Dalyviai-01

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.JuozasVaikšnorasVYR1976LTU   8 km (I lyga)
2.GžegožSemaškoVYR2001LTUPaberžėRCN 8 km (I lyga)
3.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN12 km (aukščiausia lyga)
4.RamūnasStaselisVYR1981LTUKaunasLiveYourLife12 km (aukščiausia lyga)
5.SadaBukšnienėMOT1967LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
6.VaidotasBaltrušaitisVYR1979LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
7.DanutėRegelskienėMOT1981LTUVilniusBėgimo klubas 4 km (II lyga)
8.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
9.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlis  8 km (I lyga)
10.DeividasZakševskiVYR2002LTURiešėRCN 4 km (II lyga)
11.KarolinaSavkoMOT2000LTUPaberžėRCN 4 km (II lyga)
12.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasBesikarščiuojančios pedutes 8 km (I lyga)
13.NerijusMikučionisVYR1987LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
14.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
15.VidmantasDobrovolskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
16.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
17.ArunasPivoriusVYR1961LTUKaunas 12 km (aukščiausia lyga)
18.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
19.VirginijaRamanauskienėMOT1958LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
20.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
21.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 8 km (I lyga)
22.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
23.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas- 4 km (II lyga)
24.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
25.EglėGalimovuenėMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 8 km (I lyga)
26.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 4 km (II lyga)
27.EimantasVilutisVYR1993LTUUkmerge  4 km (II lyga)
28.BenasŠilkaitisVYR1991LTU  12 km (aukščiausia lyga)
29.ModestaKaminskieneMOT1972LTUBirstonasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
30.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 4 km (II lyga)
31.NeringaSkapčiuvienėMOT1984LTUKačerginėKauno BMK 8 km (I lyga)
32.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj.Aurimo Skinulio treniravimo sistemos12 km (aukščiausia lyga)
33.Raminta GaulėMOT1985LTUKaunasAurimo Skinulio treniravimo sistemos 4 km (II lyga)
34.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
35.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
36.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  4 km (II lyga)
37.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
38.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
39.SimasStasiukaitisVYR1986LTUPanevėžysBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
40.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
41.MeidaRadlinskaite MOT2004LTUMeida.radl@gmail.com  4 km (II lyga)
42.VidasTotilasVYR1971LTUKaunas Kauno BMK 4 km (II lyga)