Dalyviai-01

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.ArunasPivoriusVYR1961LTUKaunas 12 km (aukščiausia lyga)
2.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
3.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 4 km (II lyga)
4.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
5.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj.Aurimo Skinulio treniravimo sistemos12 km (aukščiausia lyga)
6.BenasŠilkaitisVYR1991LTU  12 km (aukščiausia lyga)
7.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
8.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
9.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
10.DanutėRegelskienėMOT1981LTUVilniusBėgimo klubas 4 km (II lyga)
11.DeividasZakševskiVYR2002LTURiešėRCN 4 km (II lyga)
12.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasBesikarščiuojančios pedutes 8 km (I lyga)
13.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
14.EglėGalimovuenėMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 8 km (I lyga)
15.EimantasVilutisVYR1993LTUUkmerge  4 km (II lyga)
16.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 8 km (I lyga)
17.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
18.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
19.GžegožSemaškoVYR2001LTUPaberžėRCN 8 km (I lyga)
20.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlis  8 km (I lyga)
21.JuozasVaikšnorasVYR1976LTU   8 km (I lyga)
22.KarolinaSavkoMOT2000LTUPaberžėRCN 4 km (II lyga)
23.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  4 km (II lyga)
24.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
25.MeidaRadlinskaite MOT2004LTUMeida.radl@gmail.com  4 km (II lyga)
26.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
27.ModestaKaminskieneMOT1972LTUBirstonasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
28.NerijusMikučionisVYR1987LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
29.NeringaSkapčiuvienėMOT1984LTUKačerginėKauno BMK 8 km (I lyga)
30.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas- 4 km (II lyga)
31.Raminta GaulėMOT1985LTUKaunasAurimo Skinulio treniravimo sistemos 4 km (II lyga)
32.RamūnasStaselisVYR1981LTUKaunasLiveYourLife12 km (aukščiausia lyga)
33.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
34.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 4 km (II lyga)
35.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
36.SadaBukšnienėMOT1967LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
37.SimasStasiukaitisVYR1986LTUPanevėžysBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
38.VaidotasBaltrušaitisVYR1979LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
39.VidasTotilasVYR1971LTUKaunas Kauno BMK 4 km (II lyga)
40.VidmantasDobrovolskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
41.VirginijaRamanauskienėMOT1958LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
42.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN12 km (aukščiausia lyga)