBaranauskasVYR1986LTUKaunasOCR Baltic warriors10.5 km (aukščiausia lyga)
42.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN10.5 km (aukščiausia lyga)
43.IndrėMakelytėMOT1985LTUKaunasBabėnų šernai 7 km (I lyga)
44.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
45.JustinaSavickienėMOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
46.NeringaSkačiuvienėMOT1984LTU   7 km (I lyga)
47.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
48.KarolisFilipavičiusVYR2000LTU Bėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
49.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
50.IngaGermansoneMOT1978LTU   7 km (I lyga)
51.MartynasNasvytisVYR1974LTU   3.5 km (II lyga)
52.IngaGermansoneMOT1978LTU   7 km (I lyga)
53.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
54.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj.A.Skinulio treniravimo sistemos10.5 km (aukščiausia lyga)
55.VidasTotilasVYR1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
56.VidasTotilasVYR1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
57.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
58.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
59.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
60.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
61.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
62.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
63.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
64.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
65.JustinasKlangauskasVYR1997LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
66.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
67.Egidijus Leliašius VYR1985LTUKaunas OSK DAINAVA10.5 km (aukščiausia lyga)
68.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
69.EimantasPetrylevičousVYR1981LTUGarliavaBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
70.KarolinaNarbutaitėMOT2000LTUKaunasBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
71.ŪlaKuzmaitė MOT2003LTUKaunasBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
72.GiedriusPietarisVYR1981LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
73.AlbinasMarkeviciusVYR1959LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
74.RutaJankuniene MOT1962LTUKaunasSveikata 3.5 km (II lyga)
75.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunasSveikata 7 km (I lyga)
76.LinasSelianikasVYR1976LTUKaunasOrigami10.5 km (aukščiausia lyga)
77.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
78.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolė  7 km (I lyga)
79.ErnestasAdomaitisVYR1985LTUKaunasRealgame.lt10.5 km (aukščiausia lyga)
80.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 3.5 km (II lyga)
81.AlgimantasKazakevičiusVYR1956LTUKaunas- 3.5 km (II lyga)
82.TitasPeleckasVYR1993LTUVilniusKasp10.5 km (aukščiausia lyga)
83.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
84.LinaBuinauskienė MOT1977LTUKarmėlava Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
85.Simas Stasiukaitis VYR1986LTUKarmėlava Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
86.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
87.ArtemSlotinVYR1990UKRCherkasyRunfamily10.5 km (aukščiausia lyga)