Dalyviai-01

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.BenasŠilkaitisVYR1991LTU  12 km (aukščiausia lyga)
2.JuozasVaikšnorasVYR1976LTU   8 km (I lyga)
3.ModestaKaminskieneMOT1972LTUBirstonasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
4.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlis  8 km (I lyga)
5.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
6.EglėGalimovuenėMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 8 km (I lyga)
7.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
8.NeringaSkapčiuvienėMOT1984LTUKačerginėKauno BMK 8 km (I lyga)
9.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
10.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
11.VidasTotilasVYR1971LTUKaunas Kauno BMK 4 km (II lyga)
12.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 4 km (II lyga)
13.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas- 4 km (II lyga)
14.Raminta GaulėMOT1985LTUKaunasAurimo Skinulio treniravimo sistemos 4 km (II lyga)
15.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  4 km (II lyga)
16.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
17.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
18.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
19.VaidotasBaltrušaitisVYR1979LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
20.SadaBukšnienėMOT1967LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
21.RamūnasStaselisVYR1981LTUKaunasLiveYourLife12 km (aukščiausia lyga)
22.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasBesikarščiuojančios pedutes 8 km (I lyga)
23.VirginijaRamanauskienėMOT1958LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
24.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
25.ArunasPivoriusVYR1961LTUKaunas 12 km (aukščiausia lyga)
26.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
27.VidmantasDobrovolskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
28.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
29.NerijusMikučionisVYR1987LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
30.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj.Aurimo Skinulio treniravimo sistemos12 km (aukščiausia lyga)
31.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
32.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
33.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 8 km (I lyga)
34.MeidaRadlinskaite MOT2004LTUMeida.radl@gmail.com  4 km (II lyga)
35.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN12 km (aukščiausia lyga)
36.GžegožSemaškoVYR2001LTUPaberžėRCN 8 km (I lyga)
37.KarolinaSavkoMOT2000LTUPaberžėRCN 4 km (II lyga)
38.SimasStasiukaitisVYR1986LTUPanevėžysBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
39.DeividasZakševskiVYR2002LTURiešėRCN 4 km (II lyga)
40.EimantasVilutisVYR1993LTUUkmerge  4 km (II lyga)
41.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 4 km (II lyga)
42.DanutėRegelskienėMOT1981LTUVilniusBėgimo klubas 4 km (II lyga)