UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 794, rodoma - 794)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Eil.
Nr.
VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalis
Miestas
Organizacija / Klubas
Nuotolis
Studentas
KomandaPatvirtinta
1.RokasSimonaviciusVYR1LTUKaunas  1.3 km  
2.MatasValavičiusVYR10LTUKaunasOSK Takas 1.3 km  
3.JokubasBlažysVYR10 LTUKaunasŽaliakalnio progimnazija 1.3 km  
4.MatasBuinevičiusVYR10LTUKaunasSM "Gaja" 1.3 km  
5.MonikaBagdanavičiuteMOT10LTUKaunas  1.3 km  
6.RugilėRadišauskaitėMOT10LTUKaunas  1.3 km  
7.GodaUrbonaitėMOT10LTUPlungėBėgimo klubas 1.3 km  
8.MariusKazakevičiusVYR10LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
9.SkaistėLinkutėMOT10LTUKaunas  1.3 km  
10.ŽygimantasLukšysVYR10LTUKaunas  1.3 km  
11.KotrynaBivainytėMOT10LTUKaunas  1.3 km KTU
12.KotrynaJuškaitėMOT10LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
13.MindaugasNakutisVYR10LTUKaunasDarželis-mokykla Gilė 1.3 km  
14.VaidaLukoševičiūtėMOT10 LTUKaunas- 1.3 km  
15.ĄžuolasVenciusVYR11LTUKaunas  1.3 km  
16.GabijaBudrevičiūtėMOT11LTUKaunas  1.3 km  
17.ViltėBertašiūtėMOT11LTUKaunas  1.3 km  
18.JokūbasRamašauskasVYR11LTUKaunasSK Nemunas 5 km  
19.MindaugasKorsakasVYR11LTUTauragė  1.3 km  
20.DovydasAlišauskasVYR11LTUKaunas  1.3 km  
21.MildaJankeliūnaitėMOT11LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
22.Miglė ZizaitėMOT11LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
23.PauliusJarašiūnasVYR11LTUKaunas  1.3 km  
24.SimasLitvaitisVYR11LTUKaunasSM "Gaja" 1.3 km  
25.IgnasLitvaitisVYR11LTUKaunasSM "Gaja" 1.3 km  
26.MartynasSaltonasVYR11LTUKaunasVIP 1.3 km  
27.ArmandasŠergalisVYR11LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
28.AurimasBlaudžiūnasVYR12LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
29.VytisMackevičiusVYR12LTUKaunasKM Žalgiris 1.3 km  
30.RobertasKardokaVYR12LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
31.AdelėJuškaitėMOT12LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
32.ViliusJankeliūnasVYR12LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
33.ViliusKudirkaVYR12LTUKaunasMartyno Mažvydo progimnazija 1.3 km  
34.TitasKaptielovasVYR12LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
35.DomantasSamuolisVYR12LTUKaunas,,LOPŠELIS-DARŽELIS ,,SPINDULYS” 1.3 km  
36.DymaUrbonasVYR12LTUPlungėBėgimo klubas 1.3 km  
37.AdrijusPoškusVYR12LTUKaunas  1.3 km  
38.GabijaŽadauskaitėMOT12LTUKaunas  1.3 km  
39.NorbertasKvedaravičusVYR12LTUVievisOCR Baltic Warriors 1.3 km  
40.ArminasAlišauskasVYR13LTUKaunas  1.3 km  
41.Herkus PijusČaplikasVYR13LTUKaunasOSK Takas 1.3 km  
42.TomasJosiukasVYR13LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
43.GustėKubiliūtėMOT13LTUDruskininkaiTRItonas8 km NESK TRItonas
44.KamilėRagelytėMOT13LTUDruskininkaiTRItonas8 km NESK TRItonas
45.MarkasLiulysVYR13LTUKaunasLietuvos Šaulių Sąjunga 5 km  
46.TajusKoncėVYR14LTUPanevėžys  1.3 km  
47.RokasGusarovasVYR14LTUKaunasStartas 5 km  
48.ŪlaAndrejevaitėMOT14LTUKaunasHiperionas8 km NESK  
49.AugustasMiliauskasVYR14LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
50.SamantaBlaudžiūnaitėMOT14LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
51.Lukas LukoševičiusVYR14LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
52.AlgirdasMiliauskasVYR14LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
53.DominykasSventickasVYR14LTUKaunas  5 km  
54.MaksimasAzanovasVYR14LTUKaunasSK Nemunas 5 km  
55.AivarasDegenisVYR14LTUPanevėžys 8 km NESK  
56.UgniusKabelinskasVYR15LTUKaunasŠiuolaikinės penkiakovės klubas Hiperionas 6 km  
57.Alfredas SimonasŽelionisVYR15LTUKaunas 8 km NESK 1976
58.RokasKasperavičiusVYR15LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
59.KajusMarozasVYR15LTUKaunasKTU gimnazija / Hiperionas8 km NESK Hiperionas
60.MonikaPupkytėMOT15LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
61.TėjaPakinkytėMOT15LTUKaunasHiperionas8 km NESK  
62.GabijaVenciūtėMOT15LTUKaunas  1.3 km  
63.GediminasKorsakasVYR15LTUTauragė 8 km NESK  
64.UgniusKabelinskasVYR15LTUKaunasŠiuolaikines penkiakovės klubas ,,Hiperionas’’8 km NESK Hiperionas
65.JokūbasKontrimasVYR15LTUKaunasKTU / Kauno BMK 1.3 km  
66.JokūbasKontrimasVYR15LTUKaunasKTU / Kauno BMK 5 km  
67.GodaBartkevičiūtėMOT15LTUKaunas  1.3 km  
68.IgnasNaidenkoVYR15LTUKaunas  5 km  
69.MartynasBudrevičiusVYR15LTUKaunas  1.3 km  
70.GelmisMačiukasVYR15LTUBabtai Bėgimo klubas8 km NESK  
71.RenatasZizasVYR16LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
72.KarolisBlaudžiūnasVYR16LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
73.Matas Razbadauskas VYR16LTUKaunasHiperionas 8 km NESK Hiperionas
74.KristinaKardokaitėMOT16LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
75.PaulinaŠergalytėMOT16LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
76.JogailaMatakasVYR16LTUKaunasSraigės juda 5 km  
77.Darius SviderskasVYR16LTUKaunas  6 km  
78.KasparasVaitiekusVYR16LTUKaunasOSK Medeina8 km NESK  
79.DariusSviderskasVYR16LTUKaunas 8 km NESK  
80.Tomas TotoriusVYR16LTUKaunas 8 km NESK  
81.ArnoldasAukštuolisVYR17LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktine 35
82.Ana Karilė Surova MOT17LTUKaunas  5 km  
83.TitasPuronasVYR17LTUKaunasHiperionas8 km NESK Hiperionas
84.PauliusJaskutėlisVYR17LTUStakliškės 8 km NESK  
85.AivarasJaugaVYR17LTUKaunas 8 km NESK  
86.NedasGulbickasVYR17LTUŽiežmariaiFudoshin8 km NESK Fudoshin
87.AndriusČereškaVYR17LTUKaunasOSK Takas8 km NESK Senjorai
88.AistėVilkaitėMOT17LTUAnykščiai  1.3 km  
89.TomasLiutvinasVYR17LTUKaunasKauno BMK 5 km  
90.JonasKaraliusVYR17LTUKaunasKrašto apsaugos ministerija8 km NESK KAMoKADai
91.KiprasGudeliauskasVYR17LTUKaunas  6 km  
92.AugustasMuralisVYR17LTUKaunasBlack Mamba 5 km  
93.PauliusVidutisVYR17 metų LTUGarliava 8 km NESK  
94.JustasGecevičiusVYR18LTUKaunas 8 km NESK Batalionas
95.EimantasPranarauskasVYR18LTUKaunas 8 km NESK  
96.IgnasBrazauskasVYR18LTUKaunas 8 km NESK  
97.LaimonasGaučasVYR18LTUKaunas 8 km NESK  
98.GabrielėJovarauskaitėMOT18LTUKaunas  1.3 km  
99.TautvydasSabakiauskasVYR18LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktine 35
100.DominykasSamulionisVYR18LTUŠlienava  1.3 km  
101.EdgarasMeiliusVYR18LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktine 35
102.TautvydasSabaliauskasVYR18LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktine 35
103.AinėŽygaitėMOT18LTUKaunasKTU gimnazija 6 km  
104.Aristidas LukasKončiusVYR18LTUKaunasKTU krepšinio rinktinė8 km NESK KTU krepšinio rinktinė aris
105.MantasČirgelisVYR18LTUPanevėžysBėgimo klubas8 km NESK  
106.ArtasKuzmenkoVYR19LTUKaunas 8 km NESK  
107.KarolinaNarbutaitėMOT19LTUKaunasBėgantis žmogus 5 km  
108.DominykasValčiukasVYR19LTUKaunas  5 km  
109.SimasStasysVYR19LTUKaunas  6 km  
110.MatasJurevičiusVYR19LTUKaunas  6 km  
111.DenisTarasonisVYR19LTUKaunas  5 km  
112.LukasGasevičiusVYR19LTUKaunas 8 km NESK  
113.RokasBerūkštisVYR19LTUKaunasKauno maratono klubas 1.3 km  
114.KristupasLukošiusVYR19LTUŠiauliaiKTU8 km NESK KTU rinktinė- metikai
115.GabrieliusLaurinavičiusVYR19LTUKaunas 8 km NESK  
116.TomasJansonasVYR19LTUKaunas  1.3 km  
117.JuozasTalat-KelpšasVYR19LTUKaunasKTU8 km NESK KTU Krepšinis
118.IgnasDirdaVYR19LTUKaunasKTU8 km NESK KTU Krepšinis
119.RičardasBaleliūnasVYR19LTUKaunasRyčkos blynelių kepimo klubas8 km NESK  
120.MindaugasStonkusVYR19LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktine 35
121.JustasGriškevičiusVYR19LTUKaunas 8 km NESK  
122.RokasBrazinskasVYR19LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktinė 35
123.ErnestasKondrotasVYR19LTUKaunas  6 km  
124.GabrielisJanušauskisVYR19LTUKaunas 8 km NESK  
125.IevaBartkevičiūtėMOT19LTUKaunas  1.3 km  
126.MariusApanavičiusVYR19LTUKaunasLSU 6 km  
127.Laurynas StukasVYR2LTUKaunas  1.3 km  
128.RugilėValukonytėMOT2LTULaubas  1.3 km Spindulys darželis
129.RokasJurgelenasVYR2LTUKaunas  1.3 km  
130.MantasViitmanasVYR20LTUKaunas 8 km NESK  
131.Benas RadzivonasVYR20LTUKaunasOSK Šilas8 km NESK Senjorai
132.JuliusGudauskasVYR20LTUKaunas  6 km  
133.ViktorasDechtiarVYR20LTUKaunasSM "Gaja"8 km NESK Senjorai
134.GintarasArmonaitisVYR20LTUKaunas  6 km  
135.DomantasMickevičiusVYR20LTUKaunasFudoshin8 km NESK Fudoshin
136.RūtenisTriabaVYR20LTUKaunas 8 km NESK  
137.VitalijaKožemiakinaMOT20LTUJonavaKauno BMK 5 km  
138.RėjusMockaitisVYR20LTUKaunasOSK Medeina8 km NESK Senjorai
139.DominykasŽvirblisVYR20LTUUtenaKTU Futbolo rinktinė 5 km  
140.Ignas NarušisVYR20LTUKaunas 8 km NESK  
141.IgnotasVazinskasVYR20LTUKaunas  5 km  
142.TumasMeironasVYR20LTUUkmergė 8 km NESK Jėgos sporto šakų rinktinė
143.LaurynasVeščiūnasVYR20LTUKaunas  1.3 km  
144.ŽygimantasGrinevičiusVYR20LTUElektrėnaiKTU futbolo rinktinė8 km NESK KTU futbolo rinktinė
145.ErikasKatkusVYR20LTUKaunasJėgos sporto šakų rinktinė8 km NESK  
146.ViktorijaČiulkevičiūtėMOT20LTUJonavaLietuvos kariuomenė 6 km  
147.AiridasJanonisVYR20LTUKaunas  6 km  
148.Audrius Lukoševičius VYR20LTUKaunas  6 km  
149.IevaUrbonaitėMOT20LTUKaunas  1.3 km  
150.KarolinaJasaitėMOT20LTUKaunasKTU Lengvosios atletikos rinktinė 5 km  
151.BenasPociūnasVYR20LTUAnykščiaiKTU krepšinio rinktinė8 km NESK KTU krepšinio rinktinė
152.MartynasVeitasVYR20LTUSkuodas  6 km  
153.AstaDeimontavičiūtėMOT20LTUKaunas  6 km  
154.ŠarūnėRiaukaitėMOT20LTUKaunasSM "Gaja" 6 km  
155.JomantasGrickevičiusVYR20LTUŠirvintos 8 km NESK  
156.TomasRiševičiusVYR20LTUKaunas  6 km  
157.JustasGanusauskasVYR20LTUKaunas 8 km NESK Fudoshin
158.RokasGolcasVYR20LTUKaunasBėgimo klubas 5 km  
159.MarijusMiliūnasVYR20LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė 6 km  
160.KasparasVilkevičiusVYR20LTUKaunasKTU badmintono rinktinė8 km NESK  
161.JuliusDaugėlaVYR20LTUKaunasKTU "Ąžuolas"8 km NESK KTU rinktinė - metikai
162.NojusBeišterisVYR20LTUKaunasKTU krepšinio rinktinė8 km NESK KTU krepšinio rinktinė
163.Svajūnas JucisVYR20LTUSkuodas  6 km  
164.GvidasČekanskasVYR20LTUKaunasKTU8 km NESK KTU Krepšinis
165.GermanasKovalčiukVYR20LTUKaunas 8 km NESK Fudoshin
166.IgnasPikasVYR20LTUKaunasKTU8 km NESK KTU Krepšinis
167.DominykasRatkusVYR20LTUŠiauliaiKTU krepšinio rinktinė8 km NESK Ktu krepšinio rinktinė- metikai
168.PovilasMikalauskasVYR20LTUKaunas  5 km  
169.Matas Kabašinskas VYR20LTUKaunasKTU8 km NESK  
170.MarijonasNaudžiūnasVYR21LTUKaišiadorys  6 km  
171.ŽygimantasKerzaVYR21LTUKaunasKTU krepšinio rinktinė8 km NESK KTU krepšinio rinktinė
172.LinasKolosovasVYR21LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktinė - metikai
173.ArminasStankūnasVYR21LTUKaunasKTU "Ąžuolas"8 km NESK KTU ąžuolas
174.RokasNorkusVYR21LTUKaunasKTU8 km NESK KTU Krepšinis
175.AlgirdasAsauskasVYR21LTUKaunasKTU Lengvosios atletikos rinktinė 6 km  
176.JurgisUrbonasVYR21LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė 1.3 km KTU
177.SimasSakalauskasVYR21LTUKaunasKTU krepšinio rinktinė8 km NESK KTU krepšinio rinktinė
178.GintarasGudavičiusVYR21LTUKupiškis 8 km NESK  
179.MildaTubytėMOT21LTUKaunas  6 km  
180.EdgarasKloniūnasVYR21LTUKaunasKTU futbolo rinktinė 5 km  
181.LaurynasBimbaVYR21LTUKaunasKTU8 km NESK KTU krepsinio rinktine
182.MartynasStumbraVYR21LTUKaunas  5 km  
183.DaliusŽukauskasVYR21LTUKaunasKTU futbolo rinktinė 5 km  
184.JustasKardokaVYR21LTUKaunas 8 km NESK  
185.JustinaPacevičiūtėMOT21LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė 5 km  
186.PauliusJacikevičiusVYR21LTUDruskininkai 8 km NESK  
187.LauraLitvinaitėMOT21LTUKaunas  5 km  
188.Ramunė Stabingytė MOT21LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė 5 km  
189.DomantasKraujutisVYR21LTUKaunas 8 km NESK  
190.ShreyaPravin KumarMOT21LTUKaunas   1.3 km  
191.SimonaGrybaitėMOT21LTUKaunasKTu lengvosios atletikos rinktinė 5 km  
192.Vilmantė Stašauskaitė MOT21LTUJonavaJonavos BK „Maratonas“8 km NESK  
193.MonikaTotoriūtėMOT21LTUKaunasRunFace VaSti 6 km  
194.ArtūrasDžiaugysVYR21LTUKaunasOSK Medeina8 km NESK Senjorai
195.VytenisGiedraitisVYR21LTUKaunas 8 km NESK  
196.MonikaMatuliauskaitėMOT21LTUKaunasRun Face VaSti 5 km  
197.EmilijaMarčiukaitytėMOT21LTUVilnius 8 km NESK  
198.RičardasGudonavičiusVYR21LTUKaunas-kėdainiaiKTU lengvosios atletikos rinktinė 5 km  
199.PaulinaLukoševičiūtėMOT21LTUKaunas  6 km  
200.AurimasValauskasVYR22LTUKaunasktu lengvosios atletikos rinktinė8 km NESK  
201.LinasJonauskasVYR22LTUKaunas 8 km NESK  
202.MiglėMorkūnaitėMOT22LTUKaunas  6 km  
203.JustasVaitiekūnasVYR22LTUKaunas 8 km NESK  
204.Jokūbas BobrevičiusVYR22LTUKaunas 8 km NESK Niekada nevėlu
205.IgnasJasonasVYR22LTUKaunasTeleSoftas 6 km  
206.AugustinasJarasVYR22LTUKaunasKTU8 km NESK Ktu krepsinio rinktine
207.EdvinasMickevičiusVYR22LTUKaunas  5 km  
208.PauliusSteikūnasVYR22LTUKaunasKTU krepsinio komanda8 km NESK KTU krepsinio rinktine
209.EdvardasMikulėnasVYR22LTUVilnius  5 km  
210.LukasMasevičiusVYR22LTUKaunas  6 km  
211.LauraPazdrazdytėMOT22LTUKaunas  6 km  
212.DomasVasiliauskasVYR22LTUKaunas  6 km  
213.DominykasKručasVYR22LTUPanevėžysKauno BMK8 km NESK  
214.GabrielėBrusokaitėMOT22LTUKaunasKauno maratono klubas 6 km  
215.DovydasDapšysVYR22LTUKlaipėdaKTU 6 km  
216.JuozasŠirmenisVYR22LTUKaunas  6 km  
217.VaivaLaurutytėMOT22LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė 6 km  
218.VirginijaUlevičienėMOT22LTUKaunas  6 km  
219.JustinasViskupaitisVYR22LTUKaunasKTU8 km NESK  
220.JuozasAdomaitisVYR22LTUKaunasKTU badmintono rinktinė8 km NESK KTU
221.MartynasDainysVYR22LTUKaunas  5 km  
222.ArvydasMiklovisVYR22LTUKaunasKTU futbolo rinktinė 6 km Ktu futbolo rinktinė
223.AušraKapustinskaitėMOT22LTUKaunas  6 km  
224.GodaDamanskytėMOT22LTUKupiskisKTU lengvosios atletikos rinktinė 1.3 km  
225.Jokūbas Žurauskas VYR22LTUKaunasKtu lenvosios atletikos rinktinė 8 km NESK Hiperionas
226.IvetaLydekaityteMOT22LTUDruskininkai  5 km  
227.MartinasJuzaitisVYR22LTUKlaipėda  6 km  
228.KonstantinasJurgaitisVYR22LTUKaunas  6 km  
229.KristijonasBartkusVYR22LTUKaunas  5 km  
230.MatasŠamšūraVYR22LTUŠvenčionėliai 8 km NESK  
231.AgnėJagminienėMOT23LTUKaunas  5 km  
232.DanielėMakulavičiūtėMOT23LTUKaunas 8 km NESK 1996
233.EvaldasMasaitisVYR23LTUKaišiadorys  6 km  
234.ErikasFomkinasVYR23LTUKaunas 8 km NESK  
235.MariusLevanasVYR23LTUKaunas 8 km NESK  
236.ModestasMažeikaMOT23LTUPanevėžysKrašto apsaugos ministerija8 km NESK KAMoKADai
237.MindaugasStonisVYR23LTUKaunasLSMU 5 km  
238.IevaŽelvytėMOT23LTUKlaipėdaKrašto apsaugos ministerija 8 km NESK KAMoKADai
239.Aurimas Adomėnas VYR23LTUKaunas   6 km  
240.VilmaJuchnevičiūtėMOT23LTUKaunasHiperionas8 km NESK Hiperionas
241.SimonaŠniukštaitėMOT23LTUJonava  6 km  
242.ValentinasKalinauskasVYR23LTUKaunas  5 km  
243.LigitaSimanavičiūtėMOT23LTUKaunasKauno miesto Dainavos policija8 km NESK  
244.BenasBeresnevičiusVYR23LTUKaunasKTU8 km NESK KTU rinktinė - metikai
245.AustėJanušauskaitėMOT23LTUTelšiaiKauno maratono klubas 6 km  
246.MantasValiukonisVYR23LTUKaunas   6 km  
247.Loreta Kapačinskaitė MOT23LTUKaunas  5 km  
248.EleonoraMorkūnaitėMOT23LTUKaunas  5 km  
249.EdvardasLiakasVYR23LTUTauragė 8 km NESK Krašto apsaugos ministerija
250.Andrius Jotautas VYR23LTUKaunasRunFace VaSti 1.3 km  
251.PovilasPečiukonisVYR23LTUKaunasHighPeaks Lietuva8 km NESK HighPeaks Lietuva
252.AurimasČekanauskasVYR23LTUKaunasKauno BMK 6 km  
253.TomasJezerskasVYR23LTUKaunas  6 km  
254.MiglėAmbrazevičiūtėMOT23LTUKaunasHollister Lietuva 1.3 km  
255.TomasMiliūnasVYR23LTUKaunas 8 km NESK  
256.AgnėVarnaitėMOT23LTUKaunasKauno BMK 5 km  
257.PauliusVaitkevičiusVYR24LTUKaunas 8 km NESK  
258.RimantėVijeikytėMOT24LTUKaunasRunFace VaSti 8 km NESK RunFace VaSti 2
259.Arvydas Česnakas VYR24LTUJurbarkas Policija8 km NESK  
260.TomasZinkevičiusVYR24LTUKaunas  5 km  
261.VilmaPluščiauskaitėMOT24LTUKaunas  5 km  
262.MantasKalantaVYR24LTUKaunasCUJO AI 6 km  
263.EvelinaMakarevicieneMOT24LTUKaunas  5 km  
264.DainiusSiniauskasVYR24LTUKaunas  6 km  
265.VitalijaValentaiteMOT24LTUKaunasKTU Merginu tinklinio komanda8 km NESK  
266.PauliusPazdrazdisVYR24LTUKaunas  5 km  
267.JustinaValaitytėMOT24LTUKaunas  6 km  
268.MiglėPlūkaitėMOT24LTUKaunas  6 km  
269.MantasKalantaVYR24LTUKaunasCUJO AI 5 km  
270.KristupasKručasVYR24LTUKaunas 8 km NESK  
271.ElvinasDaškevičiusVYR24LTUKaunas 8 km NESK  
272.GabrieleAmbrazeviciuteMOT24LTUVilniusFUMSA8 km NESK FUMSA seniai
273.EimantasKulbisVYR24LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
274.JustėLaužadytėMOT24LTUAlytusOk Dainava8 km NESK  
275.AndriusStalioraitisVYR24LTUKaunas 8 km NESK  
276.MariusNaujokaitisVYR24LTUKaunas 8 km NESK  
277.DonatasAniulisVYR24LTUKaunas 8 km NESK  
278.KarolisPovilaitisVYR24LTUKaunas  1.3 km  
279.TomasKybartasVYR24LTUVidsodis  5 km  
280.PaulaTolpežninkaitėMOT24LTUVilnius 8 km NESK  
281.VladislovasKofyrinasVYR24LTUKaunasKTU Lengvosios atletikos Rinktine 5 km  
282.Kristina KozlovaMOT24LTUKaunas  6 km  
283.OsvaldasGrubysVYR24LTUKaunas  5 km  
284.PauliusMickusVYR24LTUKaunasKauno BMK8 km NESK  
285.MatasKalinaVYR24LTUKaunasKauno BMK 5 km  
286.TomasBliujusVYR24LTUKaunasBėgimo klubas8 km NESK Bėgimo klubas
287.EimantasRomanovasVYR24LTUKaunas  6 km  
288.MiglėMeilutėMOT24LTUKaunas 8 km NESK  
289.TomasCitrinavičiusVYR24LTUTrakai  5 km  
290.AušrinėŽiūkaitėMOT24LTUKaunasKTU 5 km  
291.DinasGudišauskasVYR24LTUKaunasKTU futbolo rinktinė 5 km  
292.KornelijaNorvilaitėMOT24LTUKaunas 8 km NESK Velniukai
293.ArūnasGrigėnasVYR24LTUKaunasKTU8 km NESK KTU
294.RytisGaidysVYR24LTUKaunasRunFace VaSti8 km NESK RunFace VaSti
295.IgnasSiaurusaitisVYR24LTUKaunasKTU Futbolo rinktine8 km NESK KTU futbolo rinktine
296.RimgailėLaužadytėMOT24LTUVilnius  6 km  
297.MariusGalbuogisVYR25LTUKaunas 8 km NESK FUMSA seniai
298.MonikaSkukauskaitėMOT25LTUKaunas  5 km  
299.AndriusBareišaVYR25LTUKaunasFUMSA8 km NESK FUMSA seniai
300.AlinaLukošiūtėMOT25LTUKaunasKTU 6 km  
301.SimonaDirmotaitėMOT25LTUKaunas  5 km  
302.LauraBuržinskaitėMOT25LTUKaunasTeleSoftas 5 km  
303.RūtaMickūnaitėMOT25LTUKaunas  5 km  
304.SimonaUrbutytėMOT25LTUKaunasSHORI8 km NESK  
305.EdgarasButvilaVYR25LTUKaunas  6 km  
306.MedaAmankavičiūtėMOT25LTUKaunas  6 km  
307.KamilėGerulienėMOT25LTUKaunas 8 km NESK Tavo tėvas
308.JonasEitmantisVYR25LTUKaunas 8 km NESK  
309.AurelijaKisieliūtėMOT25LTUKaunasKauno BMK 6 km  
310.Raminta Kapačinskaitė MOT25LTUKaunas  5 km  
311.LinaBružaitėMOT25LTUKaunasOAG Aviation 6 km  
312.HenrikasNavaslauskasVYR25LTURadviliškis 8 km NESK  
313.MindaugasMikoaltisVYR25LTUKaunasBlack Mamba 5 km  
314.MildaLitvinaitėMOT25LTUKaunas   6 km  
315.KamilėStankūnaitėMOT25LTUKaunas  6 km  
316.LaimisJuiozapavičiusVYR25LTUAlytusKauno miesto Dainavos policija8 km NESK  
317.ErnestasRazvadauskasVYR25LTUKedainiaiJonavos BK „Maratonas“ 6 km  
318.JustinaDanilaitėMOT25LTUKaunasPolicija 5 km  
319.GytisMačiulisVYR25LTUKaunasKrašto apsaugos ministerija 8 km NESK KAMoKADai
320.JustinaSutkutėMOT25LTUKaunas 8 km NESK  
321.OskarMakovskiVYR25LTUVilnius  6 km  
322.ZinaDoviltytėMOT25LTUKaunas  5 km  
323.ViktorijaDonauskaitėMOT25LTUKaunas  1.3 km  
324.Kęstutis Grigėnas VYR26LTUKaunasKauno maratono klubas 6 km  
325.MiglėJarašiūnienėMOT26LTUKaunasKTU 1.3 km  
326.MindaugasAntanaitisVYR26LTUKaunas  6 km  
327.SvajūnasAbromasVYR26LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė 5 km  
328.KarolisPūras VYR26LTUKlaipeda 8 km NESK  
329.LauraDobrovolskaitėMOT26LTUKaunasKauno BMK 6 km  
330.MantasKarūnaitisVYR26LTUKaunasOCR Baltic Warriors8 km NESK OCR Baltic Warriors
331.TomasVaškevičiusVYR26LTUKaunasIeva mldc klubas8 km NESK FUMSA seniai
332.EimantasGadrusVYR26LTUKaunasBlack Mamba 5 km  
333.TadasMarciulevičiusVYR26LTUKaunas  1.3 km  
334.AivarasBijūnaitisVYR26LTUMarijampolė 8 km NESK  
335.GretaLabuckaitėMOT26LTUKaunas  5 km  
336.PauliusBareckasVYR26LTUKaunas  5 km  
337.RytisDaškevičiusVYR26LTUKaunasKauno BMK 6 km  
338.JustinaUlbinienėMOT26LTUKaunas  1.3 km  
339.MantasDudanavičiusVYR26LTUMarijampolė 8 km NESK  
340.LauraDobrovolskaitėMOT26LTUKaunasKauno BMK 5 km  
341.DeivydasAidukasVYR26LTUKaunas/biržai  5 km  
342.RobertasVyšniauskasVYR26LTUPajevonysKauno BMK8 km NESK  
343.EvaldasZaikauskasVYR26LTUKaunasHighPeaks Lietuva8 km NESK HighPeaks Lietuva
344.Kęstutis Grigėnas VYR26LTUKaunas/biržaiKauno maratono klubas8 km NESK  
345.Kęstutis Grigėnas VYR26LTUKaunas/biržaiKauno maratono klubas 5 km  
346.SelimDundarVYR26LTUKaunas KtU futbolo rinktinė 5 km  
347.PovilasKiselysVYR26LTUKaunas 8 km NESK Nani-Five
348.JonasBeleškaVYR26LTUKaunas 8 km NESK  
349.AndriusŠalaševičiusVYR26LTUKaunas 8 km NESK Tavo tevas
350.ErnestaKalinauskaitėMOT26LTUKaunas 8 km NESK  
351.ArnasPečetauskasVYR26LTUKaunas Yra ką veikti 6 km  
352.DeimantėApanavičiūtėMOT26LTUKaunas  6 km  
353.EligijusBujokasVYR26LTUVilnius  5 km  
354.AivarasJusysVYR26LTUAkmenė 8 km NESK Nani-Five
355.RūtaMikalauskaitėMOT26LTUKaunas  5 km  
356.RobertasPetrikasVYR26LTUKaunasKauno maratono klubas8 km NESK  
357.LaurynasZimkusVYR26LTUKlaipėda  5 km  
358.BernardasZokasVYR26LTUVilnius 8 km NESK  
359.Mantas LiutkevičiusVYR26LTUKaunas 8 km NESK Tavo tevas
360.ErnestaKulvietytėMOT26LTUKaunas 8 km NESK Tavo tevas
361.SimonasKviedaraitis VYR27LTUKaunas 8 km NESK  
362.EvelinaRadlinskaitėMOT27LTUKaunasBėgimo klubas 5 km  
363.NeringaGriškienėMOT27LTUKaunas 8 km NESK OCR BALTIC WARRIORS
364.AlinaVosyliūtėMOT27LTUKaunasSesės 6 km  
365.SimonaVosyliūtėMOT27LTUKaunasSesės 6 km Sesės
366.RamintaDanielienėMOT27LTUKaunas  6 km  
367.BrigitaKokankaitėMOT27LTUZarasai-8 km NESK -
368.EvaldasUndraitisVYR27LTUTauragė 8 km NESK Krašto apsaugos ministerija
369.Andželika Lukoševičiūtė MOT27LTUKaunasDIPSIUKAS 6 km  
370.LukasSutkusVYR27LTUKaunas  1.3 km  
371.ŽydrūnasMotiekaitisVYR27LTUKėdainiaiKTM racing club 6 km  
372.LaimisDambrauskasVYR27LTUKaunasKTU "Ąžuolas" 6 km  
373.MildaTalalaitė MOT27LTUKaunas  5 km  
374.MariusKazlauskasVYR27LTUKaunasKauno BMK 5 km  
375.NaurisGerulisVYR27LTUKaunas 8 km NESK Tavo Tevas
376.EvaldasSimanavičiusVYR27LTUKaunas  5 km  
377.JulijaPetrošiūtėMOT27LTUKaunas  6 km  
378.MartynasMosteikaVYR27LTUKaunas  6 km  
379.BirutėTrakimavičiūtėMOT28LTUVilnius 8 km NESK  
380.KarolisUrbanavičiusVYR28LTUPiliuonaKTU 1.3 km  
381.LiudasReznikasVYR28LTUKaišiadorys  5 km  
382.ViliusKučinskasVYR28LTUTauragėKRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJA8 km NESK KRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJA
383.VaclovasStirbys VYR28LTUKaunas 8 km NESK RunFace VaSti
384.AndriusŠipailaVYR28LTUKaunasAksa8 km NESK  
385.JustasGrigaravičiusVYR28LTUMarijampole 8 km NESK  
386.LukasJasiūnasVYR28LTUKaunas 8 km NESK  
387.Laurynas PuidikasVYR28LTUKaunas  5 km  
388.Airina PauliukonienėMOT28LTUKaunasPOLICIJA 5 km  
389.RamunėMaldutytėMOT28LTUKaunasKauno BMK 5 km  
390.ErnestasKasparavičiusVYR28LTUKaunas  6 km  
391.ValdasBaranauskasVYR28LTUKaunasTeleSoftas 6 km  
392.ValdasBaranauskasVYR28LTUKaunasTeleSoftas 5 km  
393.ValdasBaranauskasVYR28LTUKaunasTeleSoftas8 km NESK TeleSoftas
394.ViliusAdomaitisVYR28LTUKaunasFISHLAND8 km NESK FISHLAND
395.MindaugasPazeraVYR28LTUKaunasFISHLAND8 km NESK FISHLAND
396.Ruta MarijaTrimonyteMOT28LTUVilnius  5 km  
397.DariusJurčiukonisVYR28LTUKaunasTeleSoftas 5 km  
398.VytautasKiudysVYR28LTUKaunasTeleSoftas8 km NESK TeleSoftas
399.KotrynaBulavaitėMOT29LTUKaunas  6 km  
400.AlgirdasStrazdauskasVYR29LTUKaunasRunFace VaSti8 km NESK RunFace VaSti
401.PaulinaRamoškėMOT29LTUKaunasPUMP RP 6 km  
402.MantasZelbaVYR29LTUKaunasKTU futbolo rinktinė 5 km  
403.ViktorijaKalvelytėMOT29LTUKaunasKauno Triatlono Klubas 6 km  
404.KornelijusJuodisVYR29LTUKaunas  5 km  
405.AistėSventickienėMOT29LTUKaunas  1.3 km  
406.RedasPožereckisVYR29LTUKaunas  6 km  
407.SigitaPetrošienėMOT29LTUKaunas  5 km  
408.TadasSaržickasVYR29LTUKaunas  6 km  
409.Saulius PauliusTriponisVYR29LTUVilniusKrašto apsaugos minjsterija8 km NESK KAMoKADai
410.AlgirdasRandakevičiusVYR29LTUKaunasKTU TSC8 km NESK UA-8
411.TomasPašakinskasVYR29LTUKaunasHighpeaks Lietuva8 km NESK Highpeaks Lietuva
412.MindaugasDamažeckasVYR29LTUKaunas  6 km  
413.RobertasGilvickisVYR29LTUKaunas  5 km  
414.BirutėBartininkaitėMOT29LTUKaunas  5 km  
415.IevaKavaliauskienėMOT29LTUKaunas  6 km  
416.SigitaKazlienėMOT29LTUKaunas  5 km  
417.ViktorijaAmbrasaitėMOT29LTUEžerėlis, Kauno R.  5 km  
418.Aurimas BalčiūnasVYR29LTUKaunas 8 km NESK  
419.MartynasJankauskasVYR29LTUKaunas  5 km  
420.VytautasKačiuškaVYR29LTUKaunas 8 km NESK  
421.DonatasSabaliauskasVYR29LTUKaunas  6 km  
422.PauliusLitasVYR29LTUKaunasBegimo klubas8 km NESK  
423.ErnestasBurokasVYR29LTUUžuguostisKauno maratono klubas8 km NESK Kauno maratono klubas
424.LukasRačkauskasVYR3LTUKaunas  1.3 km Račkauskai
425.Simas JanauskasVYR3LTUKaunas  1.3 km  
426.KristupasBlekaitisVYR3LTUBirštonasKtu jėgos trikovės rinktinė 1.3 km KTU jėgos trikovės rinktinės
427.SimasGrigonisVYR3LTUKaunas  400 m (neįgaliesiems)  
428.BrigitaBagdanavičiuteMOT3LTUKaunas  1.3 km  
429.AušraŠatrauskienėMOT30LTUKaunas  1.3 km  
430.Giedrius Janulevičius VYR30LTUKaunas   1.3 km  
431.ViktorijaGurevičienėMOT30LTUKaunas  6 km  
432.LaurynasMatulaVYR30LTUTaurage 8 km NESK Krašto apsaugos ministerija
433.IevaVaškevičienėMOT30LTUKaunasIeva Mldc klubas8 km NESK FUMSA seniai
434.KarolinaGumbelevicieneMOT30LTUKaunasDarzelis lopselis ,,Spindulys" 1.3 km  
435.KristinaLaunikonyteMOT30LTUKaunas  5 km  
436.KarolinaPupkutėMOT30LTUKaunas  6 km  
437.IndrėBalandaitėMOT30LTUKauno Raj. Raudondva  6 km  
438.DomiraSabaliauskienėMOT30LTUKaunasGranplasta 6 km Granplasta
439.DonatasKazakauskasVYR30LTUKaunasHighPeaks Lietuva8 km NESK HighPeaks Lietuva
440.AndriusBlekaitisVYR30LTUBirštonasKtu jėgos trikovės rinktinė 1.3 km KTU jėgos trikovės rinktinės
441.AndriusLekavičiusVYR30LTUKaunas Individualus8 km NESK Spa birštonas
442.DonatasKošiubaVYR30LTUKaunasRunFace VaSti8 km NESK RunFace VaSti
443.AntanasGirčysVYR30LTUJonavaKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
444.Karolis GriškaVYR30LTUKaunasOCR BALTIC WARRIORS8 km NESK OCR BALTIC WARRIORS
445.BiruteGranickienėMOT30LTUKaunas   5 km  
446.MindaugasKeršulisVYR30LTUVarėna  6 km  
447.DonatasŠidlauskasVYR30LTUKaunas 8 km NESK  
448.MonicaCamposMOT31LTUKaunas  5 km  
449.AndriusAlišauskasVYR31LTUKaunasKauno BMK 5 km  
450.AndriusAlišauskasVYR31LTUKaunasKauno BMK 6 km  
451.RaimundasBarkauskasVYR31LTUKaunasKauno technologijos universitetas 5 km  
452.DonataBarauskieneMOT31LTUKaunasGranplasta 6 km  
453.RasaŠernėMOT31LTUKaunasAplenkime vėžį 6 km  
454.SandraBučinskaitėMOT31LTUKaunasFutbolo klubas “DAMA” 5 km  
455.ZitaRaudonėMOT31LTUKaunasRunFace VaSti8 km NESK  
456.DaliusVirbickasVYR31LTUKaunas  6 km  
457.DaliusSventickasVYR31LTUKaunas  1.3 km  
458.ValdemarasMilkusVYR31LTUVilnius 8 km NESK  
459.RūtaAugienėMOT31LTUKaunasŠEŠIOS TRIM 6 km  
460.DaliusSventickasVYR31LTUKaunas  5 km  
461.PauliusDailidonisVYR31LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
462.KarolisJankauskasVYR31LTUKaunasAzuolas KTU8 km NESK  
463.AndriusOrlovasVYR31LTUKaunas 8 km NESK  
464.RenatasBuškusVYR31LTUKaunasLietuvos kariuomenė8 km NESK  
465.RūtaAugienėMOT31LTUKaunasŠEŠIOS TRIM 1.3 km  
466.SonataJuciuteMOT32LTUVilnius 8 km NESK  
467.DaivaPlerpaitėMOT32LTUKaunas  5 km  
468.Robertas Janauskas VYR32LTUKaunas  1.3 km  
469.GedeminasSlapsinskasVYR32LTUKaunas 8 km NESK  
470.MarinaKosačMOT32LTUKaunas 8 km NESK  
471.ArtūrasŠilingasVYR32LTUKaunas  5 km  
472.VaidaŠokelienėMOT32LTUKaunas  1.3 km  
473.MildaRuslytėMOT32LTUKlaipėdaBėgimo klubas 1.3 km  
474.MildaRuslytėMOT32LTUKlaipėdaBėgimo klubas 5 km  
475.MindaugasPetkevičiusVYR32LTUKaunas 8 km NESK  
476.AndriusButkevičiusVYR32LTUKaunasTeleSoftas 6 km  
477.MartynasVeličkaVYR32LTUKaunasKRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJA 6 km  
478.DaivaGegznieneMOT32LTUKaunas  6 km  
479.AušraPilypaitienėMOT32LTUKaunas  1.3 km  
480.Jorūnė Čiurinskaitė MOT32LTUKaunasSraigės juda 5 km  
481.MariusDzidolikaVYR32LTUKaunasDzido8 km NESK  
482.AudriusSabaliauskasVYR32LTUKaunasKauno BMK 6 km  
483.GintarėGudaitytėMOT33LTUKaunasVIP 6 km  
484.TomasSabaliauskasVYR33LTUKaunasGranplasta 6 km Granplasta
485.Audrius Masalskis VYR33LTUKaunas Kauno BMK8 km NESK Kauno mratotnas
486.Eglė StankūnėMOT33LTUKaunasI RUN LT 6 km  
487.Andrius Masalskis VYR33LTUKaunas Kauno BMK8 km NESK Kauno mratotnas
488.LaurynaOlertaiteMOT33LTUKaunas   1.3 km  
489.GretaRagaitėMOT33LTUKaunas  5 km  
490.DeimantėValiūtėMOT33LTUKaunas  1.3 km  
491.GintarėEimantaitėMOT33LTUKaunasBėgimo klubas 5 km  
492.GintarėEimantaitėMOT33LTUKaunasBėgimo klubas 6 km  
493.VaidasStadaliusVYR33LTUVilnius 8 km NESK -
494.MonikaKapačiūnėMOT33LTUKaunasKTU 1.3 km  
495.AidaŠimkuvienėMOT33LTUKaunas  5 km  
496.ElitaBenokraitienėMOT33LTUKaunas 8 km NESK  
497.AgnėŠaduikytėMOT33LTUKaunasMoterų neprofesionalių futbolo klubas "Dama" 5 km  
498.VaidasGarbačiūnasVYR33LTUKaišiadorysKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
499.MariusLaugalysVYR33LTUKaunas  6 km  
500.DainiusLiutkusVYR33LTUPiliuonaOCR Baltic warriors8 km NESK OCR Baltic warriors
501.AndriusZaicevičiusVYR33LTUKaunas 8 km NESK  
502.VaidasGarbačiūnasVYR33LTUKaišiadorysKauno BMK 5 km  
503.AurimasGudaitisVYR33LTUDruskininkaiTRItonas8 km NESK TRItonas
504.SimonaGenienėMOT33LTUKaunas  1.3 km  
505.Tomas ViliušisVYR33LTUKaunasTeleSoftas8 km NESK TeleSoftas
506.VaidasGarbačiūnasVYR33LTUKaišiadorysKauno BMK 6 km  
507.DmitrijusČepenkoVYR33LTUKaunasSparta 5 km  
508.IndrėMakelytėMOT33LTUKaunasKauno BMK 6 km  
509.IngaKorotčenkovienėMOT33LTUKaunasŠešiosTrim8 km NESK  
510.GintarasPilypaitisVYR33LTUKaunas  1.3 km  
511.AudriusBagdanavičiusVYR34LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
512.KęstutisJuodelėVYR34LTUKaunas  6 km  
513.GediminasRomančikasVYR34LTUKaunasOSK Takas 5 km  
514.VilmaTamaliunieneMOT34LTUKaunas  1.3 km  
515.DovilėKučinskienėMOT34LTUKaunasŠešios Trim8 km NESK  
516.Angelina SimonavicieneMOT34LTUKaunasŠeima 1.3 km  
517.MindaugasRupšysVYR34LTURaseiniai 8 km NESK  
518.AlgirdasPukisVYR34LTUKaunasKauno maratono klubas 5 km  
519.TomasVaitkevičiusVYR34LTUKaunasDviratai-Daistatus8 km NESK  
520.OnetaJurgelenieneMOT34LTUKaunas  1.3 km  
521.IevaPavlovskienėMOT34LTUKaunasLopšelis-darželis "Spindulys" 6 km  
522.ViktorijaKrajinskieneMOT34LTUKaunas  5 km  
523.DianaGencMOT34LTUKaunasFK dama 5 km  
524.SauliusNavickasVYR34LTUKaunas 8 km NESK  
525.RamūnasVilčinskasVYR34LTUKačerginėKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
526.Raimonda Baltaitytė MOT35LTUKaunas  5 km  
527.AurimasSkersysVYR35LTUKaunasI RUN LT 5 km  
528.TatianaRackauskasMOT35LTUKaunas  1.3 km Račkauskai
529.NeringaSkapčiuvienėMOT35LTUKačerginėKauno BMK8 km NESK  
530.SigitasSkinkysVYR35LTUKaunas 8 km NESK  
531.EdvinasSimonaviciusVYR35LTUKaunasŠeima 1.3 km  
532.TomasKvietkauskasVYR35LTUKaunasKauno BMK 5 km Kauno BMK
533.Julija MorozovaMOT35LTUKaunas  6 km  
534.SonataNavickėMOT35LTUKaunas  6 km  
535.ArunasJurgelenasVYR35LTUKaunas  1.3 km  
536.JurgitaMatelionytė-TataroviMOT35LTUKaunas  1.3 km JSGT
537.MindaugasŠnipasVYR35LTUKaunasKauno technologijos universitetas8 km NESK  
538.TomasKizalaVYR35LTUKaunasKauno BMK 6 km Kauno BMK
539.JustasMedišauskasVYR35LTUKaunasRunFace VaSti8 km NESK RunFace Vasti
540.JuozasKoženiauskasVYR35LTUKaunasSesios trim8 km NESK Šešios trim
541.Rasa Poderiene MOT35LTUKaunas   5 km  
542.AleksandrasGorskijVYR35LTUKaunasRunFace Vasti8 km NESK RunFace VaSti 2
543.IevaSkersienėMOT35LTUKaunasI RUN LT 5 km  
544.LaurasŠušaVYR35LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
545.LaimonasGumbeleviciusVYR35LTUKaunasDarzelis lopselis ,,Spindulys"8 km NESK  
546.RitaPoškienėMOT35LTUKaunas  1.3 km  
547.GiedrėKorsakaitėMOT35LTUKaunas  1.3 km  
548.MikasBinkisVYR36LTUKaunasKTU 6 km  
549.DainiusRadišauskasVYR36LTUKaunas  1.3 km  
550.LinasUleviciusVYR36LTUKaunas 8 km NESK  
551.Zita ValavičienėMOT36LTUKaunas  1.3 km  
552.MindaugasStundisVYR36LTUKaunasPOLICIJA 6 km  
553.SandraStundienėMOT36LTUKaunasPOLICIJA 6 km  
554.SandraStundienėMOT36LTUKaunasPOLICIJA 1.3 km  
555.DaivaTalačkiene MOT36LTUKaunasKTU 1.3 km  
556.JulijaGeglieneMOT36LTUVilniusNera 5 km .
557.ViktorasUšanevasVYR36LTUKaunasKTU 1.3 km  
558.MariusGenysVYR36LTUKaunas  1.3 km  
559.RūtaNoreikaitė-BulotienėMOT36LTUKaunasKTU 6 km  
560.RūtaNoreikaitė-bulotienėMOT36LTUKaunasKTU 1.3 km  
561.Lina Nakrienė MOT36LTUKaunas Kauno BMK8 km NESK Kauno BMK
562.RenataJatužienėMOT36LTUKaunasKauno BMK 5 km  
563.MindaugasStundisVYR36LTUKaunasPOLICIJA 1.3 km  
564.LilijaKarnišovaitėMOT37LTUKaunas  1.3 km  
565.DonatasKalvaitisVYR37LTUKaunas  6 km  
566.DonatasSandonavičiusVYR37LTUKaunasKTU 1.3 km  
567.LaurynasKudakasVYR37LTUKaunasKTU "Ąžuolas" 1.3 km Rankinio
568.SauliusBarinovasVYR37LTUKaunasBėgimo klubas8 km NESK RunFace VaSti 2
569.MigleRadisauskieneMOT37LTUKaunas  1.3 km  
570.EgleTarutieneMOT37LTUKaunas  6 km  
571.VytautasBalčiūnaitisVYR37LTUKaunas 8 km NESK  
572.JurgitaBunevičienėMOT37LTUKaišiadorys  6 km  
573.RolandasKrušinskasVYR37LTUKaunasHighPeaks Lietuva8 km NESK HighPeaks Lietuva
574.AušraRalickienėMOT37LTUKaunas  1.3 km  
575.KristinaAlišauskienėMOT37LTUKaunas  5 km  
576.MarinaGlagolevaMOT38LTUDruskininkai 8 km NESK  
577.EditaZablackienėMOT38LTUAlytus 8 km NESK  
578.VytautasGvergždysVYR38LTUKaunas  6 km  
579.IlonaGritėnienėMOT38LTUKaunasMoterų neprofesionalių futbolo komanda Dāma 5 km  
580.TomasSventickasVYR38LTUKaunas  5 km  
581.DariusKavaliauskasVYR38LTUVilnius 8 km NESK  
582.DonatasLiorentaVYR38LTUKaunas 8 km NESK  
583.Skirmantė Vardauskaitė MOT38LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
584.ErnestasŠileikaVYR38LTUVilnius  1.3 km  
585.AstaKazakevičienėMOT38LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
586.Jolanta OrintaitėMOT38LTUKaunasKTU 6 km  
587.IevaSaltonienėMOT38LTUKaunasVIP 1.3 km  
588.IngaVaitkūnienėMOT38LTUKaunas I RUN LT 6 km  
589.VirginijaVišinskienėMOT38LTUKaunasKauno BMK 5 km  
590.VirginijaVišinskienėMOT38LTUKaunasKauno BMK 6 km  
591.RamūnasČesnavičiusVYR38LTUKaunasKauno technologijos universitetas 6 km  
592.IevaSaltonienėMOT38LTUKaunasVIP 6 km  
593.PovilasKriauzaVYR38LTUKaunas 8 km NESK  
594.RobertasKapačiūnasVYR38LTUKaunasKTU 1.3 km  
595.KęstutisBudrevičiusVYR39LTUKaunasLSMUG 6 km  
596.AivijusSamajauskasVYR39LTUKaunas  6 km  
597.SimasRackauskasVYR39LTUKaunas  1.3 km  
598.KestutisBuzinskasVYR39LTUKaunas  5 km  
599.NerijusKrižinauskasVYR39LTUKaunas  6 km  
600.SandraBudrevičienėMOT39LTUKaunas  1.3 km  
601.IngaŽadauskienėMOT39LTUKaunas  1.3 km  
602.Vaidas Stravinskas VYR39LTUKaunasJuokaunu 8 km NESK  
603.LukasPetrenkaVYR39LTUKaunas  5 km  
604.AušraTasiukevičiūtėMOT39LTUKaunas  6 km  
605.ArtūrasGribauskasVYR39LTUKaunas 8 km NESK  
606.AugustėBarinovaitėMOT4LTUKaunasBėgimo klubas 1.3 km  
607.VasarėGylytėMOT4LTUKaunas  1.3 km  
608.EdvardasKapačiūnasVYR4LTUKaunasKTU 1.3 km  
609.VaidotasBaltrušaitisVYR40LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
610.MindaugasStiklickasVYR40LTUGarliavaBėgimo klubas8 km NESK Bėgimo klubas
611.EdvinasRadzevičiusVYR40LTUKaunasŽalgirio garbės klubas8 km NESK  
612.AgnėLeišienėMOT40LTUKaunasKauno maratono klubas8 km NESK  
613.PetrasRazbadauskasVYR40LTUKaunas 8 km NESK  
614.MindaugasStiklickasVYR40LTUGarliavaBėgimo klubas 1.3 km Bėgimo klubas
615.ŠarunasBulotaVYR40LTUKaunasKTU 1.3 km  
616.JurgitaPušinaitėMOT40LTUMarijampolėBėgimo klubas 6 km  
617.VaidasBivainisVYR40LTUKaunasKTU 1.3 km  
618.ŠarunasBulotaVYR40LTUKaunasKTU 6 km  
619.SergejusKorsunasVYR40LTUVilniusOCR Baltic Warriors8 km NESK OCR Baltic Warriors
620.ErnestaKaraškienėMOT40LTUKaunasKTU Sporto ir sveikatingumo centras 1.3 km  
621.MarijusVaisėtaVYR40LTUVilnius 8 km NESK  
622.VirginijaBertašiūtėMOT40LTUKaunas  400 m (neįgaliesiems)  
623.AndrėjusKlimaševskijVYR41LTUKaunas  5 km  
624.JovitaSavickienėMOT41LTUKaunas  6 km  
625.IrmantasKubiliusVYR41LTUDruskininkaiTRItonas8 km NESK TRItonas
626.RedaŠatūnienėMOT41LTUKaunasKauno BMK 6 km  
627.VaidasSkripkauskasVYR41LTUKaunasRunFace VaSti 5 km  
628.DariusKrunglevičiusVYR41LTUKaunasPolicija 5 km  
629.ŽilvinasMeldaikisVYR41LTUKaunas 8 km NESK  
630.RaimondasAlišauskasVYR41LTUKaunas  6 km  
631.AndrejusRabijVYR41LTUKaunasPolicija8 km NESK  
632.Kęstutis MatakasVYR41LTUKaunas Sraigės juda 5 km  
633.GiedrėČičelienėMOT41LTUKaunasKTU 6 km  
634.ArūnasMackevičiusVYR41LTUKaunasMarvelė8 km NESK  
635.Darius Talačka VYR41LTUKaunasKTU 1.3 km KTU
636.IvetaŠukauskienėMOT42LTUKaunas  1.3 km  
637.KlaudijusIndreliūnasVYR42LTUKaunasKauno BMK 6 km  
638.KlaudijusIndreliūnasVYR42LTUKaunasKauno BMK 5 km  
639.RičardsKvedaraVYR42LTUVievisOCR Baltic Warriors8 km NESK OCR Baltic Warriors
640.LinaBuinauskienė MOT42LTUKarmėlava Bėgimo klubas8 km NESK  
641.PetrasMalakauskasVYR42LTUKaunas 8 km NESK  
642.DeividasSamuolisVYR42LTUKaunas“LOPŠELIS-DARŽELS ,,SPINDULYS” 6 km  
643.DonatasKursevičiusVYR42LTUKaunas  6 km  
644.VaclovasDziminavičiusVYR43LTUVilnius  5 km  
645.AividasBalčiūnasVYR43LTUPakruojisVejas 5 km  
646.RidasKaraškaVYR43LTUKaunasS-Sportas 1.3 km  
647.SauliusŠokelisVYR43LTUKaunas 8 km NESK  
648.SauliusVišinskasVYR43LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
649.PauliusVisockasVYR43LTUZapyškisKauno rajonas8 km NESK Kauno rajonas
650.NerijusBaublysVYR43LTUKaunas  6 km  
651.ValdasGaubysVYR43LTUKaunas  1.3 km  
652.SigitaŠpiliauskienėMOT43LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
653.KristinaGlobienėMOT43LTUMarijampolė Bėgimo klubas 6 km  
654.PauliusGriskeviciusVYR44LTUKaunasKTU8 km NESK Kaunas university of technology
655.EditaJuodvalkienėMOT44LTUVilnius  5 km  
656.AlgirdasRadavičiusVYR44LTUKaunas 8 km NESK  
657.VaivaJanonienėMOT44LTUAlytusBK Dzūkija8 km NESK  
658. NerijusLinkusVYR44LTUKaunasHighPeaks Lietuva8 km NESK  
659.AudriusViplentasVYR44LTUKaunasKauno BMK 6 km  
660.LaimonasČaplikasVYR44LTUKaunasŠešios Trim8 km NESK  
661.ArtūrasVaitiekusVYR45LTUKaunasOSK Medeina8 km NESK  
662.Andželika ŽilinskienėMOT45LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
663.RolandasLipinskas VYR45LTUKaunas 8 km NESK  
664.ViliusPetrauskasVYR46LTUKaunas  6 km  
665.ViliusPetrauskasVYR46LTUKaunas  5 km  
666.ŽilvinasNakutisVYR46LTUKaunasKTU 1.3 km  
667.AuksuolėAdomaitienėMOT46LTUKaunasBėgimo klubas 6 km  
668.DomasČinikasVYR46LTUKaunasRun face vasti 5 km  
669.EditaAndrulėMOT46LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
670.EditaAndrulėMOT46LTUKaunasKTU / Kauno BMK 5 km  
671.EgidijusLaskovasVYR46LTUKaunasBėgimo klubas 6 km  
672.EgidijusLaskovasVYR46LTUKaunasBėgimo klubas8 km NESK RunFace VaSti 2
673.SauliusGrigalevičiusVYR47LTUKaunasCheminės technologijos fakultetas 5 km Cheminės technologijos fakultetas
674.Janina Paliulienė MOT47LTUBirštonas  8 km NESK  
675.ViliusKaminskasVYR47LTUKaunasKauno BMK8 km NESK Kauno BMK
676.LinasTamašasVYR47LTUKaunas 8 km NESK  
677.JulijaStarikMOT47LTUKaunas  1.3 km  
678.VitalijusBudrysVYR47LTUKaunasBėgimo klubas 6 km  
679.SauliusGlobysVYR48LTUMarijampolė Bėgimo klubas 6 km  
680.JolantaDaškevičienėMOT48LTUKaunasKauno BMK 5 km  
681.JolantaDaškevičenėMOT48LTUKaunasKauno BMK 6 km  
682.JonasJuškaVYR48LTUKaunasKauno BMK 5 km Kauno BMK
683.JonasJuškaVYR48LTUKaunasKauno BMK 6 km Kauno BMK
684.LinasMikniusVYR48LTUKaunasKTU 5 km  
685.VygantasMaulėVYR48LTUKaunas  5 km  
686.GiedriusBabelisVYR48LTUKaunasEvos kiečiausi8 km NESK  
687.EgidijusVasileviciusVYR49LTUKaunas 8 km NESK  
688.GintautasPetkevičiusVYR49LTUKaunasRunFace VaSti 28 km NESK RunFace VaSti 2
689.KotrynaUrbanavičiūtėMOT5LTUPiliuonaKTU Jėgos trikovės rinktinė 1.3 km KTU Jėgos trikovės rinktinė
690.SimasSventickasVYR5LTUKaunas  1.3 km  
691.IevaŠokelytėMOT5LTUKaunas  1.3 km  
692.VakarisKursevičiusVYR5LTUKaunas  1.3 km  
693.DovydasPilypaitisVYR5LTUKaunasLOPŠELIS- DARŽELIS “SPINDULYS 1.3 km  
694.EmilijaRadišauskaitėMOT5LTUKaunas  1.3 km  
695.AtėnėGenytėMOT5LTUKaunas  1.3 km  
696.TumasAugaVYR5LTUKaunasŠEŠIOS TRIm 1.3 km  
697.JokūbasKildaVYR5LTUKaunas  1.3 km  
698.Martyna StundytėMOT5LTUKaunasPOLICIJA 1.3 km  
699.GintarasBarauskasVYR50LTUKaunasKauno BMK 6 km  
700.Šarūnas PetrasBrazinskasVYR50LTUKaunasDaistatus 6 km UAB "Daistatus"
701.Šarūnas PetrasBrazinskasVYR50LTUKaunasDaistatus8 km NESK UAB "Daistatus"
702.OnaJuknieneMOT50LTUKaunas  5 km  
703.GenovaitėNamavičiūtėMOT51LTUKaunas 8 km NESK  
704.ArunasDumbliauskasVYR51LTUKaunas  5 km  
705.VygantasVitkusVYR52LTUKaunas 8 km NESK  
706.IngaBaltrušaitytėMOT52LTUVilnius  5 km  
707.VidmantasDobrovolskasVYR52LTUKaunasKauno BMK8 km NESK  
708.VidmantasDobrovolskasVYR52LTUKaunasKauno BMK 5 km  
709.ValdemarPavliukovičVYR52LTUVilnius  5 km  
710.IdaDobrovolskienėMOT53LTUKaunasKauno BMK8 km NESK  
711.IdaDobrovolskienėMOT53LTUKaunasKauno BMK 6 km  
712.GintarasLiaudenskasVYR53LTUKaunasKauno BMK8 km NESK  
713.JūratėŽilinskienėMOT53LTUVilkaviškio raj,.Gižai 1.3 km  
714.MarijusPakštasVYR53LTUKaunasKauno BMK 6 km  
715.KristinaMisevičienėMOT54LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
716.AstaČesnauskienėMOT55LTUPlungėBėgimo klubas 6 km  
717.AndromedaRybakovienėMOT55LTUKaunasl/d "Spindulys" 5 km  
718.AudronėKaunienėMOT56LTUJonavaBėgimo klubas 5 km  
719.AdeleGumbeleviciuteMOT6LTUKaunasDarzelis lopselis ,,Spindulys" 1.3 km  
720.VakarisDindaVYR6LTUKaišiadorys  1.3 km  
721.LukaKapačiūnaitėMOT6LTUKaunasKTU 1.3 km  
722.KiprasKaraškaVYR6LTUKaunasKauno darželis-lopšelis "Spindulys" 1.3 km  
723.UgnėBulotaitėMOT6LTUKaunasKTU 1.3 km  
724.AdamasJurgelenasVYR6LTUKaunas  1.3 km  
725.SaimonasNavickasVYR6LTUKaunas  1.3 km  
726.LiucijaNakutytėMOT6LTUKaunasDarželis Ežerėlis 1.3 km  
727.OrestasŽadauskasVYR6LTUKaunas  1.3 km  
728.GodaBarinovaitėMOT6LTUKaunasBėgimo klubas 1.3 km  
729.HarisLinkusVYR6LTUKaunas  1.3 km  
730.EimantasLiutkusVYR6LTUPiliuonaOCR Baltic warriors 1.3 km  
731.AronTamaliunasVYR6GBRKaunas  1.3 km Mrs.
732.RimantasMikaitisVYR60LTUKaunasOK Takas 6 km OK Takas
733.VitalijusRimšaVYR66LTUKaunasKauno BMK 6 km  
734.KarolisValukonisVYR7LTUKaunas  400 m (neįgaliesiems)  
735.ElzėAndrulevičiūtėMOT7LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
736.MiglėStundytėMOT7LTUKaunasPOLICIJA 1.3 km  
737.Augustas Stravinskas VYR7LTUKaunasJuokaunu 1.3 km  
738.DovydasTalačka VYR7LTUKaunasKTU 1.3 km  
739.ViltėBrazinskaitėMOT7LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
740.SimonaGylytėMOT7LTUKaunas  1.3 km  
741.MindaugasLukšysVYR7LTUKaunas  1.3 km  
742.GabrielėNorvilaitėMOT7LTUKaunas  1.3 km  
743.AdrijusŠileikaVYR7LTUVilnius  1.3 km  
744.NojusKlimaševskijVYR7LTUKaunas  1.3 km  
745.ZhaferImamutdinovVYR74LTUKaunasSveikata8 km NESK  
746.RomualdasLimantasVYR75LTUKaunasKauno BMK 6 km  
747.RomualdasLimantasVYR75LTUKaunasKauno BMK8 km NESK  
748.EvijaBertašiūtėMOT8LTUKaunas  1.3 km  
749.KarolisValukonisVYR8LTUKaunas  1.3 km  
750.VeronikaMeščeriakovaMOT8LTUKaunas  1.3 km  
751.RojusBielskisVYR8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
752.TadasMazūrasVYR8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
753.PatricijaBaltrušaitytėMOT8LTUPrienų R.- 1.3 km -
754.DomasŠokelisVYR8LTUKaunas  1.3 km  
755.GerdaRalickaitėMOT8LTUKaunas  1.3 km  
756.ViltėKazakevičiūtėMOT8LTUKaunasKauno BMK 1.3 km  
757.KristupasKvedaravičiusVYR8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
758.MotiejusDiržinauskasVYR8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
759.KarinaBivainytėMOT8LTUKaunasKTU 1.3 km  
760.AustejaRukaiteMOT8LTUKaunas  1.3 km  
761.PovilasKriauzaVYR8LTUKaunas  1.3 km  
762.ArvydasSenavaitisVYR8LTUPrienų R.- 1.3 km -
763.LukaStackevičiūtėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
764.GiedrėLaukaitytėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
765.UršulėŠatūnaitėMOT8LTUKaunas  1.3 km  
766.TaironasKleiza VYR8LTUPrienu Raj   1.3 km  
767.TadasLukoševičiusVYR8 LTUKaunas- 1.3 km  
768.UpėKunickaitėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
769.IndrėSipavičiūtėMOT8LTUPrienų R.Be klubo 1.3 km  
770.VakarėPaulikaitėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
771.PauliusJucysVYR8 LTUKaunas- 1.3 km  
772.GabrielėŠiušaitėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
773.ElinaKvedaravičutėMOT9LTUVievisOCR Baltic Warriors 1.3 km  
774.DeividasKabišaitisVYR9LTUPrienu Raj.  1.3 km  
775.JustinasLiutkusVYR9LTUPiliuonaOCR Baltic warriors 1.3 km  
776.EmaČičinytėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
777.MiglėMackevičiūtėVYR9LTUKaunasKM Žalgiris 1.3 km  
778.SaulėLinkutėMOT9LTUKaunas  1.3 km  
779.EvelinaNorvilaitėMOT9LTUKaunas  1.3 km  
780.JovilėDindaitėMOT9LTUKaišiadorys  1.3 km  
781.JorūnėMiliauskaitėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
782.RositaPatlabaitėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
783.MantasStiklickasVYR9LTUGarliavaBėgimo klubas 1.3 km Bėgimo klubas
784.IgnasGaubysVYR9LTUKaunas  1.3 km  
785.DaugirdasVaitkevičiusVYR9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
786.MedaStundytėMOT9LTUKaunasPOLICIJA 1.3 km  
787.Martynas KariniauskasVYR9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
788.Emilija ŽakevičiūtėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
789.RustisKaraškaVYR9LTUKaunasKauno Kazio Griniaus progimnazija 1.3 km  
790.JokūbasSkersysVYR9LTUKaunasI RUN LT 1.3 km  
791.GretaTirvaitėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km  
792.RomasUšanevasVYR9LTUKaunasKTU 1.3 km  
793.DanielėPaukštytėMOT9LTUKaunas  1.3 km  
794.MarijaVaivadaitėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla 1.3 km