Dalyviai-08

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 87, rodoma - 87)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.ZhaferImamutdinovVYR1945LTUKaunasSveikata 7 km (I lyga)
2.AlgimantasKazakevičiusVYR1956LTUKaunas- 3.5 km (II lyga)
3.AlbinasMarkeviciusVYR1959LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
4.RutaJankuniene MOT1962LTUKaunasSveikata 3.5 km (II lyga)
5.RimaAntončikienėMOT1964LTUJonavaBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
6.AudrysAntončikasVYR1964LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
7.RaimundasZambacevićiusVYR1965LTUKaunas  7 km (I lyga)
8.MarijusPakštasVYR1966LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
9.JurijusČugajusVYR1966LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
10.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN10.5 km (aukščiausia lyga)
11.ValdasAlaburdaVYR1969LTU   7 km (I lyga)
12.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
13.SauliusGlobysVYR1970LTUMarijampolė Bėgimo klubas 7 km (I lyga)
14.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
15.VidasTotilasVYR1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
16.VidasTotilasVYR1971LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
17.JonasJuškaVYR1971LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
18.Jūratė Slivinskienė MOT1973LTUVilkaviškio Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
19.AudrisVaivilavičiusVYR1973LTUKaunasDviratai-Daistatus 7 km (I lyga)
20.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
21.MartynasNasvytisVYR1974LTU   3.5 km (II lyga)
22.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
23.KristinaGlobienėMOT1975LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
24.LinasSelianikasVYR1976LTUKaunasOrigami10.5 km (aukščiausia lyga)
25.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunasKauno BMK 3.5 km (II lyga)
26.EgleGalimovieneMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
27.AndriusZokaitisVYR1977LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
28.LinaBuinauskienė MOT1977LTUKarmėlava Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
29.IngaGermansoneMOT1978LTU   7 km (I lyga)
30.IngaGermansoneMOT1978LTU   7 km (I lyga)
31.RedaŠatūnienėMOT1978LTUKns 10.5 km (aukščiausia lyga)
32.JurgitaPušinaitėMOT1979LTUMarijampolė  7 km (I lyga)
33.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
34.AudrūnasMatonisVYR1980LTUKaunasKauno maratono klubas 7 km (I lyga)
35.ArtūrasGribauskasVYR1980LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
36.GintarasDrebulysVYR1980LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
37.EimantasPetrylevičousVYR1981LTUGarliavaBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
38.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 3.5 km (II lyga)
39.GiedriusPietarisVYR1981LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
40.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
41.RamūnasJančauskasVYR1981LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
42.AndriusButkusVYR1982LTUKaunas 10.5 km (aukščiausia lyga)
43.TimasPetraitisVYR1982LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
44.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj.A.Skinulio treniravimo sistemos10.5 km (aukščiausia lyga)
45.MantasDrūliaVYR1983LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
46.VytautasKamarūnasVYR1983LTUKaunasOK Šilas10.5 km (aukščiausia lyga)
47.ViltėDrūlienėMOT1983LTUKaunasKauno maratono klubas 3.5 km (II lyga)
48.JolitaVišinskienėMOT1984LTUMarijampolėBėgimo klubas 7 km (I lyga)
49.SonataNavickėMOT1984LTUKaunas  7 km (I lyga)
50.JuozasKozeniauskasVYR1984LTUKaunasŠesiosTrim10.5 km (aukščiausia lyga)
51.NeringaSkačiuvienėMOT1984LTU   7 km (I lyga)
52.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
53.IndrėMakelytėMOT1985LTUKaunasBabėnų šernai 7 km (I lyga)
54.Egidijus Leliašius VYR1985LTUKaunas OSK DAINAVA10.5 km (aukščiausia lyga)
55.AlgirdasPukisVYR1985LTUKaunasKauno maratono klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
56.ErnestasAdomaitisVYR1985LTUKaunasRealgame.lt10.5 km (aukščiausia lyga)
57.TomasVaitkevičiusVYR1985LTUKaunasDviratai-Daistatus 3.5 km (II lyga)
58.DariusBaranauskasVYR1986LTUKaunasOCR Baltic warriors10.5 km (aukščiausia lyga)
59.DainiusLiutkusVYR1986LTUKaunasOCR Baltic warriors10.5 km (aukščiausia lyga)
60.Simas Stasiukaitis VYR1986LTUKarmėlava Bėgimo klubas10.5 km (aukščiausia lyga)
61.Kęstutis Genys VYR1987LTUKaunad  3.5 km (II lyga)
62.AndriusZinkeviciusVYR1988LTUKaunasŠešios trim 7 km (I lyga)
63.DeimantėStepšytėMOT1988LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
64.VaidaBaranauskaitėMOT1988LTU   3.5 km (II lyga)
65.AndriusAlišauskasVYR1988LTUKaunasKauno BMK 7 km (I lyga)
66.JustinaSavickienėMOT1988LTUJonavaBėgimo klubas 7 km (I lyga)
67.DonatasKošiuba VYR1989LTUKaunas  7 km (I lyga)
68.AntanasGirčysVYR1989LTUJonavaKauno BMK 7 km (I lyga)
69.ArtemSlotinVYR1990UKRCherkasyRunfamily10.5 km (aukščiausia lyga)
70.ValdasBaranauskasVYR1990LTU   3.5 km (II lyga)
71.VytenisGališankaVYR1990LTUKaunas  7 km (I lyga)
72.RaimondaVaičaitytėMOT1991LTUVilnius 10.5 km (aukščiausia lyga)
73.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)
74.BrigitaKokankaitĖMOT1992LTUZarasai  7 km (I lyga)
75.TitasPeleckasVYR1993LTUVilniusKasp10.5 km (aukščiausia lyga)
76.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
77.TomasJateikoVYR1995LTUNemenčinėRCN10.5 km (aukščiausia lyga)
78.ManuelVildaVYR1996ESPBurgosKauno BMK10.5 km (aukščiausia lyga)
79.JustinasKlangauskasVYR1997LTUKaunas  3.5 km (II lyga)
80.IngaŽukauskaitėMOT1997LTUBiržaiPasvalio "Vėtra" 3.5 km (II lyga)
81.KarolisFilipavičiusVYR2000LTU Bėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
82.KarolinaNarbutaitėMOT2000LTUKaunasBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
83.ArijanaKotovaMOT2002LTUPaberžėRCN 3.5 km (II lyga)
84.DeividasZakševskisVYR2002LTUPaberžėRCN 3.5 km (II lyga)
85.ŪlaKuzmaitė MOT2003LTUKaunasBėgantis žmogus 3.5 km (II lyga)
86.KastytisAlaburdaVYR2006LTU   7 km (I lyga)
87.LuknėŠlekytėMOT2008LTUMarijampolėBėgimo klubas 3.5 km (II lyga)