Dalyviai-01

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 4 km (II lyga)
2.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
3.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
4.VaidotasBaltrušaitisVYR1979LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
5.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
6.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
7.SadaBukšnienėMOT1967LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
8.VidmantasDobrovolskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
9.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
10.EglėGalimovuenėMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 8 km (I lyga)
11.Raminta GaulėMOT1985LTUKaunasAurimo Skinulio treniravimo sistemos 4 km (II lyga)
12.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN12 km (aukščiausia lyga)
13.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  4 km (II lyga)
14.ModestaKaminskieneMOT1972LTUBirstonasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
15.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 4 km (II lyga)
16.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas- 4 km (II lyga)
17.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
18.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
19.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasBesikarščiuojančios pedutes 8 km (I lyga)
20.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
21.NerijusMikučionisVYR1987LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
22.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
23.ArunasPivoriusVYR1961LTUKaunas 12 km (aukščiausia lyga)
24.MeidaRadlinskaite MOT2004LTUMeida.radl@gmail.com  4 km (II lyga)
25.VirginijaRamanauskienėMOT1958LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
26.DanutėRegelskienėMOT1981LTUVilniusBėgimo klubas 4 km (II lyga)
27.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlis  8 km (I lyga)
28.KarolinaSavkoMOT2000LTUPaberžėRCN 4 km (II lyga)
29.GžegožSemaškoVYR2001LTUPaberžėRCN 8 km (I lyga)
30.NeringaSkapčiuvienėMOT1984LTUKačerginėKauno BMK 8 km (I lyga)
31.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj.Aurimo Skinulio treniravimo sistemos12 km (aukščiausia lyga)
32.RamūnasStaselisVYR1981LTUKaunasLiveYourLife12 km (aukščiausia lyga)
33.SimasStasiukaitisVYR1986LTUPanevėžysBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
34.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
35.BenasŠilkaitisVYR1991LTU  12 km (aukščiausia lyga)
36.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
37.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 8 km (I lyga)
38.VidasTotilasVYR1971LTUKaunas Kauno BMK 4 km (II lyga)
39.JuozasVaikšnorasVYR1976LTU   8 km (I lyga)
40.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
41.EimantasVilutisVYR1993LTUUkmerge  4 km (II lyga)
42.DeividasZakševskiVYR2002LTURiešėRCN 4 km (II lyga)