UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 794, rodoma - 794)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Eil.
Nr.
VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalis
Miestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
Studentas
KomandaPatvirtinta
1.AronTamaliunasVYR6GBRKaunas  1.3 km Mrs.
2.MariusKazlauskasVYR27LTUKaunasKauno BMK 5 km  
3.SergejusKorsunasVYR40LTUVilniusOCR Baltic Warriors8 km NESK OCR Baltic Warriors
4.KornelijaNorvilaitėMOT24LTUKaunas 8 km NESK Velniukai
5.ŽygimantasKerzaVYR21LTUKaunasKTU krepšinio rinktinė8 km NESK KTU krepšinio rinktinė
6.DominykasRatkusVYR20LTUŠiauliaiKTU krepšinio rinktinė8 km NESK Ktu krepšinio rinktinė- metikai
7.PauliusJaskutėlisVYR17LTUStakliškės 8 km NESK  
8.Matas Kabašinskas VYR20LTUKaunasKTU8 km NESK  
9.JuliusDaugėlaVYR20LTUKaunasKTU "Ąžuolas"8 km NESK KTU rinktinė - metikai
10.KamilėStankūnaitėMOT25LTUKaunas  6 km  
11.LukasGasevičiusVYR19LTUKaunas 8 km NESK  
12.Aristidas LukasKončiusVYR18LTUKaunasKTU krepšinio rinktinė8 km NESK KTU krepšinio rinktinė aris
13.TomasSventickasVYR38LTUKaunas  5 km  
14.DominykasSventickasVYR14LTUKaunas  5 km  
15.ArtasKuzmenkoVYR19LTUKaunas 8 km NESK  
16.EdgarasMeiliusVYR18LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktine 35
17.TautvydasSabakiauskasVYR18LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktine 35
18.TomasRiševičiusVYR20LTUKaunas  6 km  
19.BenasBeresnevičiusVYR23LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktinė - metikai
20.Alfredas SimonasŽelionisVYR15LTUKaunas 8 km NESK 1976
21.RokasBrazinskasVYR19LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktinė 35
22.MindaugasStonkusVYR19LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktine 35
23.DaliusSventickasVYR31LTUKaunas  5 km  
24.AistėSventickienėMOT29LTUKaunas  1.3 km  
25.RamintaDanielienėMOT27LTUKaunas  6 km  
26.SimasSakalauskasVYR21LTUKaunasKTU krepšinio rinktinė8 km NESK KTU krepšinio rinktinė
27.LinasKolosovasVYR21LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktinė - metikai
28.ZhaferImamutdinovVYR74LTUKaunasSveikata8 km NESK  
29.Mantas LiutkevičiusVYR26LTUKaunas 8 km NESK Tavo tevas
30.ErnestaKulvietytėMOT26LTUKaunas 8 km NESK Tavo tevas
31.AudronėKaunienėMOT56LTUJonavaBėgimo klubas 5 km  
32.ArtūrasVaitiekusVYR45LTUKaunasOSK Medeina8 km NESK  
33.KasparasVaitiekusVYR16LTUKaunasOSK Medeina8 km NESK  
34.Eglė StankūnėMOT33LTUKaunasI RUN LT 6 km  
35.DeimantėApanavičiūtėMOT26LTUKaunas  6 km  
36.MariusApanavičiusVYR19LTUKaunasLSU 6 km  
37.IgnasGaubysVYR9LTUKaunas  1.3 km  
38.AndromedaRybakovienėMOT55LTUKaunasl/d "Spindulys" 5 km  
39.ValdemarPavliukovičVYR52LTUVilnius  5 km  
40.AlgirdasAsauskasVYR21LTUKaunasKTU Lengvosios atletikos rinktinė 6 km  
41.JustinaValaitytėMOT24LTUKaunas  6 km  
42.RokasGolcasVYR20LTUKaunasBėgimo klubas 5 km  
43.KristupasLukošiusVYR19LTUŠiauliaiKTU8 km NESK KTU rinktinė- metikai
44.KonstantinasJurgaitisVYR22LTUKaunas  6 km  
45.RokasJurgelenasVYR2LTUKaunas  1.3 km  
46.AdamasJurgelenasVYR6LTUKaunas  1.3 km  
47.ArunasJurgelenasVYR35LTUKaunas  1.3 km  
48.OnetaJurgelenieneMOT34LTUKaunas  1.3 km  
49.SimasRackauskasVYR39LTUKaunas  1.3 km  
50.ValdasGaubysVYR43LTUKaunas  1.3 km  
51.MantasZelbaVYR29LTUKaunasKTU futbolo rinktinė 5 km  
52.ErnestaKalinauskaitėMOT26LTUKaunas 8 km NESK  
53.RūtaMikalauskaitėMOT26LTUKaunas  5 km  
54.PovilasMikalauskasVYR20LTUKaunas  5 km  
55.DonatasSandonavičiusVYR37LTUKaunasKTU 1.3 km  
56.KristinaLaunikonyteMOT30LTUKaunas  5 km  
57.Šarūnas PetrasBrazinskasVYR50LTUKaunasDaistatus8 km NESK UAB "Daistatus"
58.Šarūnas PetrasBrazinskasVYR50LTUKaunasDaistatus 6 km UAB "Daistatus"
59.JustasVaitiekūnasVYR22LTUKaunas 8 km NESK  
60.MindaugasŠnipasVYR35LTUKaunasKauno technologijos universitetas8 km NESK  
61.MedaAmankavičiūtėMOT25LTUKaunas  6 km  
62.MantasValiukonisVYR23LTUKaunas   6 km  
63.EdgarasKloniūnasVYR21LTUKaunasKTU futbolo rinktinė 5 km  
64.KristijonasBartkusVYR22LTUKaunas  5 km  
65.JurgisUrbonasVYR21LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė 1.3 km KTU
66.SaulėLinkutėMOT9LTUKaunas  1.3 km  
67.SkaistėLinkutėMOT10LTUKaunas  1.3 km  
68.HarisLinkusVYR6LTUKaunas  1.3 km  
69. NerijusLinkusVYR44LTUKaunasHighPeaks Lietuva8 km NESK  
70.KarolisUrbanavičiusVYR28LTUPiliuonaKTU 1.3 km  
71.DovydasDapšysVYR22LTUKlaipėdaKTU 6 km  
72.IevaUrbonaitėMOT20LTUKaunas  1.3 km  
73.LinasJonauskasVYR22LTUKaunas 8 km NESK  
74.JuozasTalat-KelpšasVYR19LTUKaunasKTU8 km NESK KTU Krepšinis
75.IgnasDirdaVYR19LTUKaunasKTU8 km NESK KTU Krepšinis
76.GvidasČekanskasVYR20LTUKaunasKTU8 km NESK KTU Krepšinis
77.Tomas TotoriusVYR16LTUKaunas 8 km NESK  
78.AdelėJuškaitėMOT12LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
79.KotrynaJuškaitėMOT10LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
80.NojusBeišterisVYR20LTUKaunasKTU krepšinio rinktinė8 km NESK KTU krepšinio rinktinė
81.PauliusSteikūnasVYR22LTUKaunasKTU krepsinio komanda8 km NESK KTU krepsinio rinktine
82.EdvardasMikulėnasVYR22LTUVilnius  5 km  
83.BenasPociūnasVYR20LTUAnykščiaiKTU krepšinio rinktinė8 km NESK KTU krepšinio rinktinė
84.LaurynasBimbaVYR21LTUKaunasKTU8 km NESK KTU krepsinio rinktine
85.TautvydasSabaliauskasVYR18LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktine 35
86.AugustinasJarasVYR22LTUKaunasKTU8 km NESK Ktu krepsinio rinktine
87.AdeleGumbeleviciuteMOT6LTUKaunasDarzelis lopselis ,,Spindulys" 1.3 km  
88.KarolinaGumbelevicieneMOT30LTUKaunasDarzelis lopselis ,,Spindulys" 1.3 km  
89.RokasNorkusVYR21LTUKaunasKTU8 km NESK KTU Krepšinis
90.IgnasPikasVYR20LTUKaunasKTU8 km NESK KTU Krepšinis
91.TadasMarciulevičiusVYR26LTUKaunas  1.3 km  
92.MiglėAmbrazevičiūtėMOT23LTUKaunasHollister Lietuva 1.3 km  
93.AivijusSamajauskasVYR39LTUKaunas  6 km  
94.IngaVaitkūnienėMOT38LTUKaunas I RUN LT 6 km  
95.TatianaRackauskasMOT35LTUKaunas  1.3 km Račkauskai
96.LukasRačkauskasVYR3LTUKaunas  1.3 km Račkauskai
97.MindaugasRupšysVYR34LTURaseiniai 8 km NESK  
98.LaimonasGumbeleviciusVYR35LTUKaunasDarzelis lopselis ,,Spindulys"8 km NESK  
99.ArnoldasAukštuolisVYR17LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktine 35
100.SigitaKazlienėMOT29LTUKaunas  5 km  
101.AudriusSabaliauskasVYR32LTUKaunasKauno BMK 6 km  
102.EvaldasMasaitisVYR23LTUKaišiadorys  6 km  
103.ViktorijaKalvelytėMOT29LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 6 km  
104.ŠarūnėRiaukaitėMOT20LTUKaunasSM "Gaja" 6 km  
105.Vilmantė Stašauskaitė MOT21LTUJonavaJonavos BK „Maratonas“8 km NESK  
106.DominykasValčiukasVYR19LTUKaunas  5 km  
107.PauliusJacikevičiusVYR21LTUDruskininkai 8 km NESK  
108.EimantasPranarauskasVYR18LTUKaunas 8 km NESK  
109.GintarasBarauskasVYR50LTUKaunasKauno BMK 6 km  
110.Jokūbas BobrevičiusVYR22LTUKaunas 8 km NESK Niekada nevėlu
111.DomantasKraujutisVYR21LTUKaunas 8 km NESK  
112.GabijaŽadauskaitėMOT12LTUKaunas  1.3 km  
113.OrestasŽadauskasVYR6LTUKaunas  1.3 km  
114.KajusMarozasVYR15LTUKaunasKTU gimnazija / Hiperionas8 km NESK Hiperionas
115.AndriusBareišaVYR25LTUKaunasFUMSA8 km NESK FUMSA seniai
116.Giedrius Janulevičius VYR30LTUKaunas   1.3 km  
117.AlgirdasPukisVYR34LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km  
118.PauliusDailidonisVYR31LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
119.MariusGenysVYR36LTUKaunas  1.3 km  
120.AtėnėGenytėMOT5LTUKaunas  1.3 km  
121.SimonaGenienėMOT33LTUKaunas  1.3 km  
122.JustasGecevičiusVYR18LTUKaunas 8 km NESK Batalionas
123.IngaŽadauskienėMOT39LTUKaunas  1.3 km  
124.EmilijaRadišauskaitėMOT5LTUKaunas  1.3 km  
125.RugilėRadišauskaitėMOT10LTUKaunas  1.3 km  
126.DainiusRadišauskasVYR36LTUKaunas  1.3 km  
127.VirginijaVišinskienėMOT38LTUKaunasKauno BMK 6 km  
128.KiprasGudeliauskasVYR17LTUKaunas  6 km  
129.MildaTubytėMOT21LTUKaunas  6 km  
130.ErnestasRazvadauskasVYR25LTUKedainiaiJonavos BK „Maratonas“ 6 km  
131.AividasBalčiūnasVYR43LTUPakruojisVejas 5 km  
132.Audrius Lukoševičius VYR20LTUKaunas  6 km  
133.TomasKvietkauskasVYR35LTUKaunasKauno BMK 5 km Kauno BMK
134.VaclovasDziminavičiusVYR43LTUVilnius  5 km  
135.IngaBaltrušaitytėMOT52LTUVilnius  5 km  
136.AiridasJanonisVYR20LTUKaunas  6 km  
137.MonikaMatuliauskaitėMOT21LTUKaunasRun Face VaSti 5 km  
138.Arvydas Česnakas VYR24LTUJurbarkas Policija8 km NESK  
139.MigleRadisauskieneMOT37LTUKaunas  1.3 km  
140.AndriusOrlovasVYR31LTUKaunas 8 km NESK  
141.VitalijaValentaiteMOT24LTUKaunasKTU Merginu tinklinio komanda8 km NESK  
142.VytenisGiedraitisVYR21LTUKaunas 8 km NESK  
143.GintautasPetkevičiusVYR49LTUKaunasRunFace VaSti 28 km NESK RunFace VaSti 2
144.MantasKalantaVYR24LTUKaunasCUJO AI 6 km  
145.AurimasGudaitisVYR33LTUDruskininkaiTRItonas8 km NESK TRItonas
146.MantasKalantaVYR24LTUKaunasCUJO AI 5 km  
147.Ignas NarušisVYR20LTUKaunas 8 km NESK  
148.IndrėBalandaitėMOT30LTUKauno Raj. Raudondva  6 km  
149.LauraPazdrazdytėMOT22LTUKaunas  6 km  
150.DeividasSamuolisVYR42LTUKaunas“LOPŠELIS-DARŽELS ,,SPINDULYS” 6 km  
151.MonikaSkukauskaitėMOT25LTUKaunas  5 km  
152.GintarasLiaudenskasVYR53LTUKaunasKauno BMK8 km NESK  
153.ViktorasUšanevasVYR36LTUKaunasKTU 1.3 km  
154.JuliusGudauskasVYR20LTUKaunas  6 km  
155.TitasPuronasVYR17LTUKaunasHiperionas8 km NESK Hiperionas
156.MantasViitmanasVYR20LTUKaunas 8 km NESK  
157.EditaJuodvalkienėMOT44LTUVilnius  5 km  
158.IgnasNaidenkoVYR15LTUKaunas  5 km  
159.MarinaKosačMOT32LTUKaunas 8 km NESK  
160.HenrikasNavaslauskasVYR25LTURadviliškis 8 km NESK  
161.VitalijusBudrysVYR47LTUKaunasBėgimo klubas 6 km  
162.EvaldasSimanavičiusVYR27LTUKaunas  5 km  
163.MindaugasStundisVYR36LTUKaunasPOLICIJA 6 km  
164.ShreyaPravin KumarMOT21LTUKaunas   1.3 km  
165.JonasBeleškaVYR26LTUKaunas 8 km NESK  
166.VaivaLaurutytėMOT22LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė 6 km  
167.DomasČinikasVYR46LTUKaunasRun face vasti 5 km  
168.Martyna StundytėMOT5LTUKaunasPOLICIJA 1.3 km  
169.MiglėStundytėMOT7LTUKaunasPOLICIJA 1.3 km  
170.MedaStundytėMOT9LTUKaunasPOLICIJA 1.3 km  
171.SandraStundienėMOT36LTUKaunasPOLICIJA 1.3 km  
172.MindaugasStundisVYR36LTUKaunasPOLICIJA 1.3 km  
173.SandraStundienėMOT36LTUKaunasPOLICIJA 6 km  
174.JokubasBlažysVYR10 LTUKaunasŽaliakalnio progimnazija 1.3 km  
175.KristinaMisevičienėMOT54LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
176.JokūbasKontrimasVYR15LTUKaunasKTU / Kauno BMK 1.3 km  
177.MatasValavičiusVYR10LTUKaunasOSK Takas 1.3 km  
178.JomantasGrickevičiusVYR20LTUŠirvintos 8 km NESK  
179.ŪlaAndrejevaitėMOT14LTUKaunasHiperionas8 km NESK  
180.RedasPožereckisVYR29LTUKaunas  6 km  
181.VilmaJuchnevičiūtėMOT23LTUKaunasHiperionas8 km NESK Hiperionas
182.GintarasPilypaitisVYR33LTUKaunas  1.3 km  
183.Jokūbas Žurauskas VYR22LTUKaunasKtu lenvosios atletikos rinktinė 8 km NESK Hiperionas
184.DovydasPilypaitisVYR5LTUKaunasLOPŠELIS- DARŽELIS “SPINDULYS 1.3 km  
185.MantasČirgelisVYR18LTUPanevėžysBėgimo klubas8 km NESK  
186.DomantasSamuolisVYR12LTUKaunas,,LOPŠELIS-DARŽELIS ,,SPINDULYS” 1.3 km  
187.IgnasBrazauskasVYR18LTUKaunas 8 km NESK  
188.AndrejusRabijVYR41LTUKaunasPolicija8 km NESK  
189.JokūbasKontrimasVYR15LTUKaunasKTU / Kauno BMK 5 km  
190.EditaAndrulėMOT46LTUKaunasKTU / Kauno BMK 5 km  
191.EditaAndrulėMOT46LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
192.ElzėAndrulevičiūtėMOT7LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
193.GenovaitėNamavičiūtėMOT51LTUKaunas 8 km NESK  
194.AušraPilypaitienėMOT32LTUKaunas  1.3 km  
195.AivarasBijūnaitisVYR26LTUMarijampolė 8 km NESK  
196.Airina PauliukonienėMOT28LTUKaunasPOLICIJA 5 km  
197.DariusKrunglevičiusVYR41LTUKaunasPolicija 5 km  
198.JustinaDanilaitėMOT25LTUKaunasPolicija 5 km  
199.LauraLitvinaitėMOT21LTUKaunas  5 km  
200.MildaJankeliūnaitėMOT11LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
201.RenatasZizasVYR16LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
202.KarolisBlaudžiūnasVYR16LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
203.PaulinaŠergalytėMOT16LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
204.KristinaKardokaitėMOT16LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
205.ErnestasŠileikaVYR38LTUVilnius  1.3 km  
206.AdrijusŠileikaVYR7LTUVilnius  1.3 km  
207.TomasJansonasVYR19LTUKaunas  1.3 km  
208.VeronikaMeščeriakovaMOT8LTUKaunas  1.3 km  
209.JustinaPacevičiūtėMOT21LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė 5 km  
210.AinėŽygaitėMOT18LTUKaunasKTU gimnazija 6 km  
211.MonikaPupkytėMOT15LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
212.RokasKasperavičiusVYR15LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
213.ViliusJankeliūnasVYR12LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
214.TitasKaptielovasVYR12LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
215.Miglė ZizaitėMOT11LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
216.AugustasMiliauskasVYR14LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
217.SamantaBlaudžiūnaitėMOT14LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
218.Lukas LukoševičiusVYR14LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
219.ArmandasŠergalisVYR11LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
220.RobertasKardokaVYR12LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
221.AurimasBlaudžiūnasVYR12LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
222.AlgirdasMiliauskasVYR14LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
223.KotrynaUrbanavičiūtėMOT5LTUPiliuonaKTU Jėgos trikovės rinktinė 1.3 km KTU Jėgos trikovės rinktinė
224.MantasDudanavičiusVYR26LTUMarijampolė 8 km NESK  
225.JuozasAdomaitisVYR22LTUKaunasKTU badmintono rinktinė8 km NESK KTU
226.GabrielėJovarauskaitėMOT18LTUKaunas  1.3 km  
227.DominykasSamulionisVYR18LTUŠlienava  1.3 km  
228.RokasBerūkštisVYR19LTUKaunasKauno maratono klubas 1.3 km  
229.Ramunė Stabingytė MOT21LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė 5 km  
230.RičardasGudonavičiusVYR21LTUKaunas-kėdainiaiKTU lengvosios atletikos rinktinė 5 km  
231.ArtūrasŠilingasVYR32LTUKaunas  5 km  
232.VladislovasKofyrinasVYR24LTUKaunasKTU Lengvosios atletikos Rinktine 5 km  
233.SvajūnasAbromasVYR26LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė 5 km  
234.MarijusMiliūnasVYR20LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė 6 km  
235.AlgirdasStrazdauskasVYR29LTUKaunasRunFace VaSti8 km NESK RunFace VaSti
236.SigitaŠpiliauskienėMOT43LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
237.Andželika ŽilinskienėMOT45LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
238.KasparasVilkevičiusVYR20LTUKaunasKTU badmintono rinktinė8 km NESK  
239.KarolinaJasaitėMOT20LTUKaunasKTU Lengvosios atletikos rinktinė 5 km  
240.Herkus PijusČaplikasVYR13LTUKaunasOSK Takas 1.3 km  
241.PaulinaRamoškėMOT29LTUKaunasPUMP RP 6 km  
242.IndrėSipavičiūtėMOT8LTUPrienų R.Be klubo 1.3 km  
243.SimasLitvaitisVYR11LTUKaunasSM "Gaja" 1.3 km  
244.IgnasLitvaitisVYR11LTUKaunasSM "Gaja" 1.3 km  
245.MarijusPakštasVYR53LTUKaunasKauno BMK 6 km  
246.GabrielisJanušauskisVYR19LTUKaunas 8 km NESK  
247.LaimonasČaplikasVYR44LTUKaunasŠešios Trim8 km NESK  
248.EmaČičinytėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
249.TomasJosiukasVYR13LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
250.AntanasGirčysVYR30LTUJonavaKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
251.Vaidas Stravinskas VYR39LTUKaunasJuokaunu 8 km NESK  
252.GustėKubiliūtėMOT13LTUDruskininkaiTRItonas8 km NESK TRItonas
253.IrmantasKubiliusVYR41LTUDruskininkaiTRItonas8 km NESK TRItonas
254.GintarasArmonaitisVYR20LTUKaunas  6 km  
255.LiucijaNakutytėMOT6LTUKaunasDarželis Ežerėlis 1.3 km  
256.JustasGrigaravičiusVYR28LTUMarijampole 8 km NESK  
257.MindaugasNakutisVYR10LTUKaunasDarželis-mokykla Gilė 1.3 km  
258.MatasBuinevičiusVYR10LTUKaunasSM "Gaja" 1.3 km  
259.TajusKoncėVYR14LTUPanevėžys  1.3 km  
260.MonicaCamposMOT31LTUKaunas  5 km  
261.Augustas Stravinskas VYR7LTUKaunasJuokaunu 1.3 km  
262.LukasJasiūnasVYR28LTUKaunas 8 km NESK  
263.ModestasMažeikaMOT23LTUPanevėžysKrašto apsaugos ministerija8 km NESK KAMoKADai
264.IevaŽelvytėMOT23LTUKlaipėdaKrašto apsaugos ministerija 8 km NESK KAMoKADai
265.GytisMačiulisVYR25LTUKaunasKrašto apsaugos ministerija 8 km NESK KAMoKADai
266.JonasKaraliusVYR17LTUKaunasKrašto apsaugos ministerija8 km NESK KAMoKADai
267.AugustasMuralisVYR17LTUKaunasBlack Mamba 5 km  
268.TomasLiutvinasVYR17LTUKaunasKauno BMK 5 km  
269.GretaLabuckaitėMOT26LTUKaunas  5 km  
270.RenatasBuškusVYR31LTUKaunasLietuvos kariuomenė8 km NESK  
271.ErnestasKondrotasVYR19LTUKaunas  6 km  
272.PauliusVidutisVYR17 metų LTUGarliava 8 km NESK  
273.MildaTalalaitė MOT27LTUKaunas  5 km  
274.KornelijusJuodisVYR29LTUKaunas  5 km  
275.OsvaldasGrubysVYR24LTUKaunas  5 km  
276.IdaDobrovolskienėMOT53LTUKaunasKauno BMK 6 km  
277.IdaDobrovolskienėMOT53LTUKaunasKauno BMK8 km NESK  
278.VidmantasDobrovolskasVYR52LTUKaunasKauno BMK 5 km  
279.VidmantasDobrovolskasVYR52LTUKaunasKauno BMK8 km NESK  
280.LaurynaOlertaiteMOT33LTUKaunas   1.3 km  
281.ViliusKudirkaVYR12LTUKaunasMartyno Mažvydo progimnazija 1.3 km  
282.EdvinasMickevičiusVYR22LTUKaunas  5 km  
283.SauliusVišinskasVYR43LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
284.LukasMasevičiusVYR22LTUKaunas  6 km  
285.TadasSaržickasVYR29LTUKaunas  6 km  
286.ZinaDoviltytėMOT25LTUKaunas  5 km  
287.Laurynas StukasVYR2LTUKaunas  1.3 km  
288.LauraDobrovolskaitėMOT26LTUKaunasKauno BMK 6 km  
289.LauraDobrovolskaitėMOT26LTUKaunasKauno BMK 5 km  
290.PauliusMickusVYR24LTUKaunasKauno BMK8 km NESK  
291.VitalijaKožemiakinaMOT20LTUJonavaKauno BMK 5 km  
292.RytisDaškevičiusVYR26LTUKaunasKauno BMK 6 km  
293.MatasKalinaVYR24LTUKaunasKauno BMK 5 km  
294.ElvinasDaškevičiusVYR24LTUKaunas 8 km NESK  
295.TomasBliujusVYR24LTUKaunasBėgimo klubas8 km NESK Bėgimo klubas
296.EmilijaMarčiukaitytėMOT21LTUVilnius 8 km NESK  
297.DominykasKručasVYR22LTUPanevėžysKauno BMK8 km NESK  
298.JūratėŽilinskienėMOT53LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
299.NaurisGerulisVYR27LTUKaunas 8 km NESK Tavo Tevas
300.IevaPavlovskienėMOT34LTUKaunasLopšelis-darželis "Spindulys" 6 km  
301.EligijusBujokasVYR26LTUVilnius  5 km  
302.ViktorijaČiulkevičiūtėMOT20LTUJonavaLietuvos kariuomenė 6 km  
303.Ruta MarijaTrimonyteMOT28LTUVilnius  5 km  
304.VasarėGylytėMOT4LTUKaunas  1.3 km  
305.SimonaGylytėMOT7LTUKaunas  1.3 km  
306.LilijaKarnišovaitėMOT37LTUKaunas  1.3 km  
307.AndriusStalioraitisVYR24LTUKaunas 8 km NESK  
308.EimantasLiutkusVYR6LTUPiliuonaOCR Baltic warriors 1.3 km  
309.JustinasLiutkusVYR9LTUPiliuonaOCR Baltic warriors 1.3 km  
310.LaurynasVeščiūnasVYR20LTUKaunas  1.3 km  
311.SandraBučinskaitėMOT31LTUKaunasFutbolo klubas “DAMA” 5 km  
312.ErikasKatkusVYR20LTUKaunasJėgos sporto šakų rinktinė8 km NESK  
313.AušraTasiukevičiūtėMOT39LTUKaunas  6 km  
314.MartinasJuzaitisVYR22LTUKlaipėda  6 km  
315.PovilasKiselysVYR26LTUKaunas 8 km NESK Nani-Five
316.ValentinasKalinauskasVYR23LTUKaunas  5 km  
317.SimonaŠniukštaitėMOT23LTUJonava  6 km  
318.RimantasMikaitisVYR60LTUKaunasOK Takas 6 km OK Takas
319.MarinaGlagolevaMOT38LTUDruskininkai 8 km NESK  
320.LinaBuinauskienė MOT42LTUKarmėlava Bėgimo klubas8 km NESK  
321.TumasMeironasVYR20LTUUkmergė 8 km NESK Jėgos sporto šakų rinktinė
322.DainiusLiutkusVYR33LTUPiliuonaOCR Baltic warriors8 km NESK OCR Baltic warriors
323.MariusNaujokaitisVYR24LTUKaunas 8 km NESK  
324.SigitaPetrošienėMOT29LTUKaunas  5 km  
325.GintarėEimantaitėMOT33LTUKaunasBėgimo klubas 6 km  
326.EleonoraMorkūnaitėMOT23LTUKaunas  5 km  
327.TomasKybartasVYR24LTUVidsodis  5 km  
328.ArvydasMiklovisVYR22LTUKaunasKTU futbolo rinktinė 6 km Ktu futbolo rinktinė
329.DomantasMickevičiusVYR20LTUKaunasFudoshin8 km NESK Fudoshin
330.DinasGudišauskasVYR24LTUKaunasKTU futbolo rinktinė 5 km  
331.DominykasŽvirblisVYR20LTUUtenaKTU Futbolo rinktinė 5 km  
332.ŽygimantasGrinevičiusVYR20LTUElektrėnaiKTU futbolo rinktinė8 km NESK KTU futbolo rinktinė
333.DaliusŽukauskasVYR21LTUKaunasKTU futbolo rinktinė 5 km  
334.IgnasSiaurusaitisVYR24LTUKaunasKTU Futbolo rinktine8 km NESK KTU futbolo rinktine
335.GintarėEimantaitėMOT33LTUKaunasBėgimo klubas 5 km  
336.VilmaTamaliunieneMOT34LTUKaunas  1.3 km  
337.ViktorijaDonauskaitėMOT25LTUKaunas  1.3 km  
338.KarolisPovilaitisVYR24LTUKaunas  1.3 km  
339.RugilėValukonytėMOT2LTULaubas  1.3 km Spindulys darželis
340.KarolisValukonisVYR8LTUKaunas  1.3 km  
341.Saulius PauliusTriponisVYR29LTUVilniusKrašto apsaugos minjsterija8 km NESK KAMoKADai
342.OskarMakovskiVYR25LTUVilnius  6 km  
343.JulijaGeglieneMOT36LTUVilniusNera 5 km .
344.VygantasMaulėVYR48LTUKaunas  5 km  
345.GodaDamanskytėMOT22LTUKupiskisKTU lengvosios atletikos rinktinė 1.3 km  
346.JurgitaMatelionytė-TataroviMOT35LTUKaunas  1.3 km JSGT
347.SelimDundarVYR26LTUKaunas KtU futbolo rinktinė 5 km  
348.KamilėGerulienėMOT25LTUKaunas 8 km NESK Tavo tėvas
349.MotiejusDiržinauskasVYR8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
350.MarijaVaivadaitėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
351.RositaPatlabaitėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
352.JorūnėMiliauskaitėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
353.ArunasDumbliauskasVYR51LTUKaunas  5 km  
354.Kęstutis Grigėnas VYR26LTUKaunasKauno maratono klubas 6 km  
355.MindaugasAntanaitisVYR26LTUKaunas  6 km  
356.GedeminasSlapsinskasVYR32LTUKaunas 8 km NESK  
357.KarinaBivainytėMOT8LTUKaunasKTU 1.3 km  
358.KotrynaBivainytėMOT10LTUKaunas  1.3 km KTU
359.VaidasBivainisVYR40LTUKaunasKTU 1.3 km  
360.GretaTirvaitėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
361.Emilija ŽakevičiūtėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
362.GiedrėLaukaitytėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
363.KristupasKvedaravičiusVYR8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
364.UpėKunickaitėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
365.VakarėPaulikaitėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
366.GabrielėŠiušaitėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
367.LukaStackevičiūtėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
368.TadasMazūrasVYR8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
369.RojusBielskisVYR8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
370.DaugirdasVaitkevičiusVYR9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
371.Martynas KariniauskasVYR9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
372.Andrius Jotautas VYR23LTUKaunasRunFace VaSti 1.3 km  
373.Laurynas PuidikasVYR28LTUKaunas  5 km  
374.JulijaPetrošiūtėMOT27LTUKaunas  6 km  
375.EditaZablackienėMOT38LTUAlytus 8 km NESK  
376.EdvinasRadzevičiusVYR40LTUKaunasŽalgirio garbės klubas8 km NESK  
377.VaivaJanonienėMOT44LTUAlytusBK Dzūkija8 km NESK  
378.AurelijaKisieliūtėMOT25LTUKaunasKauno BMK 6 km  
379.KristupasBlekaitisVYR3LTUBirštonasKtu jėgos trikovės rinktinė 1.3 km KTU jėgos trikovės rinktinės
380.AndriusBlekaitisVYR30LTUBirštonasKtu jėgos trikovės rinktinė 1.3 km KTU jėgos trikovės rinktinės
381.KamilėRagelytėMOT13LTUDruskininkaiTRItonas8 km NESK TRItonas
382.AndriusŠalaševičiusVYR26LTUKaunas 8 km NESK Tavo tevas
383.IevaBartkevičiūtėMOT19LTUKaunas  1.3 km  
384.GodaBartkevičiūtėMOT15LTUKaunas  1.3 km  
385.VytautasBalčiūnaitisVYR37LTUKaunas 8 km NESK  
386.Loreta Kapačinskaitė MOT23LTUKaunas  5 km  
387.KotrynaBulavaitėMOT29LTUKaunas  6 km  
388.VaclovasStirbys VYR28LTUKaunas 8 km NESK RunFace VaSti
389.LukasPetrenkaVYR39LTUKaunas  5 km  
390.AivarasJaugaVYR17LTUKaunas 8 km NESK  
391.ŽilvinasNakutisVYR46LTUKaunasKTU 1.3 km  
392.AušraRalickienėMOT37LTUKaunas  1.3 km  
393.GerdaRalickaitėMOT8LTUKaunas  1.3 km  
394.GabrieleAmbrazeviciuteMOT24LTUVilniusFUMSA8 km NESK FUMSA seniai
395.AivarasJusysVYR26LTUAkmenė 8 km NESK Nani-Five
396.Raminta Kapačinskaitė MOT25LTUKaunas  5 km  
397.PaulinaLukoševičiūtėMOT21LTUKaunas  6 km  
398.VitalijusRimšaVYR66LTUKaunasKauno BMK 6 km  
399.Janina Paliulienė MOT47LTUBirštonas  8 km NESK  
400.NeringaSkapčiuvienėMOT35LTUKačerginėKauno BMK8 km NESK  
401.Zita ValavičienėMOT36LTUKaunas  1.3 km  
402.PaulaTolpežninkaitėMOT24LTUVilnius 8 km NESK  
403.ArtūrasGribauskasVYR39LTUKaunas 8 km NESK  
404.DenisTarasonisVYR19LTUKaunas  5 km  
405.KarolinaNarbutaitėMOT19LTUKaunasBėgantis žmogus 5 km  
406.ĄžuolasVenciusVYR11LTUKaunas  1.3 km  
407.GabijaVenciūtėMOT15LTUKaunas  1.3 km  
408.JokūbasRamašauskasVYR11LTUKaunasSK Nemunas 5 km  
409.ArūnasMackevičiusVYR41LTUKaunasMarvelė8 km NESK  
410.VytautasKačiuškaVYR29LTUKaunas 8 km NESK  
411.EimantasKulbisVYR24LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
412.ArnasPečetauskasVYR26LTUKaunas Yra ką veikti 6 km  
413.EvaldasZaikauskasVYR26LTUKaunasHighPeaks Lietuva8 km NESK HighPeaks Lietuva
414.ViliusKaminskasVYR47LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
415.PovilasPečiukonisVYR23LTUKaunasHighPeaks Lietuva8 km NESK HighPeaks Lietuva
416.DonatasKazakauskasVYR30LTUKaunasHighPeaks Lietuva8 km NESK HighPeaks Lietuva
417.EvijaBertašiūtėMOT8LTUKaunas  1.3 km  
418.ViltėBertašiūtėMOT11LTUKaunas  1.3 km  
419.SimasGrigonisVYR3LTUKaunas  400 m (neįgaliesiems)  
420.AgnėVarnaitėMOT23LTUKaunasKauno BMK 5 km  
421.RolandasLipinskas VYR45LTUKaunas 8 km NESK  
422.SimasStasysVYR19LTUKaunas  6 km  
423.Darius SviderskasVYR16LTUKaunas  6 km  
424.KęstutisBudrevičiusVYR39LTUKaunasLSMUG 6 km  
425.AlgirdasRadavičiusVYR44LTUKaunas 8 km NESK  
426.VytautasGvergždysVYR38LTUKaunas  6 km  
427.MiglėMorkūnaitėMOT22LTUKaunas  6 km  
428.RobertasVyšniauskasVYR26LTUPajevonysKauno BMK8 km NESK  
429.DaivaGegznieneMOT32LTUKaunas  6 km  
430.DovilėKučinskienėMOT34LTUKaunasŠešios Trim8 km NESK  
431.MartynasJankauskasVYR29LTUKaunas  5 km  
432.ElitaBenokraitienėMOT33LTUKaunas 8 km NESK  
433.Matas Razbadauskas VYR16LTUKaunasHiperionas 8 km NESK Hiperionas
434.MartynasBudrevičiusVYR15LTUKaunas  1.3 km  
435.GabijaBudrevičiūtėMOT11LTUKaunas  1.3 km  
436.DariusSviderskasVYR16LTUKaunas 8 km NESK  
437.ErikasFomkinasVYR23LTUKaunas 8 km NESK  
438.TumasAugaVYR5LTUKaunasŠEŠIOS TRIm 1.3 km  
439.RūtaAugienėMOT31LTUKaunasŠEŠIOS TRIM 1.3 km  
440.RūtaAugienėMOT31LTUKaunasŠEŠIOS TRIM 6 km  
441.JolantaDaškevičienėMOT48LTUKaunasKauno BMK 5 km  
442.JolantaDaškevičenėMOT48LTUKaunasKauno BMK 6 km  
443.ViltėBrazinskaitėMOT7LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
444.EgidijusVasileviciusVYR49LTUKaunas 8 km NESK  
445.SandraBudrevičienėMOT39LTUKaunas  1.3 km  
446.MindaugasDamažeckasVYR29LTUKaunas  6 km  
447.KestutisBuzinskasVYR39LTUKaunas  5 km  
448.Aurimas BalčiūnasVYR29LTUKaunas 8 km NESK  
449.Kęstutis MatakasVYR41LTUKaunas Sraigės juda 5 km  
450.IevaSkersienėMOT35LTUKaunasI RUN LT 5 km  
451.DaliusSventickasVYR31LTUKaunas  1.3 km  
452.SimasSventickasVYR5LTUKaunas  1.3 km  
453.LaurynasZimkusVYR26LTUKlaipėda  5 km  
454.DaliusVirbickasVYR31LTUKaunas  6 km  
455.DonatasAniulisVYR24LTUKaunas 8 km NESK  
456.SimonasKviedaraitis VYR27LTUKaunas 8 km NESK  
457.JustinaSutkutėMOT25LTUKaunas 8 km NESK  
458.ZitaRaudonėMOT31LTUKaunasRunFace VaSti8 km NESK  
459.RokasGusarovasVYR14LTUKaunasStartas 5 km  
460.TomasMiliūnasVYR23LTUKaunas 8 km NESK  
461.RomasUšanevasVYR9LTUKaunasKTU 1.3 km  
462.LigitaSimanavičiūtėMOT23LTUKaunasKauno miesto Dainavos policija8 km NESK  
463.LaimisJuiozapavičiusVYR25LTUAlytusKauno miesto Dainavos policija8 km NESK  
464.AidaŠimkuvienėMOT33LTUKaunas  5 km  
465.MarijonasNaudžiūnasVYR21LTUKaišiadorys  6 km  
466.DaivaTalačkiene MOT36LTUKaunasKTU 1.3 km  
467.DovydasTalačka VYR7LTUKaunasKTU 1.3 km  
468.Darius Talačka VYR41LTUKaunasKTU 1.3 km KTU
469.AdrijusPoškusVYR12LTUKaunas  1.3 km  
470.RitaPoškienėMOT35LTUKaunas  1.3 km  
471.AugustėBarinovaitėMOT4LTUKaunasBėgimo klubas 1.3 km  
472.GodaBarinovaitėMOT6LTUKaunasBėgimo klubas 1.3 km  
473.SauliusBarinovasVYR37LTUKaunasBėgimo klubas8 km NESK RunFace VaSti 2
474.VakarisDindaVYR6LTUKaišiadorys  1.3 km  
475.JovilėDindaitėMOT9LTUKaišiadorys  1.3 km  
476.ViktorijaAmbrasaitėMOT29LTUEžerėlis, Kauno R.  5 km  
477.PetrasRazbadauskasVYR40LTUKaunas 8 km NESK  
478.RičardsKvedaraVYR42LTUVievisOCR Baltic Warriors8 km NESK OCR Baltic Warriors
479.RamūnasVilčinskasVYR34LTUKačerginėKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
480.MantasKarūnaitisVYR26LTUKaunasOCR Baltic Warriors8 km NESK OCR Baltic Warriors
481.DonatasLiorentaVYR38LTUKaunas 8 km NESK  
482.AndriusŠipailaVYR28LTUKaunasAksa8 km NESK  
483.EgidijusLaskovasVYR46LTUKaunasBėgimo klubas 6 km  
484.ElinaKvedaravičutėMOT9LTUVievisOCR Baltic Warriors 1.3 km  
485.NorbertasKvedaravičusVYR12LTUVievisOCR Baltic Warriors 1.3 km  
486.VakarisKursevičiusVYR5LTUKaunas  1.3 km  
487.DonatasKursevičiusVYR42LTUKaunas  6 km  
488.Kęstutis Grigėnas VYR26LTUKaunas/biržaiKauno maratono klubas 5 km  
489.Kęstutis Grigėnas VYR26LTUKaunas/biržaiKauno maratono klubas8 km NESK  
490.AurimasČekanauskasVYR23LTUKaunasKauno BMK 6 km  
491.JustėLaužadytėMOT24LTUAlytusOk Dainava8 km NESK  
492.GabrielėNorvilaitėMOT7LTUKaunas  1.3 km  
493.EvelinaNorvilaitėMOT9LTUKaunas  1.3 km  
494.DanielėPaukštytėMOT9LTUKaunas  1.3 km  
495.DeimantėValiūtėMOT33LTUKaunas  1.3 km  
496.EgidijusLaskovasVYR46LTUKaunasBėgimo klubas8 km NESK RunFace VaSti 2
497.TėjaPakinkytėMOT15LTUKaunasHiperionas8 km NESK  
498.JonasJuškaVYR48LTUKaunasKauno BMK 6 km Kauno BMK
499.DovydasAlišauskasVYR11LTUKaunas  1.3 km  
500.ArminasAlišauskasVYR13LTUKaunas  1.3 km  
501.KristinaAlišauskienėMOT37LTUKaunas  5 km  
502.RaimondasAlišauskasVYR41LTUKaunas  6 km  
503.SaimonasNavickasVYR6LTUKaunas  1.3 km  
504.SauliusNavickasVYR34LTUKaunas 8 km NESK  
505.SonataNavickėMOT35LTUKaunas  6 km  
506.KlaudijusIndreliūnasVYR42LTUKaunasKauno BMK 5 km  
507.KlaudijusIndreliūnasVYR42LTUKaunasKauno BMK 6 km  
508.JonasJuškaVYR48LTUKaunasKauno BMK 5 km Kauno BMK
509.BrigitaKokankaitėMOT27LTUZarasai-8 km NESK -
510.SonataJuciuteMOT32LTUVilnius 8 km NESK  
511.DaivaPlerpaitėMOT32LTUKaunas  5 km  
512.TadasLukoševičiusVYR8 LTUKaunas- 1.3 km  
513.VaidaLukoševičiūtėMOT10 LTUKaunas- 1.3 km  
514.PauliusJucysVYR8 LTUKaunas- 1.3 km  
515.AstaKazakevičienėMOT38LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
516.MariusKazakevičiusVYR10LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
517.PauliusLitasVYR29LTUKaunasBegimo klubas8 km NESK  
518.Jolanta OrintaitėMOT38LTUKaunasKTU 6 km  
519.EimantasRomanovasVYR24LTUKaunas  6 km  
520.IndrėMakelytėMOT33LTUKaunasKauno BMK 6 km  
521.VaidotasBaltrušaitisVYR40LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
522.MonikaTotoriūtėMOT21LTUKaunasRunFace VaSti 6 km  
523.VaidasGarbačiūnasVYR33LTUKaišiadorysKauno BMK 5 km  
524.VaidasGarbačiūnasVYR33LTUKaišiadorysKauno BMK 6 km  
525.GintarasGudavičiusVYR21LTUKupiškis 8 km NESK  
526.AgnėLeišienėMOT40LTUKaunasKauno maratono klubas8 km NESK  
527.Skirmantė Vardauskaitė MOT38LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
528.AudriusBagdanavičiusVYR34LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
529.LinasTamašasVYR47LTUKaunas 8 km NESK  
530.PauliusJarašiūnasVYR11LTUKaunas  1.3 km  
531.VygantasVitkusVYR52LTUKaunas 8 km NESK  
532.MiglėJarašiūnienėMOT26LTUKaunasKTU 1.3 km  
533.Kristina KozlovaMOT24LTUKaunas  6 km  
534.AistėVilkaitėMOT17LTUAnykščiai  1.3 km  
535.VaidasGarbačiūnasVYR33LTUKaišiadorysKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
536.IevaKavaliauskienėMOT29LTUKaunas  6 km  
537.AndriusAlišauskasVYR31LTUKaunasKauno BMK 5 km  
538.AndriusAlišauskasVYR31LTUKaunasKauno BMK 6 km  
539.IngaKorotčenkovienėMOT33LTUKaunasŠešiosTrim8 km NESK  
540.VaidasSkripkauskasVYR41LTUKaunasRunFace VaSti 5 km  
541.GiedrėČičelienėMOT41LTUKaunasKTU 6 km  
542.MonikaBagdanavičiuteMOT10LTUKaunas  1.3 km  
543.BrigitaBagdanavičiuteMOT3LTUKaunas  1.3 km  
544.DonatasŠidlauskasVYR30LTUKaunas 8 km NESK  
545.KarolisValukonisVYR7LTUKaunas  400 m (neįgaliesiems)  
546.ViliusPetrauskasVYR46LTUKaunas  5 km  
547.PatricijaBaltrušaitytėMOT8LTUPrienų R.- 1.3 km -
548.Jorūnė Čiurinskaitė MOT32LTUKaunasSraigės juda 5 km  
549.ViltėKazakevičiūtėMOT8LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
550.EdgarasButvilaVYR25LTUKaunas  6 km  
551.Aurimas Adomėnas VYR23LTUKaunas   6 km  
552.PovilasKriauzaVYR8LTUKaunas  1.3 km  
553.PovilasKriauzaVYR38LTUKaunas 8 km NESK  
554.VaidasStadaliusVYR33LTUVilnius 8 km NESK -
555.BirutėTrakimavičiūtėMOT28LTUVilnius 8 km NESK  
556.TomasKizalaVYR35LTUKaunasKauno BMK 6 km Kauno BMK
557.AgnėJagminienėMOT23LTUKaunas  5 km  
558.JogailaMatakasVYR16LTUKaunasSraigės juda 5 km  
559.IevaSaltonienėMOT38LTUKaunasVIP 6 km  
560.ArvydasSenavaitisVYR8LTUPrienų R.- 1.3 km -
561.AndriusLekavičiusVYR30LTUKaunas Individualus8 km NESK Spa birštonas
562.RomualdasLimantasVYR75LTUKaunasKauno BMK 6 km  
563.RomualdasLimantasVYR75LTUKaunasKauno BMK8 km NESK  
564.SigitasSkinkysVYR35LTUKaunas 8 km NESK  
565.Ana Karilė Surova MOT17LTUKaunas  5 km  
566.MaksimasAzanovasVYR14LTUKaunasSK Nemunas 5 km  
567.UgniusKabelinskasVYR15LTUKaunasŠiuolaikinės penkiakovės klubas Hiperionas 6 km  
568.IevaSaltonienėMOT38LTUKaunasVIP 1.3 km  
569.MartynasSaltonasVYR11LTUKaunasVIP 1.3 km  
570.VirginijaUlevičienėMOT22LTUKaunas  6 km  
571.LinasUleviciusVYR36LTUKaunas 8 km NESK  
572.ViktorijaGurevičienėMOT30LTUKaunas  6 km  
573.MariusLevanasVYR23LTUKaunas 8 km NESK  
574.MiglėMeilutėMOT24LTUKaunas 8 km NESK  
575.MatasŠamšūraVYR22LTUŠvenčionėliai 8 km NESK  
576.Andželika Lukoševičiūtė MOT27LTUKaunasDIPSIUKAS 6 km  
577.ViliusAdomaitisVYR28LTUKaunasFISHLAND8 km NESK FISHLAND
578.MindaugasPazeraVYR28LTUKaunasFISHLAND8 km NESK FISHLAND
579.MindaugasMikoaltisVYR25LTUKaunasBlack Mamba 5 km  
580.EimantasGadrusVYR26LTUKaunasBlack Mamba 5 km  
581.MindaugasKeršulisVYR30LTUVarėna  6 km  
582.DeivydasAidukasVYR26LTUKaunas/biržai  5 km  
583.AlinaVosyliūtėMOT27LTUKaunasSesės 6 km  
584.SimonaVosyliūtėMOT27LTUKaunasSesės 6 km Sesės
585.EdvardasKapačiūnasVYR4LTUKaunasKTU 1.3 km  
586.LukaKapačiūnaitėMOT6LTUKaunasKTU 1.3 km  
587.MonikaKapačiūnėMOT33LTUKaunasKTU 1.3 km  
588.RobertasKapačiūnasVYR38LTUKaunasKTU 1.3 km  
589.ErnestasKasparavičiusVYR28LTUKaunas  6 km  
590.EgleTarutieneMOT37LTUKaunas  6 km  
591.SauliusGrigalevičiusVYR47LTUKaunasCheminės technologijos fakultetas 5 km Cheminės technologijos fakultetas
592.AušrinėŽiūkaitėMOT24LTUKaunasKTU 5 km  
593.TomasCitrinavičiusVYR24LTUTrakai  5 km  
594.AlinaLukošiūtėMOT25LTUKaunasKTU 6 km  
595.ViliusPetrauskasVYR46LTUKaunas  6 km  
596.KristupasKručasVYR24LTUKaunas 8 km NESK  
597.AušraKapustinskaitėMOT22LTUKaunas  6 km  
598.GabrieliusLaurinavičiusVYR19LTUKaunas 8 km NESK  
599.DmitrijusČepenkoVYR33LTUKaunasSparta 5 km  
600.MarkasLiulysVYR13LTUKaunasLietuvos Šaulių Sąjunga 5 km  
601.MariusDzidolikaVYR32LTUKaunasDzido8 km NESK  
602.GodaUrbonaitėMOT10LTUPlungėBėgimo klubas 1.3 km  
603.MartynasMosteikaVYR27LTUKaunas  6 km  
604.DymaUrbonasVYR12LTUPlungėBėgimo klubas 1.3 km  
605.AstaČesnauskienėMOT55LTUPlungėBėgimo klubas 6 km  
606.Julija MorozovaMOT35LTUKaunas  6 km  
607.JovitaSavickienėMOT41LTUKaunas  6 km  
608.PauliusPazdrazdisVYR24LTUKaunas  5 km  
609.GabrielėBrusokaitėMOT22LTUKaunasKauno maratono klubas 6 km  
610.TomasJezerskasVYR23LTUKaunas  6 km  
611.MiglėPlūkaitėMOT24LTUKaunas  6 km  
612.MarijusVaisėtaVYR40LTUVilnius 8 km NESK  
613.JonasEitmantisVYR25LTUKaunas 8 km NESK  
614.DomasVasiliauskasVYR22LTUKaunas  6 km  
615.RobertasPetrikasVYR26LTUKaunasKauno maratono klubas8 km NESK  
616.DonataBarauskieneMOT31LTUKaunasGranplasta 6 km  
617.JustasGriškevičiusVYR19LTUKaunas 8 km NESK  
618.MariusGalbuogisVYR25LTUKaunas 8 km NESK FUMSA seniai
619.LinaBružaitėMOT25LTUKaunasOAG Aviation 6 km  
620.LiudasReznikasVYR28LTUKaišiadorys  5 km  
621.PauliusGriskeviciusVYR44LTUKaunasKTU8 km NESK Kaunas university of technology
622.ErnestasBurokasVYR29LTUUžuguostisKauno maratono klubas8 km NESK Kauno maratono klubas
623.ArtūrasDžiaugysVYR21LTUKaunasOSK Medeina8 km NESK Senjorai
624.EvaldasUndraitisVYR27LTUTauragė 8 km NESK Krašto apsaugos ministerija
625.DonatasSabaliauskasVYR29LTUKaunas  6 km  
626.MartynasDainysVYR22LTUKaunas  5 km  
627.RimantėVijeikytėMOT24LTUKaunasRunFace VaSti 8 km NESK RunFace VaSti 2
628.EvelinaMakarevicieneMOT24LTUKaunas  5 km  
629.ViliusKučinskasVYR28LTUTauragėKRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJA8 km NESK KRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJA
630.MildaLitvinaitėMOT25LTUKaunas   6 km  
631.ŽydrūnasMotiekaitisVYR27LTUKėdainiaiKTM racing club 6 km  
632.AndriusZaicevičiusVYR33LTUKaunas 8 km NESK  
633.AndriusČereškaVYR17LTUKaunasOSK Takas8 km NESK Senjorai
634.ViktorasDechtiarVYR20LTUKaunasSM "Gaja"8 km NESK Senjorai
635.JurgitaPušinaitėMOT40LTUMarijampolėBėgimo klubas 6 km  
636.RobertasGilvickisVYR29LTUKaunas  5 km  
637.ViktorijaKrajinskieneMOT34LTUKaunas  5 km  
638.Raimonda Baltaitytė MOT35LTUKaunas  5 km  
639.SimonaDirmotaitėMOT25LTUKaunas  5 km  
640.VilmaPluščiauskaitėMOT24LTUKaunas  5 km  
641.LaurynasMatulaVYR30LTUTaurage 8 km NESK Krašto apsaugos ministerija
642.EdvardasLiakasVYR23LTUTauragė 8 km NESK Krašto apsaugos ministerija
643.RėjusMockaitisVYR20LTUKaunasOSK Medeina8 km NESK Senjorai
644.Benas RadzivonasVYR20LTUKaunasOSK Šilas8 km NESK Senjorai
645.NerijusBaublysVYR43LTUKaunas  6 km  
646.NedasGulbickasVYR17LTUŽiežmariaiFudoshin8 km NESK Fudoshin
647.RenataJatužienėMOT36LTUKaunasKauno BMK 5 km  
648.VytisMackevičiusVYR12LTUKaunasKM Žalgiris 1.3 km  
649.LaimonasGaučasVYR18LTUKaunas 8 km NESK  
650.GiedriusBabelisVYR48LTUKaunasEvos kiečiausi8 km NESK  
651.RūtaNoreikaitė-bulotienėMOT36LTUKaunasKTU 1.3 km  
652.ŠarunasBulotaVYR40LTUKaunasKTU 1.3 km  
653.UgnėBulotaitėMOT6LTUKaunasKTU 1.3 km  
654.RūtaNoreikaitė-BulotienėMOT36LTUKaunasKTU 6 km  
655.ŠarunasBulotaVYR40LTUKaunasKTU 6 km  
656.IgnasJasonasVYR22LTUKaunasTeleSoftas 6 km  
657.AndriusButkevičiusVYR32LTUKaunasTeleSoftas 6 km  
658.MiglėMackevičiūtėVYR9LTUKaunasKM Žalgiris 1.3 km  
659.JuozasKoženiauskasVYR35LTUKaunasSesios trim8 km NESK Šešios trim
660.AustėJanušauskaitėMOT23LTUTelšiaiKauno maratono klubas 6 km  
661.AurimasValauskasVYR22LTUKaunasktu lengvosios atletikos rinktinė8 km NESK  
662.VirginijaVišinskienėMOT38LTUKaunasKauno BMK 5 km  
663.Svajūnas JucisVYR20LTUSkuodas  6 km  
664.ValdemarasMilkusVYR31LTUVilnius 8 km NESK  
665.UgniusKabelinskasVYR15LTUKaunasŠiuolaikines penkiakovės klubas ,,Hiperionas’’8 km NESK Hiperionas
666.RasaŠernėMOT31LTUKaunasAplenkime vėžį 6 km  
667.SimonaGrybaitėMOT21LTUKaunasKTu lengvosios atletikos rinktinė 5 km  
668.MildaRuslytėMOT32LTUKlaipėdaBėgimo klubas 1.3 km  
669.MildaRuslytėMOT32LTUKlaipėdaBėgimo klubas 5 km  
670.Tomas ViliušisVYR33LTUKaunasTeleSoftas8 km NESK TeleSoftas
671.VytautasKiudysVYR28LTUKaunasTeleSoftas8 km NESK TeleSoftas
672.ValdasBaranauskasVYR28LTUKaunasTeleSoftas8 km NESK TeleSoftas
673.IevaVaškevičienėMOT30LTUKaunasIeva Mldc klubas8 km NESK FUMSA seniai
674.RūtenisTriabaVYR20LTUKaunas 8 km NESK  
675.TomasVaškevičiusVYR26LTUKaunasIeva mldc klubas8 km NESK FUMSA seniai
676.MartynasVeitasVYR20LTUSkuodas  6 km  
677.MindaugasStiklickasVYR40LTUGarliavaBėgimo klubas 1.3 km Bėgimo klubas
678.MantasStiklickasVYR9LTUGarliavaBėgimo klubas 1.3 km Bėgimo klubas
679.MindaugasStiklickasVYR40LTUGarliavaBėgimo klubas8 km NESK Bėgimo klubas
680.JustasGanusauskasVYR20LTUKaunas 8 km NESK Fudoshin
681.GiedrėKorsakaitėMOT35LTUKaunas  1.3 km  
682.MindaugasKorsakasVYR11LTUTauragė  1.3 km  
683.JustasMedišauskasVYR35LTUKaunasRunFace VaSti8 km NESK RunFace Vasti
684.JustinaUlbinienėMOT26LTUKaunas  1.3 km  
685.ValdasBaranauskasVYR28LTUKaunasTeleSoftas 6 km  
686.ValdasBaranauskasVYR28LTUKaunasTeleSoftas 5 km  
687.DariusJurčiukonisVYR28LTUKaunasTeleSoftas 5 km  
688.LauraBuržinskaitėMOT25LTUKaunasTeleSoftas 5 km  
689.RūtaMickūnaitėMOT25LTUKaunas  5 km  
690.AudriusViplentasVYR44LTUKaunasKauno BMK 6 km  
691.SimonaUrbutytėMOT25LTUKaunasSHORI8 km NESK  
692.RamūnasČesnavičiusVYR38LTUKaunasKauno technologijos universitetas 6 km  
693.PauliusBareckasVYR26LTUKaunas  5 km  
694.DonatasKalvaitisVYR37LTUKaunas  6 km  
695.GediminasKorsakasVYR15LTUTauragė 8 km NESK  
696.AuksuolėAdomaitienėMOT46LTUKaunasBėgimo klubas 6 km  
697.RamunėMaldutytėMOT28LTUKaunasKauno BMK 5 km  
698.DeividasKabišaitisVYR9LTUPrienu Raj.  1.3 km  
699.RolandasKrušinskasVYR37LTUKaunasHighPeaks Lietuva8 km NESK HighPeaks Lietuva
700.KarolisPūras VYR26LTUKlaipeda 8 km NESK  
701.AušraŠatrauskienėMOT30LTUKaunas  1.3 km  
702.TaironasKleiza VYR8LTUPrienu Raj   1.3 km  
703.RimgailėLaužadytėMOT24LTUVilnius  6 km  
704.RidasKaraškaVYR43LTUKaunasS-Sportas 1.3 km  
705.KiprasKaraškaVYR6LTUKaunasKauno darželis-lopšelis "Spindulys" 1.3 km  
706.RustisKaraškaVYR9LTUKaunasKauno Kazio Griniaus progimnazija 1.3 km  
707.MindaugasLukšysVYR7LTUKaunas  1.3 km  
708.ŽygimantasLukšysVYR10LTUKaunas  1.3 km  
709.RaimundasBarkauskasVYR31LTUKaunasKauno technologijos universitetas 5 km  
710.Lina Nakrienė MOT36LTUKaunas Kauno BMK8 km NESK Kauno BMK
711.MatasJurevičiusVYR19LTUKaunas  6 km  
712.AleksandrasGorskijVYR35LTUKaunasRunFace Vasti8 km NESK RunFace VaSti 2
713.AlgirdasRandakevičiusVYR29LTUKaunasKTU TSC8 km NESK UA-8
714.KarolinaPupkutėMOT30LTUKaunas  6 km  
715.RokasSimonaviciusVYR1LTUKaunas  1.3 km  
716.AustejaRukaiteMOT8LTUKaunas  1.3 km  
717.EdvinasSimonaviciusVYR35LTUKaunasŠeima 1.3 km  
718.Angelina SimonavicieneMOT34LTUKaunasŠeima 1.3 km  
719.ErnestaKaraškienėMOT40LTUKaunasKTU Sporto ir sveikatingumo centras 1.3 km  
720.SauliusŠokelisVYR43LTUKaunas 8 km NESK  
721.VaidaŠokelienėMOT32LTUKaunas  1.3 km  
722.RytisGaidysVYR24LTUKaunasRunFace VaSti8 km NESK RunFace VaSti
723.AurimasSkersysVYR35LTUKaunasI RUN LT 5 km  
724.JokūbasSkersysVYR9LTUKaunasI RUN LT 1.3 km  
725.KarolisJankauskasVYR31LTUKaunasAzuolas KTU8 km NESK  
726.LaimisDambrauskasVYR27LTUKaunasKTU "Ąžuolas" 6 km  
727.LaurynasKudakasVYR37LTUKaunasKTU "Ąžuolas" 1.3 km Rankinio
728.IgnotasVazinskasVYR20LTUKaunas  5 km  
729.LukasSutkusVYR27LTUKaunas  1.3 km  
730.MartynasStumbraVYR21LTUKaunas  5 km  
731.KęstutisJuodelėVYR34LTUKaunas  6 km  
732.EvelinaRadlinskaitėMOT27LTUKaunasBėgimo klubas 5 km  
733.MartynasVeličkaVYR32LTUKaunasKRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJA 6 km  
734.DomasŠokelisVYR8LTUKaunas  1.3 km  
735.IevaŠokelytėMOT5LTUKaunas  1.3 km  
736.VirginijaBertašiūtėMOT40LTUKaunas  400 m (neįgaliesiems)  
737.NojusKlimaševskijVYR7LTUKaunas  1.3 km  
738.IvetaŠukauskienėMOT42LTUKaunas  1.3 km  
739.AndrėjusKlimaševskijVYR41LTUKaunas  5 km  
740.ŽilvinasMeldaikisVYR41LTUKaunas 8 km NESK  
741.PauliusVisockasVYR43LTUZapyškisKauno rajonas8 km NESK Kauno rajonas
742.GelmisMačiukasVYR15LTUBabtai Bėgimo klubas8 km NESK  
743.MikasBinkisVYR36LTUKaunasKTU 6 km  
744.ArminasStankūnasVYR21LTUKaunasKTU "Ąžuolas"8 km NESK KTU ąžuolas
745.NeringaGriškienėMOT27LTUKaunas 8 km NESK OCR BALTIC WARRIORS
746.Andrius Masalskis VYR33LTUKaunas Kauno BMK8 km NESK Kauno mratotnas
747.JuozasŠirmenisVYR22LTUKaunas  6 km  
748.AivarasDegenisVYR14LTUPanevėžys 8 km NESK  
749.LinasMikniusVYR48LTUKaunasKTU 5 km  
750.TomasSabaliauskasVYR33LTUKaunasGranplasta 6 km Granplasta
751.DomiraSabaliauskienėMOT30LTUKaunasGranplasta 6 km Granplasta
752.UršulėŠatūnaitėMOT8LTUKaunas  1.3 km  
753.JokūbasKildaVYR5LTUKaunas  1.3 km  
754.JulijaStarikMOT47LTUKaunas  1.3 km  
755.AstaDeimontavičiūtėMOT20LTUKaunas  6 km  
756.GretaRagaitėMOT33LTUKaunas  5 km  
757.TomasVaitkevičiusVYR34LTUKaunasDviratai-Daistatus8 km NESK  
758.DianaGencMOT34LTUKaunasFK dama 5 km  
759.Audrius Masalskis VYR33LTUKaunas Kauno BMK8 km NESK Kauno mratotnas
760.PauliusVaitkevičiusVYR24LTUKaunas 8 km NESK  
761.BiruteGranickienėMOT30LTUKaunas   5 km  
762.MindaugasPetkevičiusVYR32LTUKaunas 8 km NESK  
763.BernardasZokasVYR26LTUVilnius 8 km NESK  
764.GermanasKovalčiukVYR20LTUKaunas 8 km NESK Fudoshin
765.JustinasViskupaitisVYR22LTUKaunasKTU8 km NESK  
766.DainiusSiniauskasVYR24LTUKaunas  6 km  
767.IvetaLydekaityteMOT22LTUDruskininkai  5 km  
768.JustasKardokaVYR21LTUKaunas 8 km NESK  
769.MariusLaugalysVYR33LTUKaunas  6 km  
770.OnaJuknieneMOT50LTUKaunas  5 km  
771.MindaugasStonisVYR23LTUKaunasLSMU 5 km  
772.RičardasBaleliūnasVYR19LTUKaunasRyčkos blynelių kepimo klubas8 km NESK  
773.AgnėŠaduikytėMOT33LTUKaunasMoterų neprofesionalių futbolo klubas "Dama" 5 km  
774.PetrasMalakauskasVYR42LTUKaunas 8 km NESK  
775.GintarėGudaitytėMOT33LTUKaunasVIP 6 km  
776.SauliusGlobysVYR48LTUMarijampolė Bėgimo klubas 6 km  
777.KristinaGlobienėMOT43LTUMarijampolė Bėgimo klubas 6 km  
778.Robertas Janauskas VYR32LTUKaunas  1.3 km  
779.Simas JanauskasVYR3LTUKaunas  1.3 km  
780.ArūnasGrigėnasVYR24LTUKaunasKTU8 km NESK KTU
781.BirutėBartininkaitėMOT29LTUKaunas  5 km  
782.IlonaGritėnienėMOT38LTUKaunasMoterų neprofesionalių futbolo komanda Dāma 5 km  
783.TomasPašakinskasVYR29LTUKaunasHighpeaks Lietuva8 km NESK Highpeaks Lietuva
784.Rasa Poderiene MOT35LTUKaunas   5 km  
785.TomasZinkevičiusVYR24LTUKaunas  5 km  
786.JurgitaBunevičienėMOT37LTUKaišiadorys  6 km  
787.RedaŠatūnienėMOT41LTUKaunasKauno BMK 6 km  
788.DonatasKošiubaVYR30LTUKaunasRunFace VaSti8 km NESK RunFace VaSti
789.DanielėMakulavičiūtėMOT23LTUKaunas 8 km NESK 1996
790.LaurasŠušaVYR35LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
791.DariusKavaliauskasVYR38LTUVilnius 8 km NESK  
792.GediminasRomančikasVYR34LTUKaunasOSK Takas 5 km  
793.NerijusKrižinauskasVYR39LTUKaunas  6 km  
794.Karolis GriškaVYR30LTUKaunasOCR BALTIC WARRIORS8 km NESK OCR BALTIC WARRIORS