Dalyviai-01

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.NerijusMikučionisVYR1987LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
2.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
3.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 8 km (I lyga)
4.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
5.VaidotasBaltrušaitisVYR1979LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
6.RamūnasStaselisVYR1981LTUKaunasLiveYourLife12 km (aukščiausia lyga)
7.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN12 km (aukščiausia lyga)
8.GžegožSemaškoVYR2001LTUPaberžėRCN 8 km (I lyga)
9.DeividasZakševskiVYR2002LTURiešėRCN 4 km (II lyga)
10.JuozasVaikšnorasVYR1976LTU   8 km (I lyga)
11.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasBesikarščiuojančios pedutes 8 km (I lyga)
12.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
13.ArunasPivoriusVYR1961LTUKaunas 12 km (aukščiausia lyga)
14.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
15.VidmantasDobrovolskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
16.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
17.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
18.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  4 km (II lyga)
19.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
20.VidasTotilasVYR1971LTUKaunas Kauno BMK 4 km (II lyga)
21.BenasŠilkaitisVYR1991LTU  12 km (aukščiausia lyga)
22.EimantasVilutisVYR1993LTUUkmerge  4 km (II lyga)
23.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj.Aurimo Skinulio treniravimo sistemos12 km (aukščiausia lyga)
24.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
25.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas- 4 km (II lyga)
26.SimasStasiukaitisVYR1986LTUPanevėžysBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
27.MeidaRadlinskaite MOT2004LTUMeida.radl@gmail.com  4 km (II lyga)
28.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
29.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 4 km (II lyga)
30.ModestaKaminskieneMOT1972LTUBirstonasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
31.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
32.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
33.VirginijaRamanauskienėMOT1958LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
34.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlis  8 km (I lyga)
35.EglėGalimovuenėMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 8 km (I lyga)
36.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
37.DanutėRegelskienėMOT1981LTUVilniusBėgimo klubas 4 km (II lyga)
38.NeringaSkapčiuvienėMOT1984LTUKačerginėKauno BMK 8 km (I lyga)
39.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 4 km (II lyga)
40.Raminta GaulėMOT1985LTUKaunasAurimo Skinulio treniravimo sistemos 4 km (II lyga)
41.SadaBukšnienėMOT1967LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
42.KarolinaSavkoMOT2000LTUPaberžėRCN 4 km (II lyga)