Dalyviai-01

UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI:

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Nr.VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalisMiestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
1.DanutėBalčiūnienėMOT1955LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
2.VirginijaRamanauskienėMOT1958LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
3.DainiusBalčiūnasVYR1960LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
4.ArunasPivoriusVYR1961LTUKaunas 12 km (aukščiausia lyga)
5.VidmantasDobrovolskasVYR1966LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
6.VytautasGražysVYR1967LTUPaberžėRCN12 km (aukščiausia lyga)
7.SadaBukšnienėMOT1967LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
8.ArūnasKontrimasVYR1969LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
9.GintautasPetkevičiusVYR1970LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
10.VidasTotilasVYR1971LTUKaunas Kauno BMK 4 km (II lyga)
11.ModestaKaminskieneMOT1972LTUBirstonasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
12.EgidijusLaskovasVYR1973LTUKaunasBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
13.RimvydasGalimovasVYR1974LTUJonavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
14.JuozasVaikšnorasVYR1976LTU   8 km (I lyga)
15.LinaBuinauskienėMOT1977LTUKarmėlavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
16.KlaudijusIndreliūnasVYR1977LTUKaunas  4 km (II lyga)
17.EglėGalimovuenėMOT1977LTUJonavaBėgimo klubas 8 km (I lyga)
18.MindaugasStiklickasVYR1979LTUGarliavaBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
19.RasaBakieneMOT1979LTUVilemaiKauno BMK 4 km (II lyga)
20.VaidotasBaltrušaitisVYR1979LTUKaunasKauno BMK 8 km (I lyga)
21.PauliusKazakevičiusVYR1980LTUKaunas- 4 km (II lyga)
22.RamūnasStaselisVYR1981LTUKaunasLiveYourLife12 km (aukščiausia lyga)
23.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
24.AstaKazakevičienėMOT1981LTUKaunas- 4 km (II lyga)
25.DanutėRegelskienėMOT1981LTUVilniusBėgimo klubas 4 km (II lyga)
26.InetaRuminavičienėMOT1981LTUEžerėlis  8 km (I lyga)
27.GiedriusŠlekysVYR1981LTUMarijampolėBėgimo klubas 8 km (I lyga)
28.AurimasSkinulisVYR1982LTUKauno Raj.Aurimo Skinulio treniravimo sistemos12 km (aukščiausia lyga)
29.NeringaSkapčiuvienėMOT1984LTUKačerginėKauno BMK 8 km (I lyga)
30.RamūnasVilčinskasVYR1985LTUKačerginėKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
31.Raminta GaulėMOT1985LTUKaunasAurimo Skinulio treniravimo sistemos 4 km (II lyga)
32.SimasStasiukaitisVYR1986LTUPanevėžysBėgimo klubas12 km (aukščiausia lyga)
33.NerijusMikučionisVYR1987LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
34.DonatasKošiubaVYR1989LTUKaunasBesikarščiuojančios pedutes 8 km (I lyga)
35.DaivaBielevičiūtėMOT1991LTUMarijampolėBėgimo klubas 4 km (II lyga)
36.BenasŠilkaitisVYR1991LTU  12 km (aukščiausia lyga)
37.EimantasVilutisVYR1993LTUUkmerge  4 km (II lyga)
38.AurelijaKisieliūtėMOT1994LTUKaunasKauno BMK12 km (aukščiausia lyga)
39.KarolinaSavkoMOT2000LTUPaberžėRCN 4 km (II lyga)
40.GžegožSemaškoVYR2001LTUPaberžėRCN 8 km (I lyga)
41.DeividasZakševskiVYR2002LTURiešėRCN 4 km (II lyga)
42.MeidaRadlinskaite MOT2004LTUMeida.radl@gmail.com  4 km (II lyga)