Dalyviai-08

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 87, rodoma - 87)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.ErnestasAdomaitisVYR1985LTUKaunasRealgame.lt10.5 km (aukščiausia lyga)
2.ValdasAlaburdaVYR1969LTU   7 km (I lyga)
3.KastytisAlaburdaVYR2006LTU   7 km (I lyga)
4.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
5.AudrysAntončikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
6.RimaAntončikienėMOT1964LTUJonavaBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
7.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.5 km (II lyga)
8.ValdasBaranauskasVYR1990LTU   3.5 km (II lyga)
9.DariusBaranauskasVYR1986LTUKaunasOCR Baltic warriors10.5 km (aukščiausia lyga)
10.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
11.LinaBuinauskienė MOT1977LTUKarmėlava Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
12.AndriusButkusVYR1982LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
13.JurijusČugajusVYR1966LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
14.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
15.MantasDrūliaVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
16.ViltėDrūlienėMOT1983LTUKaunasKauno maratono klubas 3.5 km (II lyga)
17.KarolisFilipavičiusVYR2000LTU Bėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
18.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
19.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
20.VytenisGališankaVYR1990LTUKaunas  7 km (I lyga)
21.Kęstutis Genys VYR1987LTUKaunad  3.5 km (II lyga)
22.IngaGermansoneMOT1978LTU   7 km (I lyga)
23.IngaGermansoneMOT1978LTU   7 km (I lyga)
24.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 7 km (I lyga)
25.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
26.SauliusGlobysVYR1970LTUMarijampolė Bėgimo klubas 7 km (I lyga)
27.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN10.5 km (aukščiausia lyga)
28.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
29.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunasSveikata 7 km (I lyga)
30.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
31.RamūnasJančauskasVYR1981LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
32.RutaJankuniene MOT1962LTUKaunasSveikata 3.5 km (II lyga)
33.TomasJateikoVYR1995LTUNemenčinėRCN10.5 km (aukščiausia lyga)
34.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
35.VytautasKamarūnasVYR1983LTUKaunasOK Šilas10.5 km (aukščiausia lyga)
36.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 3.5 km (II lyga)
37.AlgimantasKazakevičiusVYR1956LTUKaunas- 3.5 km (II lyga)
38.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
39.JustinasKlangauskasVYR1997LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
40.BrigitaKokankaitĖMOT1992LTUZarasai  7 km (I lyga)
41.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
42.DonatasKošiuba VYR1989LTUKaunas  7 km (I lyga)
43.ArijanaKotovaMOT2002LTUPaberžėRCN 3.5 km (II lyga)
44.JuozasKozeniauskasVYR1984LTUKaunasŠesiosTrim10.5 km (aukščiausia lyga)
45.ŪlaKuzmaitė MOT2003LTUKaunasBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
46.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
47.Egidijus Leliašius VYR1985LTUKaunas OSK DAINAVA10.5 km (aukščiausia lyga)
48.DainiusLiutkusVYR1986LTUKaunasOCR Baltic warriors10.5 km (aukščiausia lyga)
49.IndrėMakelytėMOT1985LTUKaunasBabėnų šernai 7 km (I lyga)
50.AlbinasMarkeviciusVYR1959LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
51.AudrūnasMatonisVYR1980LTUKaunasKauno maratono klubas 7 km (I lyga)
52.KarolinaNarbutaitėMOT2000LTUKaunasBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
53.MartynasNasvytisVYR1974LTU   3.5 km (II lyga)
54.SonataNavickėMOT1984LTUKaunas  7 km (I lyga)
55.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
56.TitasPeleckasVYR1993LTUVilniusKasp10.5 km (aukščiausia lyga)
57.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
58.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
59.EimantasPetrylevičousVYR1981LTUGarliavaBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
60.GiedriusPietarisVYR1981LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
61.AlgirdasPukisVYR1985LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
62.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolė  7 km (I lyga)
63.JustinaSavickienėMOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
64.LinasSelianikasVYR1976LTUKaunasOrigami10.5 km (aukščiausia lyga)
65.NeringaSkačiuvienėMOT1984LTU   7 km (I lyga)
66.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj.A.Skinulio treniravimo sistemos10.5 km (aukščiausia lyga)
67.Jūratė Slivinskienė MOT1973LTUVilkaviškio Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
68.ArtemSlotinVYR1990UKRCherkasyRunfamily10.5 km (aukščiausia lyga)
69.Simas Stasiukaitis VYR1986LTUKarmėlava Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
70.DeimantėStepšytėMOT1988LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
71.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
72.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKns 10.5 km (aukščiausia lyga)
73.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
74.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
75.VidasTotilasVYR1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
76.VidasTotilasVYR1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
77.RaimondaVaičaitytėMOT1991LTUVilnius 10.5 km (aukščiausia lyga)
78.TomasVaitkevičiusVYR1985LTUKaunasDviratai-Daistatus 3.5 km (II lyga)
79.AudrisVaivilavičiusVYR1973LTUKaunasDviratai-Daistatus 7 km (I lyga)
80.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
81.ManuelVildaVYR1996ESPBurgosKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
82.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
83.DeividasZakševskisVYR2002LTUPaberžėRCN 3.5 km (II lyga)
84.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunas  7 km (I lyga)
85.AndriusZinkeviciusVYR1988LTUKaunasŠešios trim 7 km (I lyga)
86.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
87.IngaŽukauskaitėMOT1997LTUBiržaiPasvalio "Vėtra" 3.5 km (II lyga)