Dalyviai-01

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj.Aurimo Skinulio treniravimo sistemos12 km (aukščiausia lyga)
2.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
3.SimasStasiukaitisVYR1986LTUPanevėžysBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
4.SadaBukšnienėMOT1967LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
5.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN12 km (aukščiausia lyga)
6.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
7.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
8.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
9.RamūnasStaselisVYR1981LTUKaunasLiveYourLife12 km (aukščiausia lyga)
10.ArunasPivoriusVYR1961LTUKaunas 12 km (aukščiausia lyga)
11.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
12.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
13.NerijusMikučionisVYR1987LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
14.ModestaKaminskieneMOT1972LTUBirstonasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
15.BenasŠilkaitisVYR1991LTU  12 km (aukščiausia lyga)
16.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
17.VidmantasDobrovolskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
18.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
19.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
20.VirginijaRamanauskienėMOT1958LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
21.GžegožSemaškoVYR2001LTUPaberžėRCN 8 km (I lyga)
22.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
23.VaidotasBaltrušaitisVYR1979LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
24.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasBesikarščiuojančios pedutes 8 km (I lyga)
25.NeringaSkapčiuvienėMOT1984LTUKačerginėKauno BMK 8 km (I lyga)
26.EglėGalimovuenėMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 8 km (I lyga)
27.JuozasVaikšnorasVYR1976LTU   8 km (I lyga)
28.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 8 km (I lyga)
29.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlis  8 km (I lyga)
30.EimantasVilutisVYR1993LTUUkmerge  4 km (II lyga)
31.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 4 km (II lyga)
32.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 4 km (II lyga)
33.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas- 4 km (II lyga)
34.DanutėRegelskienėMOT1981LTUVilniusBėgimo klubas 4 km (II lyga)
35.VidasTotilasVYR1971LTUKaunas Kauno BMK 4 km (II lyga)
36.Raminta GaulėMOT1985LTUKaunasAurimo Skinulio treniravimo sistemos 4 km (II lyga)
37.MeidaRadlinskaite MOT2004LTUMeida.radl@gmail.com  4 km (II lyga)
38.DeividasZakševskiVYR2002LTURiešėRCN 4 km (II lyga)
39.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
40.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  4 km (II lyga)
41.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
42.KarolinaSavkoMOT2000LTUPaberžėRCN 4 km (II lyga)