Dalyviai-08

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 87, rodoma - 87)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.NeringaSkačiuvienėMOT1984LTU   7 km (I lyga)
2.KarolisFilipavičiusVYR2000LTU Bėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
3.IngaGermansoneMOT1978LTU   7 km (I lyga)
4.MartynasNasvytisVYR1974LTU   3.5 km (II lyga)
5.IngaGermansoneMOT1978LTU   7 km (I lyga)
6.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.5 km (II lyga)
7.ValdasBaranauskasVYR1990LTU   3.5 km (II lyga)
8.ValdasAlaburdaVYR1969LTU   7 km (I lyga)
9.KastytisAlaburdaVYR2006LTU   7 km (I lyga)
10.IngaŽukauskaitėMOT1997LTUBiržaiPasvalio "Vėtra" 3.5 km (II lyga)
11.ManuelVildaVYR1996ESPBurgosKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
12.ArtemSlotinVYR1990UKRCherkasyRunfamily10.5 km (aukščiausia lyga)
13.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
14.EimantasPetrylevičousVYR1981LTUGarliavaBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
15.JustinaSavickienėMOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
16.RimaAntončikienėMOT1964LTUJonavaBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
17.AudrysAntončikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
18.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
19.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
20.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 7 km (I lyga)
21.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
22.LinaBuinauskienė MOT1977LTUKarmėlava Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
23.Simas Stasiukaitis VYR1986LTUKarmėlava Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
24.Kęstutis Genys VYR1987LTUKaunad  3.5 km (II lyga)
25.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
26.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
27.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
28.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
29.VidasTotilasVYR1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
30.VidasTotilasVYR1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
31.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
32.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
33.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
34.JustinasKlangauskasVYR1997LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
35.Egidijus Leliašius VYR1985LTUKaunas OSK DAINAVA10.5 km (aukščiausia lyga)
36.ErnestasAdomaitisVYR1985LTUKaunasRealgame.lt10.5 km (aukščiausia lyga)
37.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 3.5 km (II lyga)
38.AlgimantasKazakevičiusVYR1956LTUKaunas- 3.5 km (II lyga)
39.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
40.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
41.LinasSelianikasVYR1976LTUKaunasOrigami10.5 km (aukščiausia lyga)
42.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
43.KarolinaNarbutaitėMOT2000LTUKaunasBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
44.ŪlaKuzmaitė MOT2003LTUKaunasBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
45.GiedriusPietarisVYR1981LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
46.AlbinasMarkeviciusVYR1959LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
47.RutaJankuniene MOT1962LTUKaunasSveikata 3.5 km (II lyga)
48.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunasSveikata 7 km (I lyga)
49.JuozasKozeniauskasVYR1984LTUKaunasŠesiosTrim10.5 km (aukščiausia lyga)
50.DonatasKošiuba VYR1989LTUKaunas  7 km (I lyga)
51.AudrisVaivilavičiusVYR1973LTUKaunasDviratai-Daistatus 7 km (I lyga)
52.AndriusButkusVYR1982LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
53.AudrūnasMatonisVYR1980LTUKaunasKauno maratono klubas 7 km (I lyga)
54.AlgirdasPukisVYR1985LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
55.JurijusČugajusVYR1966LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
56.RamūnasJančauskasVYR1981LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
57.MantasDrūliaVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
58.ViltėDrūlienėMOT1983LTUKaunasKauno maratono klubas 3.5 km (II lyga)
59.DeimantėStepšytėMOT1988LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
60.TomasVaitkevičiusVYR1985LTUKaunasDviratai-Daistatus 3.5 km (II lyga)
61.DainiusLiutkusVYR1986LTUKaunasOCR Baltic warriors10.5 km (aukščiausia lyga)
62.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
63.DariusBaranauskasVYR1986LTUKaunasOCR Baltic warriors10.5 km (aukščiausia lyga)
64.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
65.AndriusZinkeviciusVYR1988LTUKaunasŠešios trim 7 km (I lyga)
66.VytautasKamarūnasVYR1983LTUKaunasOK Šilas10.5 km (aukščiausia lyga)
67.SonataNavickėMOT1984LTUKaunas  7 km (I lyga)
68.VytenisGališankaVYR1990LTUKaunas  7 km (I lyga)
69.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunas  7 km (I lyga)
70.IndrėMakelytėMOT1985LTUKaunasBabėnų šernai 7 km (I lyga)
71.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj.A.Skinulio treniravimo sistemos10.5 km (aukščiausia lyga)
72.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKns 10.5 km (aukščiausia lyga)
73.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
74.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
75.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
76.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolė  7 km (I lyga)
77.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
78.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
79.SauliusGlobysVYR1970LTUMarijampolė Bėgimo klubas 7 km (I lyga)
80.TomasJateikoVYR1995LTUNemenčinėRCN10.5 km (aukščiausia lyga)
81.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN10.5 km (aukščiausia lyga)
82.ArijanaKotovaMOT2002LTUPaberžėRCN 3.5 km (II lyga)
83.DeividasZakševskisVYR2002LTUPaberžėRCN 3.5 km (II lyga)
84.Jūratė Slivinskienė MOT1973LTUVilkaviškio Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
85.TitasPeleckasVYR1993LTUVilniusKasp10.5 km (aukščiausia lyga)
86.RaimondaVaičaitytėMOT1991LTUVilnius 10.5 km (aukščiausia lyga)
87.BrigitaKokankaitĖMOT1992LTUZarasai  7 km (I lyga)