UŽSIREGISTRAVĘ DALYVIAI (viso - 794, rodoma - 794)

Dėl netikslumų ir korekcijų rašykite el.paštu registracija@lbma.lt

Eil.
Nr.
VardasPavardėLytis
Gimimo metaiŠalis
Miestas
Organizacija / Klubas
KomandaNuotolis
Patvirtinta
1.KarolisValukonisVYR7LTUKaunas   400 m (neįgaliesiems)
2.MiglėJarašiūnienėMOT26LTUKaunasKTU  1.3 km
3.VygantasVitkusVYR52LTUKaunas  8 km NESK
4.PauliusJarašiūnasVYR11LTUKaunas   1.3 km
5.LinasTamašasVYR47LTUKaunas  8 km NESK
6.AudriusBagdanavičiusVYR34LTUKaunasKauno BMKKauno BMK8 km NESK
7.Skirmantė Vardauskaitė MOT38LTUKaunasKauno BMKKauno BMK8 km NESK
8.AgnėLeišienėMOT40LTUKaunasKauno maratono klubas 8 km NESK
9.GintarasGudavičiusVYR21LTUKupiškis  8 km NESK
10.VaidasGarbačiūnasVYR33LTUKaišiadorysKauno BMK  6 km
11.VaidasGarbačiūnasVYR33LTUKaišiadorysKauno BMK  5 km
12.Kristina KozlovaMOT24LTUKaunas   6 km
13.AistėVilkaitėMOT17LTUAnykščiai   1.3 km
14.DonatasŠidlauskasVYR30LTUKaunas  8 km NESK
15.BrigitaBagdanavičiuteMOT3LTUKaunas   1.3 km
16.MonikaBagdanavičiuteMOT10LTUKaunas   1.3 km
17.GiedrėČičelienėMOT41LTUKaunasKTU   6 km
18.VaidasSkripkauskasVYR41LTUKaunasRunFace VaSti  5 km
19.IngaKorotčenkovienėMOT33LTUKaunasŠešiosTrim 8 km NESK
20.AndriusAlišauskasVYR31LTUKaunasKauno BMK  6 km
21.AndriusAlišauskasVYR31LTUKaunasKauno BMK  5 km
22.IevaKavaliauskienėMOT29LTUKaunas   6 km
23.VaidasGarbačiūnasVYR33LTUKaišiadorysKauno BMKKauno BMK8 km NESK
24.MonikaTotoriūtėMOT21LTUKaunasRunFace VaSti  6 km
25.VaidotasBaltrušaitisVYR40LTUKaunasKauno BMKKauno BMK8 km NESK
26.IndrėMakelytėMOT33LTUKaunasKauno BMK  6 km
27.KlaudijusIndreliūnasVYR42LTUKaunasKauno BMK  6 km
28.KlaudijusIndreliūnasVYR42LTUKaunasKauno BMK  5 km
29.SonataNavickėMOT35LTUKaunas   6 km
30.SauliusNavickasVYR34LTUKaunas  8 km NESK
31.SaimonasNavickasVYR6LTUKaunas   1.3 km
32.RaimondasAlišauskasVYR41LTUKaunas   6 km
33.KristinaAlišauskienėMOT37LTUKaunas   5 km
34.ArminasAlišauskasVYR13LTUKaunas   1.3 km
35.DovydasAlišauskasVYR11LTUKaunas   1.3 km
36.JonasJuškaVYR48LTUKaunasKauno BMKKauno BMK 6 km
37.JonasJuškaVYR48LTUKaunasKauno BMKKauno BMK 5 km
38.BrigitaKokankaitėMOT27LTUZarasai--8 km NESK
39.EimantasRomanovasVYR24LTUKaunas   6 km
40.Jolanta OrintaitėMOT38LTUKaunasKTU   6 km
41.PauliusLitasVYR29LTUKaunasBegimo klubas 8 km NESK
42.MariusKazakevičiusVYR10LTUKaunasKauno BMK  1.3 km
43.AstaKazakevičienėMOT38LTUKaunasKauno BMK  1.3 km
44.PauliusJucysVYR8 LTUKaunas-  1.3 km
45.VaidaLukoševičiūtėMOT10 LTUKaunas-  1.3 km
46.TadasLukoševičiusVYR8 LTUKaunas-  1.3 km
47.DaivaPlerpaitėMOT32LTUKaunas   5 km
48.SonataJuciuteMOT32LTUVilnius  8 km NESK
49.TėjaPakinkytėMOT15LTUKaunasHiperionas 8 km NESK
50.ViliusPetrauskasVYR46LTUKaunas   5 km
51.ViliusPetrauskasVYR46LTUKaunas   6 km
52.DeivydasAidukasVYR26LTUKaunas/biržai   5 km
53.MindaugasKeršulisVYR30LTUVarėna   6 km
54.EimantasGadrusVYR26LTUKaunasBlack Mamba  5 km
55.MindaugasMikoaltisVYR25LTUKaunasBlack Mamba  5 km
56.MindaugasPazeraVYR28LTUKaunasFISHLANDFISHLAND8 km NESK
57.ViliusAdomaitisVYR28LTUKaunasFISHLANDFISHLAND8 km NESK
58.Andželika Lukoševičiūtė MOT27LTUKaunasDIPSIUKAS  6 km
59.MatasŠamšūraVYR22LTUŠvenčionėliai  8 km NESK
60.MiglėMeilutėMOT24LTUKaunas  8 km NESK
61.MariusLevanasVYR23LTUKaunas  8 km NESK
62.AlinaVosyliūtėMOT27LTUKaunasSesės  6 km
63.SimonaVosyliūtėMOT27LTUKaunasSesėsSesės 6 km
64.AlinaLukošiūtėMOT25LTUKaunasKTU  6 km
65.TomasCitrinavičiusVYR24LTUTrakai   5 km
66.AušrinėŽiūkaitėMOT24LTUKaunasKTU  5 km
67.SauliusGrigalevičiusVYR47LTUKaunasCheminės technologijos fakultetasCheminės technologijos fakultetas 5 km
68.EgleTarutieneMOT37LTUKaunas   6 km
69.ErnestasKasparavičiusVYR28LTUKaunas   6 km
70.RobertasKapačiūnasVYR38LTUKaunasKTU  1.3 km
71.MonikaKapačiūnėMOT33LTUKaunasKTU  1.3 km
72.LukaKapačiūnaitėMOT6LTUKaunasKTU  1.3 km
73.EdvardasKapačiūnasVYR4LTUKaunasKTU  1.3 km
74.ViktorijaGurevičienėMOT30LTUKaunas   6 km
75.LinasUleviciusVYR36LTUKaunas  8 km NESK
76.VirginijaUlevičienėMOT22LTUKaunas   6 km
77.AgnėJagminienėMOT23LTUKaunas   5 km
78.TomasKizalaVYR35LTUKaunasKauno BMKKauno BMK 6 km
79.BirutėTrakimavičiūtėMOT28LTUVilnius  8 km NESK
80.VaidasStadaliusVYR33LTUVilnius -8 km NESK
81.PovilasKriauzaVYR38LTUKaunas  8 km NESK
82.PovilasKriauzaVYR8LTUKaunas   1.3 km
83.Aurimas Adomėnas VYR23LTUKaunas    6 km
84.EdgarasButvilaVYR25LTUKaunas   6 km
85.ViltėKazakevičiūtėMOT8LTUKaunasKauno BMK  1.3 km
86.Jorūnė Čiurinskaitė MOT32LTUKaunasSraigės juda   5 km
87.JogailaMatakasVYR16LTUKaunasSraigės juda   5 km
88.IevaSaltonienėMOT38LTUKaunasVIP  6 km
89.MartynasSaltonasVYR11LTUKaunasVIP  1.3 km
90.IevaSaltonienėMOT38LTUKaunasVIP  1.3 km
91.UgniusKabelinskasVYR15LTUKaunasŠiuolaikinės penkiakovės klubas Hiperionas  6 km
92.MaksimasAzanovasVYR14LTUKaunasSK Nemunas  5 km
93.Ana Karilė Surova MOT17LTUKaunas   5 km
94.SigitasSkinkysVYR35LTUKaunas  8 km NESK
95.RomualdasLimantasVYR75LTUKaunasKauno BMK 8 km NESK
96.RomualdasLimantasVYR75LTUKaunasKauno BMK  6 km
97.AndriusLekavičiusVYR30LTUKaunas IndividualusSpa birštonas 8 km NESK
98.ArvydasSenavaitisVYR8LTUPrienų R.-- 1.3 km
99.PatricijaBaltrušaitytėMOT8LTUPrienų R.-- 1.3 km
100.MindaugasDamažeckasVYR29LTUKaunas   6 km
101.Matas Razbadauskas VYR16LTUKaunasHiperionas Hiperionas8 km NESK
102.ElitaBenokraitienėMOT33LTUKaunas  8 km NESK
103.MartynasJankauskasVYR29LTUKaunas   5 km
104.DovilėKučinskienėMOT34LTUKaunasŠešios Trim 8 km NESK
105.DaivaGegznieneMOT32LTUKaunas   6 km
106.RobertasVyšniauskasVYR26LTUPajevonysKauno BMK 8 km NESK
107.MiglėMorkūnaitėMOT22LTUKaunas   6 km
108.VytautasGvergždysVYR38LTUKaunas   6 km
109.AlgirdasRadavičiusVYR44LTUKaunas  8 km NESK
110.KęstutisBudrevičiusVYR39LTUKaunasLSMUG  6 km
111.MartynasBudrevičiusVYR15LTUKaunas   1.3 km
112.GabijaBudrevičiūtėMOT11LTUKaunas   1.3 km
113.SandraBudrevičienėMOT39LTUKaunas   1.3 km
114.EgidijusVasileviciusVYR49LTUKaunas  8 km NESK
115.ViltėBrazinskaitėMOT7LTUKaunasKauno BMK  1.3 km
116.JolantaDaškevičenėMOT48LTUKaunasKauno BMK  6 km
117.JolantaDaškevičienėMOT48LTUKaunasKauno BMK  5 km
118.RūtaAugienėMOT31LTUKaunasŠEŠIOS TRIM  6 km
119.RūtaAugienėMOT31LTUKaunasŠEŠIOS TRIM  1.3 km
120.TumasAugaVYR5LTUKaunasŠEŠIOS TRIm  1.3 km
121.ErikasFomkinasVYR23LTUKaunas  8 km NESK
122.DariusSviderskasVYR16LTUKaunas  8 km NESK
123.Darius SviderskasVYR16LTUKaunas   6 km
124.SimasStasysVYR19LTUKaunas   6 km
125.RolandasLipinskas VYR45LTUKaunas  8 km NESK
126.JokūbasRamašauskasVYR11LTUKaunasSK Nemunas  5 km
127.GabijaVenciūtėMOT15LTUKaunas   1.3 km
128.ĄžuolasVenciusVYR11LTUKaunas   1.3 km
129.KarolinaNarbutaitėMOT19LTUKaunasBėgantis žmogus  5 km
130.DenisTarasonisVYR19LTUKaunas   5 km
131.ArtūrasGribauskasVYR39LTUKaunas  8 km NESK
132.PaulaTolpežninkaitėMOT24LTUVilnius  8 km NESK
133.Zita ValavičienėMOT36LTUKaunas   1.3 km
134.NeringaSkapčiuvienėMOT35LTUKačerginėKauno BMK 8 km NESK
135.Janina Paliulienė MOT47LTUBirštonas   8 km NESK
136.ArūnasMackevičiusVYR41LTUKaunasMarvelė 8 km NESK
137.VytautasKačiuškaVYR29LTUKaunas  8 km NESK
138.AgnėVarnaitėMOT23LTUKaunasKauno BMK  5 km
139.SimasGrigonisVYR3LTUKaunas   400 m (neįgaliesiems)
140.ViltėBertašiūtėMOT11LTUKaunas   1.3 km
141.EvijaBertašiūtėMOT8LTUKaunas   1.3 km
142.DonatasKazakauskasVYR30LTUKaunasHighPeaks LietuvaHighPeaks Lietuva8 km NESK
143.PovilasPečiukonisVYR23LTUKaunasHighPeaks LietuvaHighPeaks Lietuva8 km NESK
144.ViliusKaminskasVYR47LTUKaunasKauno BMKKauno BMK8 km NESK
145.EvaldasZaikauskasVYR26LTUKaunasHighPeaks LietuvaHighPeaks Lietuva8 km NESK
146.ArnasPečetauskasVYR26LTUKaunas Yra ką veikti   6 km
147.EimantasKulbisVYR24LTUKaunasKauno BMKKauno BMK8 km NESK
148.VitalijusRimšaVYR66LTUKaunasKauno BMK  6 km
149.KestutisBuzinskasVYR39LTUKaunas   5 km
150.EgidijusLaskovasVYR46LTUKaunasBėgimo klubasRunFace VaSti 28 km NESK
151.EgidijusLaskovasVYR46LTUKaunasBėgimo klubas  6 km
152.AndriusŠipailaVYR28LTUKaunasAksa 8 km NESK
153.DonatasLiorentaVYR38LTUKaunas  8 km NESK
154.MantasKarūnaitisVYR26LTUKaunasOCR Baltic WarriorsOCR Baltic Warriors8 km NESK
155.RamūnasVilčinskasVYR34LTUKačerginėKauno BMKKauno BMK8 km NESK
156.RičardsKvedaraVYR42LTUVievisOCR Baltic WarriorsOCR Baltic Warriors8 km NESK
157.PetrasRazbadauskasVYR40LTUKaunas  8 km NESK
158.ViktorijaAmbrasaitėMOT29LTUEžerėlis, Kauno R.   5 km
159.JovilėDindaitėMOT9LTUKaišiadorys   1.3 km
160.VakarisDindaVYR6LTUKaišiadorys   1.3 km
161.ElinaKvedaravičutėMOT9LTUVievisOCR Baltic Warriors  1.3 km
162.NorbertasKvedaravičusVYR12LTUVievisOCR Baltic Warriors  1.3 km
163.DeimantėValiūtėMOT33LTUKaunas   1.3 km
164.DanielėPaukštytėMOT9LTUKaunas   1.3 km
165.EvelinaNorvilaitėMOT9LTUKaunas   1.3 km
166.GabrielėNorvilaitėMOT7LTUKaunas   1.3 km
167.JustėLaužadytėMOT24LTUAlytusOk Dainava 8 km NESK
168.AurimasČekanauskasVYR23LTUKaunasKauno BMK  6 km
169.Kęstutis Grigėnas VYR26LTUKaunas/biržaiKauno maratono klubas 8 km NESK
170.Kęstutis Grigėnas VYR26LTUKaunas/biržaiKauno maratono klubas  5 km
171.DonatasKursevičiusVYR42LTUKaunas   6 km
172.VakarisKursevičiusVYR5LTUKaunas   1.3 km
173.SauliusBarinovasVYR37LTUKaunasBėgimo klubasRunFace VaSti 28 km NESK
174.GodaBarinovaitėMOT6LTUKaunasBėgimo klubas  1.3 km
175.AugustėBarinovaitėMOT4LTUKaunasBėgimo klubas  1.3 km
176.ZitaRaudonėMOT31LTUKaunasRunFace VaSti 8 km NESK
177.JustinaSutkutėMOT25LTUKaunas  8 km NESK
178.SimonasKviedaraitis VYR27LTUKaunas  8 km NESK
179.DonatasAniulisVYR24LTUKaunas  8 km NESK
180.DaliusVirbickasVYR31LTUKaunas   6 km
181.LaurynasZimkusVYR26LTUKlaipėda   5 km
182.SimasSventickasVYR5LTUKaunas   1.3 km
183.DaliusSventickasVYR31LTUKaunas   1.3 km
184.IevaSkersienėMOT35LTUKaunasI RUN LT  5 km
185.Kęstutis MatakasVYR41LTUKaunas Sraigės juda   5 km
186.RokasGusarovasVYR14LTUKaunasStartas  5 km
187.TomasMiliūnasVYR23LTUKaunas  8 km NESK
188.RitaPoškienėMOT35LTUKaunas   1.3 km
189.AdrijusPoškusVYR12LTUKaunas   1.3 km
190.Darius Talačka VYR41LTUKaunasKTUKTU 1.3 km
191.DovydasTalačka VYR7LTUKaunasKTU  1.3 km
192.DaivaTalačkiene MOT36LTUKaunasKTU  1.3 km
193.MarijonasNaudžiūnasVYR21LTUKaišiadorys   6 km
194.AidaŠimkuvienėMOT33LTUKaunas   5 km
195.LaimisJuiozapavičiusVYR25LTUAlytusKauno miesto Dainavos policija 8 km NESK
196.LigitaSimanavičiūtėMOT23LTUKaunasKauno miesto Dainavos policija 8 km NESK
197.RomasUšanevasVYR9LTUKaunasKTU  1.3 km
198.Aurimas BalčiūnasVYR29LTUKaunas  8 km NESK
199.KristupasKručasVYR24LTUKaunas  8 km NESK
200.ArminasStankūnasVYR21LTUKaunasKTU "Ąžuolas"KTU ąžuolas8 km NESK
201.KęstutisJuodelėVYR34LTUKaunas   6 km
202.MartynasStumbraVYR21LTUKaunas   5 km
203.LukasSutkusVYR27LTUKaunas   1.3 km
204.IgnotasVazinskasVYR20LTUKaunas   5 km
205.LaurynasKudakasVYR37LTUKaunasKTU "Ąžuolas"Rankinio 1.3 km
206.LaimisDambrauskasVYR27LTUKaunasKTU "Ąžuolas"  6 km
207.KarolisJankauskasVYR31LTUKaunasAzuolas KTU 8 km NESK
208.JokūbasSkersysVYR9LTUKaunasI RUN LT  1.3 km
209.AurimasSkersysVYR35LTUKaunasI RUN LT  5 km
210.RytisGaidysVYR24LTUKaunasRunFace VaStiRunFace VaSti8 km NESK
211.EvelinaRadlinskaitėMOT27LTUKaunasBėgimo klubas  5 km
212.MartynasVeličkaVYR32LTUKaunasKRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJA  6 km
213.MikasBinkisVYR36LTUKaunasKTU  6 km
214.GelmisMačiukasVYR15LTUBabtai Bėgimo klubas 8 km NESK
215.PauliusVisockasVYR43LTUZapyškisKauno rajonasKauno rajonas8 km NESK
216.ŽilvinasMeldaikisVYR41LTUKaunas  8 km NESK
217.AndrėjusKlimaševskijVYR41LTUKaunas   5 km
218.IvetaŠukauskienėMOT42LTUKaunas   1.3 km
219.NojusKlimaševskijVYR7LTUKaunas   1.3 km
220.VirginijaBertašiūtėMOT40LTUKaunas   400 m (neįgaliesiems)
221.IevaŠokelytėMOT5LTUKaunas   1.3 km
222.DomasŠokelisVYR8LTUKaunas   1.3 km
223.VaidaŠokelienėMOT32LTUKaunas   1.3 km
224.SauliusŠokelisVYR43LTUKaunas  8 km NESK
225.ErnestaKaraškienėMOT40LTUKaunasKTU Sporto ir sveikatingumo centras  1.3 km
226.RustisKaraškaVYR9LTUKaunasKauno Kazio Griniaus progimnazija  1.3 km
227.KiprasKaraškaVYR6LTUKaunasKauno darželis-lopšelis "Spindulys"  1.3 km
228.RidasKaraškaVYR43LTUKaunasS-Sportas  1.3 km
229.RimgailėLaužadytėMOT24LTUVilnius   6 km
230.TaironasKleiza VYR8LTUPrienu Raj    1.3 km
231.AušraŠatrauskienėMOT30LTUKaunas   1.3 km
232.KarolisPūras VYR26LTUKlaipeda  8 km NESK
233.RolandasKrušinskasVYR37LTUKaunasHighPeaks LietuvaHighPeaks Lietuva8 km NESK
234.DeividasKabišaitisVYR9LTUPrienu Raj.   1.3 km
235.RamunėMaldutytėMOT28LTUKaunasKauno BMK  5 km
236.MindaugasLukšysVYR7LTUKaunas   1.3 km
237.ŽygimantasLukšysVYR10LTUKaunas   1.3 km
238.Angelina SimonavicieneMOT34LTUKaunasŠeima  1.3 km
239.EdvinasSimonaviciusVYR35LTUKaunasŠeima  1.3 km
240.AustejaRukaiteMOT8LTUKaunas   1.3 km
241.RokasSimonaviciusVYR1LTUKaunas   1.3 km
242.KarolinaPupkutėMOT30LTUKaunas   6 km
243.AlgirdasRandakevičiusVYR29LTUKaunasKTU TSCUA-88 km NESK
244.AleksandrasGorskijVYR35LTUKaunasRunFace VastiRunFace VaSti 28 km NESK
245.MatasJurevičiusVYR19LTUKaunas   6 km
246.Lina Nakrienė MOT36LTUKaunas Kauno BMKKauno BMK8 km NESK
247.RaimundasBarkauskasVYR31LTUKaunasKauno technologijos universitetas  5 km
248.AuksuolėAdomaitienėMOT46LTUKaunasBėgimo klubas  6 km
249.NeringaGriškienėMOT27LTUKaunas OCR BALTIC WARRIORS8 km NESK
250.Karolis GriškaVYR30LTUKaunasOCR BALTIC WARRIORSOCR BALTIC WARRIORS 8 km NESK
251.BirutėBartininkaitėMOT29LTUKaunas   5 km
252.ArūnasGrigėnasVYR24LTUKaunasKTUKTU8 km NESK
253.Simas JanauskasVYR3LTUKaunas   1.3 km
254.Robertas Janauskas VYR32LTUKaunas   1.3 km
255.KristinaGlobienėMOT43LTUMarijampolė Bėgimo klubas  6 km
256.SauliusGlobysVYR48LTUMarijampolė Bėgimo klubas  6 km
257.GintarėGudaitytėMOT33LTUKaunasVIP  6 km
258.PetrasMalakauskasVYR42LTUKaunas  8 km NESK
259.AgnėŠaduikytėMOT33LTUKaunasMoterų neprofesionalių futbolo klubas "Dama"  5 km
260.RičardasBaleliūnasVYR19LTUKaunasRyčkos blynelių kepimo klubas 8 km NESK
261.IlonaGritėnienėMOT38LTUKaunasMoterų neprofesionalių futbolo komanda Dāma  5 km
262.TomasPašakinskasVYR29LTUKaunasHighpeaks LietuvaHighpeaks Lietuva8 km NESK
263.NerijusKrižinauskasVYR39LTUKaunas   6 km
264.GediminasRomančikasVYR34LTUKaunasOSK Takas  5 km
265.DariusKavaliauskasVYR38LTUVilnius  8 km NESK
266.LaurasŠušaVYR35LTUKaunasKauno BMKKauno BMK8 km NESK
267.DanielėMakulavičiūtėMOT23LTUKaunas 19968 km NESK
268.DonatasKošiubaVYR30LTUKaunasRunFace VaStiRunFace VaSti8 km NESK
269.RedaŠatūnienėMOT41LTUKaunasKauno BMK  6 km
270.JurgitaBunevičienėMOT37LTUKaišiadorys   6 km
271.TomasZinkevičiusVYR24LTUKaunas   5 km
272.Rasa Poderiene MOT35LTUKaunas    5 km
273.MindaugasStonisVYR23LTUKaunasLSMU  5 km
274.OnaJuknieneMOT50LTUKaunas   5 km
275.MariusLaugalysVYR33LTUKaunas   6 km
276.GretaRagaitėMOT33LTUKaunas   5 km
277.AstaDeimontavičiūtėMOT20LTUKaunas   6 km
278.JulijaStarikMOT47LTUKaunas   1.3 km
279.JokūbasKildaVYR5LTUKaunas   1.3 km
280.UršulėŠatūnaitėMOT8LTUKaunas   1.3 km
281.DomiraSabaliauskienėMOT30LTUKaunasGranplastaGranplasta 6 km
282.TomasSabaliauskasVYR33LTUKaunasGranplastaGranplasta 6 km
283.LinasMikniusVYR48LTUKaunasKTU  5 km
284.AivarasDegenisVYR14LTUPanevėžys  8 km NESK
285.JuozasŠirmenisVYR22LTUKaunas   6 km
286.TomasVaitkevičiusVYR34LTUKaunasDviratai-Daistatus 8 km NESK
287.DianaGencMOT34LTUKaunasFK dama  5 km
288.JustasKardokaVYR21LTUKaunas  8 km NESK
289.IvetaLydekaityteMOT22LTUDruskininkai   5 km
290.DainiusSiniauskasVYR24LTUKaunas   6 km
291.JustinasViskupaitisVYR22LTUKaunasKTU 8 km NESK
292.GermanasKovalčiukVYR20LTUKaunas Fudoshin8 km NESK
293.BernardasZokasVYR26LTUVilnius  8 km NESK
294.MindaugasPetkevičiusVYR32LTUKaunas  8 km NESK
295.BiruteGranickienėMOT30LTUKaunas    5 km
296.PauliusVaitkevičiusVYR24LTUKaunas  8 km NESK
297.Audrius Masalskis VYR33LTUKaunas Kauno BMKKauno mratotnas8 km NESK
298.Andrius Masalskis VYR33LTUKaunas Kauno BMKKauno mratotnas8 km NESK
299.NerijusBaublysVYR43LTUKaunas   6 km
300.AndriusZaicevičiusVYR33LTUKaunas  8 km NESK
301.ŽydrūnasMotiekaitisVYR27LTUKėdainiaiKTM racing club  6 km
302.MildaLitvinaitėMOT25LTUKaunas    6 km
303.ViliusKučinskasVYR28LTUTauragėKRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJAKRAŠTO APSAUGOS MINISTERIJA8 km NESK
304.EvelinaMakarevicieneMOT24LTUKaunas   5 km
305.RimantėVijeikytėMOT24LTUKaunasRunFace VaSti RunFace VaSti 28 km NESK
306.MartynasDainysVYR22LTUKaunas   5 km
307.DonatasSabaliauskasVYR29LTUKaunas   6 km
308.EvaldasUndraitisVYR27LTUTauragė Krašto apsaugos ministerija8 km NESK
309.ArtūrasDžiaugysVYR21LTUKaunasOSK MedeinaSenjorai8 km NESK
310.AndriusČereškaVYR17LTUKaunasOSK TakasSenjorai8 km NESK
311.ViktorasDechtiarVYR20LTUKaunasSM "Gaja"Senjorai8 km NESK
312.Benas RadzivonasVYR20LTUKaunasOSK ŠilasSenjorai8 km NESK
313.RėjusMockaitisVYR20LTUKaunasOSK MedeinaSenjorai8 km NESK
314.EdvardasLiakasVYR23LTUTauragė Krašto apsaugos ministerija8 km NESK
315.LaurynasMatulaVYR30LTUTaurage Krašto apsaugos ministerija8 km NESK
316.VilmaPluščiauskaitėMOT24LTUKaunas   5 km
317.SimonaDirmotaitėMOT25LTUKaunas   5 km
318.Raimonda Baltaitytė MOT35LTUKaunas   5 km
319.ViktorijaKrajinskieneMOT34LTUKaunas   5 km
320.RobertasGilvickisVYR29LTUKaunas   5 km
321.JurgitaPušinaitėMOT40LTUMarijampolėBėgimo klubas  6 km
322.ErnestasBurokasVYR29LTUUžuguostisKauno maratono klubasKauno maratono klubas8 km NESK
323.PauliusGriskeviciusVYR44LTUKaunasKTUKaunas university of technology8 km NESK
324.LiudasReznikasVYR28LTUKaišiadorys   5 km
325.JovitaSavickienėMOT41LTUKaunas   6 km
326.Julija MorozovaMOT35LTUKaunas   6 km
327.AstaČesnauskienėMOT55LTUPlungėBėgimo klubas  6 km
328.DymaUrbonasVYR12LTUPlungėBėgimo klubas  1.3 km
329.MartynasMosteikaVYR27LTUKaunas   6 km
330.GodaUrbonaitėMOT10LTUPlungėBėgimo klubas  1.3 km
331.MariusDzidolikaVYR32LTUKaunasDzido 8 km NESK
332.MarkasLiulysVYR13LTUKaunasLietuvos Šaulių Sąjunga  5 km
333.DmitrijusČepenkoVYR33LTUKaunasSparta  5 km
334.GabrieliusLaurinavičiusVYR19LTUKaunas  8 km NESK
335.PauliusPazdrazdisVYR24LTUKaunas   5 km
336.GabrielėBrusokaitėMOT22LTUKaunasKauno maratono klubas  6 km
337.LinaBružaitėMOT25LTUKaunasOAG Aviation  6 km
338.MariusGalbuogisVYR25LTUKaunas FUMSA seniai8 km NESK
339.JustasGriškevičiusVYR19LTUKaunas  8 km NESK
340.DonataBarauskieneMOT31LTUKaunasGranplasta  6 km
341.RobertasPetrikasVYR26LTUKaunasKauno maratono klubas 8 km NESK
342.DomasVasiliauskasVYR22LTUKaunas   6 km
343.JonasEitmantisVYR25LTUKaunas  8 km NESK
344.MarijusVaisėtaVYR40LTUVilnius  8 km NESK
345.MiglėPlūkaitėMOT24LTUKaunas   6 km
346.TomasJezerskasVYR23LTUKaunas   6 km
347.AušraKapustinskaitėMOT22LTUKaunas   6 km
348.NedasGulbickasVYR17LTUŽiežmariaiFudoshinFudoshin8 km NESK
349.GediminasKorsakasVYR15LTUTauragė  8 km NESK
350.MindaugasKorsakasVYR11LTUTauragė   1.3 km
351.GiedrėKorsakaitėMOT35LTUKaunas   1.3 km
352.JustasGanusauskasVYR20LTUKaunas Fudoshin8 km NESK
353.MindaugasStiklickasVYR40LTUGarliavaBėgimo klubasBėgimo klubas8 km NESK
354.MantasStiklickasVYR9LTUGarliavaBėgimo klubasBėgimo klubas 1.3 km
355.MindaugasStiklickasVYR40LTUGarliavaBėgimo klubasBėgimo klubas 1.3 km
356.MartynasVeitasVYR20LTUSkuodas   6 km
357.TomasVaškevičiusVYR26LTUKaunasIeva mldc klubasFUMSA seniai8 km NESK
358.RūtenisTriabaVYR20LTUKaunas  8 km NESK
359.IevaVaškevičienėMOT30LTUKaunasIeva Mldc klubasFUMSA seniai8 km NESK
360.JustasMedišauskasVYR35LTUKaunasRunFace VaStiRunFace Vasti8 km NESK
361.JustinaUlbinienėMOT26LTUKaunas   1.3 km
362.DonatasKalvaitisVYR37LTUKaunas   6 km
363.PauliusBareckasVYR26LTUKaunas   5 km
364.RamūnasČesnavičiusVYR38LTUKaunasKauno technologijos universitetas  6 km
365.SimonaUrbutytėMOT25LTUKaunasSHORI 8 km NESK
366.AudriusViplentasVYR44LTUKaunasKauno BMK  6 km
367.RūtaMickūnaitėMOT25LTUKaunas   5 km
368.LauraBuržinskaitėMOT25LTUKaunasTeleSoftas  5 km
369.DariusJurčiukonisVYR28LTUKaunasTeleSoftas  5 km
370.ValdasBaranauskasVYR28LTUKaunasTeleSoftas  5 km
371.ValdasBaranauskasVYR28LTUKaunasTeleSoftas  6 km
372.ValdasBaranauskasVYR28LTUKaunasTeleSoftasTeleSoftas8 km NESK
373.VytautasKiudysVYR28LTUKaunasTeleSoftasTeleSoftas8 km NESK
374.Tomas ViliušisVYR33LTUKaunasTeleSoftasTeleSoftas8 km NESK
375.AndriusButkevičiusVYR32LTUKaunasTeleSoftas  6 km
376.IgnasJasonasVYR22LTUKaunasTeleSoftas  6 km
377.ŠarunasBulotaVYR40LTUKaunasKTU  6 km
378.RūtaNoreikaitė-BulotienėMOT36LTUKaunasKTU  6 km
379.UgnėBulotaitėMOT6LTUKaunasKTU  1.3 km
380.ŠarunasBulotaVYR40LTUKaunasKTU  1.3 km
381.RūtaNoreikaitė-bulotienėMOT36LTUKaunasKTU  1.3 km
382.GiedriusBabelisVYR48LTUKaunasEvos kiečiausi 8 km NESK
383.LaimonasGaučasVYR18LTUKaunas  8 km NESK
384.VytisMackevičiusVYR12LTUKaunasKM Žalgiris  1.3 km
385.MiglėMackevičiūtėVYR9LTUKaunasKM Žalgiris  1.3 km
386.JuozasKoženiauskasVYR35LTUKaunasSesios trimŠešios trim8 km NESK
387.MildaRuslytėMOT32LTUKlaipėdaBėgimo klubas  5 km
388.MildaRuslytėMOT32LTUKlaipėdaBėgimo klubas  1.3 km
389.SimonaGrybaitėMOT21LTUKaunasKTu lengvosios atletikos rinktinė  5 km
390.RasaŠernėMOT31LTUKaunasAplenkime vėžį  6 km
391.UgniusKabelinskasVYR15LTUKaunasŠiuolaikines penkiakovės klubas ,,Hiperionas’’Hiperionas8 km NESK
392.ValdemarasMilkusVYR31LTUVilnius  8 km NESK
393.Svajūnas JucisVYR20LTUSkuodas   6 km
394.VirginijaVišinskienėMOT38LTUKaunasKauno BMK  5 km
395.AurimasValauskasVYR22LTUKaunasktu lengvosios atletikos rinktinė 8 km NESK
396.AustėJanušauskaitėMOT23LTUTelšiaiKauno maratono klubas  6 km
397.RenataJatužienėMOT36LTUKaunasKauno BMK  5 km
398.LauraPazdrazdytėMOT22LTUKaunas   6 km
399.AiridasJanonisVYR20LTUKaunas   6 km
400.IngaBaltrušaitytėMOT52LTUVilnius   5 km
401.VaclovasDziminavičiusVYR43LTUVilnius   5 km
402.TomasKvietkauskasVYR35LTUKaunasKauno BMKKauno BMK 5 km
403.Audrius Lukoševičius VYR20LTUKaunas   6 km
404.AividasBalčiūnasVYR43LTUPakruojisVejas  5 km
405.ErnestasRazvadauskasVYR25LTUKedainiaiJonavos BK „Maratonas“  6 km
406.MildaTubytėMOT21LTUKaunas   6 km
407.KiprasGudeliauskasVYR17LTUKaunas   6 km
408.VirginijaVišinskienėMOT38LTUKaunasKauno BMK  6 km
409.MonikaMatuliauskaitėMOT21LTUKaunasRun Face VaSti  5 km
410.Arvydas Česnakas VYR24LTUJurbarkas Policija 8 km NESK
411.IndrėBalandaitėMOT30LTUKauno Raj. Raudondva   6 km
412.Ignas NarušisVYR20LTUKaunas  8 km NESK
413.MantasKalantaVYR24LTUKaunasCUJO AI  5 km
414.AurimasGudaitisVYR33LTUDruskininkaiTRItonasTRItonas8 km NESK
415.MantasKalantaVYR24LTUKaunasCUJO AI  6 km
416.GintautasPetkevičiusVYR49LTUKaunasRunFace VaSti 2RunFace VaSti 28 km NESK
417.VytenisGiedraitisVYR21LTUKaunas  8 km NESK
418.VitalijaValentaiteMOT24LTUKaunasKTU Merginu tinklinio komanda 8 km NESK
419.AndriusOrlovasVYR31LTUKaunas  8 km NESK
420.MigleRadisauskieneMOT37LTUKaunas   1.3 km
421.DainiusRadišauskasVYR36LTUKaunas   1.3 km
422.RugilėRadišauskaitėMOT10LTUKaunas   1.3 km
423.EmilijaRadišauskaitėMOT5LTUKaunas   1.3 km
424.DomantasKraujutisVYR21LTUKaunas  8 km NESK
425.Jokūbas BobrevičiusVYR22LTUKaunas Niekada nevėlu8 km NESK
426.GintarasBarauskasVYR50LTUKaunasKauno BMK  6 km
427.EimantasPranarauskasVYR18LTUKaunas  8 km NESK
428.PauliusJacikevičiusVYR21LTUDruskininkai  8 km NESK
429.DominykasValčiukasVYR19LTUKaunas   5 km
430.Vilmantė Stašauskaitė MOT21LTUJonavaJonavos BK „Maratonas“ 8 km NESK
431.ŠarūnėRiaukaitėMOT20LTUKaunasSM "Gaja"  6 km
432.ViktorijaKalvelytėMOT29LTUKaunasKauno Triatlono Klubas  6 km
433.EvaldasMasaitisVYR23LTUKaišiadorys   6 km
434.GabijaŽadauskaitėMOT12LTUKaunas   1.3 km
435.OrestasŽadauskasVYR6LTUKaunas   1.3 km
436.IngaŽadauskienėMOT39LTUKaunas   1.3 km
437.JustasGecevičiusVYR18LTUKaunas Batalionas8 km NESK
438.SimonaGenienėMOT33LTUKaunas   1.3 km
439.AtėnėGenytėMOT5LTUKaunas   1.3 km
440.MariusGenysVYR36LTUKaunas   1.3 km
441.PauliusDailidonisVYR31LTUKaunasKauno BMKKauno BMK8 km NESK
442.AlgirdasPukisVYR34LTUKaunasKauno maratono klubas  5 km
443.Giedrius Janulevičius VYR30LTUKaunas    1.3 km
444.AndriusBareišaVYR25LTUKaunasFUMSAFUMSA seniai8 km NESK
445.KajusMarozasVYR15LTUKaunasKTU gimnazija / HiperionasHiperionas8 km NESK
446.AudriusSabaliauskasVYR32LTUKaunasKauno BMK  6 km
447.DeividasSamuolisVYR42LTUKaunas“LOPŠELIS-DARŽELS ,,SPINDULYS”  6 km
448.LauraLitvinaitėMOT21LTUKaunas   5 km
449.DomantasSamuolisVYR12LTUKaunas,,LOPŠELIS-DARŽELIS ,,SPINDULYS”  1.3 km
450.MantasČirgelisVYR18LTUPanevėžysBėgimo klubas 8 km NESK
451.DovydasPilypaitisVYR5LTUKaunasLOPŠELIS- DARŽELIS “SPINDULYS  1.3 km
452.Jokūbas Žurauskas VYR22LTUKaunasKtu lenvosios atletikos rinktinė Hiperionas8 km NESK
453.GintarasPilypaitisVYR33LTUKaunas   1.3 km
454.VilmaJuchnevičiūtėMOT23LTUKaunasHiperionasHiperionas8 km NESK
455.RedasPožereckisVYR29LTUKaunas   6 km
456.ŪlaAndrejevaitėMOT14LTUKaunasHiperionas 8 km NESK
457.JomantasGrickevičiusVYR20LTUŠirvintos  8 km NESK
458.MatasValavičiusVYR10LTUKaunasOSK Takas  1.3 km
459.IgnasBrazauskasVYR18LTUKaunas  8 km NESK
460.AndrejusRabijVYR41LTUKaunasPolicija 8 km NESK
461.JustinaDanilaitėMOT25LTUKaunasPolicija  5 km
462.DariusKrunglevičiusVYR41LTUKaunasPolicija  5 km
463.Airina PauliukonienėMOT28LTUKaunasPOLICIJA  5 km
464.AivarasBijūnaitisVYR26LTUMarijampolė  8 km NESK
465.AušraPilypaitienėMOT32LTUKaunas   1.3 km
466.GenovaitėNamavičiūtėMOT51LTUKaunas  8 km NESK
467.ElzėAndrulevičiūtėMOT7LTUKaunasKauno BMK  1.3 km
468.EditaAndrulėMOT46LTUKaunasKauno BMK  1.3 km
469.EditaAndrulėMOT46LTUKaunasKTU / Kauno BMK  5 km
470.JokūbasKontrimasVYR15LTUKaunasKTU / Kauno BMK  5 km
471.JokūbasKontrimasVYR15LTUKaunasKTU / Kauno BMK  1.3 km
472.KristinaMisevičienėMOT54LTUKaunasKauno BMK  1.3 km
473.JokubasBlažysVYR10 LTUKaunasŽaliakalnio progimnazija   1.3 km
474.VitalijusBudrysVYR47LTUKaunasBėgimo klubas  6 km
475.HenrikasNavaslauskasVYR25LTURadviliškis  8 km NESK
476.MarinaKosačMOT32LTUKaunas  8 km NESK
477.IgnasNaidenkoVYR15LTUKaunas   5 km
478.EditaJuodvalkienėMOT44LTUVilnius   5 km
479.MantasViitmanasVYR20LTUKaunas  8 km NESK
480.TitasPuronasVYR17LTUKaunasHiperionasHiperionas8 km NESK
481.JuliusGudauskasVYR20LTUKaunas   6 km
482.ViktorasUšanevasVYR36LTUKaunasKTU  1.3 km
483.GintarasLiaudenskasVYR53LTUKaunasKauno BMK 8 km NESK
484.EvaldasSimanavičiusVYR27LTUKaunas   5 km
485.MindaugasStundisVYR36LTUKaunasPOLICIJA  6 km
486.SandraStundienėMOT36LTUKaunasPOLICIJA  6 km
487.MindaugasStundisVYR36LTUKaunasPOLICIJA  1.3 km
488.SandraStundienėMOT36LTUKaunasPOLICIJA  1.3 km
489.MedaStundytėMOT9LTUKaunasPOLICIJA  1.3 km
490.MiglėStundytėMOT7LTUKaunasPOLICIJA  1.3 km
491.Martyna StundytėMOT5LTUKaunasPOLICIJA  1.3 km
492.DomasČinikasVYR46LTUKaunasRun face vasti  5 km
493.VaivaLaurutytėMOT22LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė  6 km
494.JonasBeleškaVYR26LTUKaunas  8 km NESK
495.ShreyaPravin KumarMOT21LTUKaunas    1.3 km
496.MonikaSkukauskaitėMOT25LTUKaunas   5 km
497.SigitaKazlienėMOT29LTUKaunas   5 km
498.ValdasGaubysVYR43LTUKaunas   1.3 km
499.IgnasGaubysVYR9LTUKaunas   1.3 km
500.MariusApanavičiusVYR19LTUKaunasLSU  6 km
501.DeimantėApanavičiūtėMOT26LTUKaunas   6 km
502.Eglė StankūnėMOT33LTUKaunasI RUN LT   6 km
503.KasparasVaitiekusVYR16LTUKaunasOSK Medeina 8 km NESK
504.ArtūrasVaitiekusVYR45LTUKaunasOSK Medeina 8 km NESK
505.AudronėKaunienėMOT56LTUJonavaBėgimo klubas  5 km
506.ErnestaKulvietytėMOT26LTUKaunas Tavo tevas8 km NESK
507.Mantas LiutkevičiusVYR26LTUKaunas Tavo tevas8 km NESK
508.ZhaferImamutdinovVYR74LTUKaunasSveikata 8 km NESK
509.AndromedaRybakovienėMOT55LTUKaunasl/d "Spindulys"  5 km
510.ValdemarPavliukovičVYR52LTUVilnius   5 km
511.SimasRackauskasVYR39LTUKaunas   1.3 km
512.OnetaJurgelenieneMOT34LTUKaunas   1.3 km
513.ArunasJurgelenasVYR35LTUKaunas   1.3 km
514.AdamasJurgelenasVYR6LTUKaunas   1.3 km
515.RokasJurgelenasVYR2LTUKaunas   1.3 km
516.KonstantinasJurgaitisVYR22LTUKaunas   6 km
517.KristupasLukošiusVYR19LTUŠiauliaiKTUKTU rinktinė- metikai8 km NESK
518.RokasGolcasVYR20LTUKaunasBėgimo klubas  5 km
519.JustinaValaitytėMOT24LTUKaunas   6 km
520.AlgirdasAsauskasVYR21LTUKaunasKTU Lengvosios atletikos rinktinė  6 km
521.LinasKolosovasVYR21LTUKaunasKTUKTU rinktinė - metikai8 km NESK
522.SimasSakalauskasVYR21LTUKaunasKTU krepšinio rinktinėKTU krepšinio rinktinė8 km NESK
523.RamintaDanielienėMOT27LTUKaunas   6 km
524.LukasGasevičiusVYR19LTUKaunas  8 km NESK
525.KamilėStankūnaitėMOT25LTUKaunas   6 km
526.JuliusDaugėlaVYR20LTUKaunasKTU "Ąžuolas"KTU rinktinė - metikai8 km NESK
527.Matas Kabašinskas VYR20LTUKaunasKTU 8 km NESK
528.PauliusJaskutėlisVYR17LTUStakliškės  8 km NESK
529.DominykasRatkusVYR20LTUŠiauliaiKTU krepšinio rinktinėKtu krepšinio rinktinė- metikai8 km NESK
530.ŽygimantasKerzaVYR21LTUKaunasKTU krepšinio rinktinėKTU krepšinio rinktinė8 km NESK
531.KornelijaNorvilaitėMOT24LTUKaunas Velniukai8 km NESK
532.SergejusKorsunasVYR40LTUVilniusOCR Baltic WarriorsOCR Baltic Warriors8 km NESK
533.MariusKazlauskasVYR27LTUKaunasKauno BMK  5 km
534.Aristidas LukasKončiusVYR18LTUKaunasKTU krepšinio rinktinėKTU krepšinio rinktinė aris8 km NESK
535.TomasSventickasVYR38LTUKaunas   5 km
536.DominykasSventickasVYR14LTUKaunas   5 km
537.AistėSventickienėMOT29LTUKaunas   1.3 km
538.DaliusSventickasVYR31LTUKaunas   5 km
539.MindaugasStonkusVYR19LTUKaunasKTUKTU rinktine 358 km NESK
540.RokasBrazinskasVYR19LTUKaunasKTUKTU rinktinė 358 km NESK
541.Alfredas SimonasŽelionisVYR15LTUKaunas 19768 km NESK
542.BenasBeresnevičiusVYR23LTUKaunasKTUKTU rinktinė - metikai8 km NESK
543.TomasRiševičiusVYR20LTUKaunas   6 km
544.TautvydasSabakiauskasVYR18LTUKaunasKTUKTU rinktine 358 km NESK
545.EdgarasMeiliusVYR18LTUKaunasKTUKTU rinktine 358 km NESK
546.ArtasKuzmenkoVYR19LTUKaunas  8 km NESK
547.ArnoldasAukštuolisVYR17LTUKaunasKTUKTU rinktine 358 km NESK
548.AugustinasJarasVYR22LTUKaunasKTUKtu krepsinio rinktine8 km NESK
549.TautvydasSabaliauskasVYR18LTUKaunasKTUKTU rinktine 358 km NESK
550.LaurynasBimbaVYR21LTUKaunasKTUKTU krepsinio rinktine8 km NESK
551.BenasPociūnasVYR20LTUAnykščiaiKTU krepšinio rinktinėKTU krepšinio rinktinė8 km NESK
552.EdvardasMikulėnasVYR22LTUVilnius   5 km
553.PauliusSteikūnasVYR22LTUKaunasKTU krepsinio komandaKTU krepsinio rinktine8 km NESK
554.NojusBeišterisVYR20LTUKaunasKTU krepšinio rinktinėKTU krepšinio rinktinė8 km NESK
555.KotrynaJuškaitėMOT10LTUKaunasKauno BMK  1.3 km
556.AdelėJuškaitėMOT12LTUKaunasKauno BMK  1.3 km
557.Tomas TotoriusVYR16LTUKaunas  8 km NESK
558.AdeleGumbeleviciuteMOT6LTUKaunasDarzelis lopselis ,,Spindulys"  1.3 km
559.KarolinaGumbelevicieneMOT30LTUKaunasDarzelis lopselis ,,Spindulys"  1.3 km
560.LaimonasGumbeleviciusVYR35LTUKaunasDarzelis lopselis ,,Spindulys" 8 km NESK
561.MindaugasRupšysVYR34LTURaseiniai  8 km NESK
562.LukasRačkauskasVYR3LTUKaunas Račkauskai 1.3 km
563.TatianaRackauskasMOT35LTUKaunas Račkauskai 1.3 km
564.IngaVaitkūnienėMOT38LTUKaunas I RUN LT   6 km
565.AivijusSamajauskasVYR39LTUKaunas   6 km
566.MiglėAmbrazevičiūtėMOT23LTUKaunasHollister Lietuva  1.3 km
567.TadasMarciulevičiusVYR26LTUKaunas   1.3 km
568.IgnasPikasVYR20LTUKaunasKTUKTU Krepšinis8 km NESK
569.RokasNorkusVYR21LTUKaunasKTUKTU Krepšinis8 km NESK
570.GvidasČekanskasVYR20LTUKaunasKTUKTU Krepšinis8 km NESK
571.IgnasDirdaVYR19LTUKaunasKTUKTU Krepšinis8 km NESK
572.JuozasTalat-KelpšasVYR19LTUKaunasKTUKTU Krepšinis8 km NESK
573.MedaAmankavičiūtėMOT25LTUKaunas   6 km
574.MindaugasŠnipasVYR35LTUKaunasKauno technologijos universitetas 8 km NESK
575.JustasVaitiekūnasVYR22LTUKaunas  8 km NESK
576.Šarūnas PetrasBrazinskasVYR50LTUKaunasDaistatusUAB "Daistatus" 6 km
577.Šarūnas PetrasBrazinskasVYR50LTUKaunasDaistatusUAB "Daistatus"8 km NESK
578.KristinaLaunikonyteMOT30LTUKaunas   5 km
579.DonatasSandonavičiusVYR37LTUKaunasKTU  1.3 km
580.PovilasMikalauskasVYR20LTUKaunas   5 km
581.RūtaMikalauskaitėMOT26LTUKaunas   5 km
582.ErnestaKalinauskaitėMOT26LTUKaunas  8 km NESK
583.MantasValiukonisVYR23LTUKaunas    6 km
584.LinasJonauskasVYR22LTUKaunas  8 km NESK
585.IevaUrbonaitėMOT20LTUKaunas   1.3 km
586.DovydasDapšysVYR22LTUKlaipėdaKTU  6 km
587.KarolisUrbanavičiusVYR28LTUPiliuonaKTU  1.3 km
588. NerijusLinkusVYR44LTUKaunasHighPeaks Lietuva 8 km NESK
589.HarisLinkusVYR6LTUKaunas   1.3 km
590.SkaistėLinkutėMOT10LTUKaunas   1.3 km
591.SaulėLinkutėMOT9LTUKaunas   1.3 km
592.JurgisUrbonasVYR21LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinėKTU 1.3 km
593.KristijonasBartkusVYR22LTUKaunas   5 km
594.MantasZelbaVYR29LTUKaunasKTU futbolo rinktinė  5 km
595.EdgarasKloniūnasVYR21LTUKaunasKTU futbolo rinktinė  5 km
596.SelimDundarVYR26LTUKaunas KtU futbolo rinktinė  5 km
597.IgnasSiaurusaitisVYR24LTUKaunasKTU Futbolo rinktineKTU futbolo rinktine8 km NESK
598.DaliusŽukauskasVYR21LTUKaunasKTU futbolo rinktinė  5 km
599.ŽygimantasGrinevičiusVYR20LTUElektrėnaiKTU futbolo rinktinėKTU futbolo rinktinė 8 km NESK
600.DominykasŽvirblisVYR20LTUUtenaKTU Futbolo rinktinė  5 km
601.DinasGudišauskasVYR24LTUKaunasKTU futbolo rinktinė  5 km
602.DomantasMickevičiusVYR20LTUKaunasFudoshinFudoshin8 km NESK
603.ArvydasMiklovisVYR22LTUKaunasKTU futbolo rinktinėKtu futbolo rinktinė 6 km
604.TomasKybartasVYR24LTUVidsodis   5 km
605.EleonoraMorkūnaitėMOT23LTUKaunas   5 km
606.GintarėEimantaitėMOT33LTUKaunasBėgimo klubas  6 km
607.GintarėEimantaitėMOT33LTUKaunasBėgimo klubas  5 km
608.AronTamaliunasVYR6GBRKaunas Mrs. 1.3 km
609.VilmaTamaliunieneMOT34LTUKaunas   1.3 km
610.JurgitaMatelionytė-TataroviMOT35LTUKaunas JSGT 1.3 km
611.GodaDamanskytėMOT22LTUKupiskisKTU lengvosios atletikos rinktinė  1.3 km
612.VygantasMaulėVYR48LTUKaunas   5 km
613.JulijaGeglieneMOT36LTUVilniusNera. 5 km
614.OskarMakovskiVYR25LTUVilnius   6 km
615.Saulius PauliusTriponisVYR29LTUVilniusKrašto apsaugos minjsterijaKAMoKADai 8 km NESK
616.KarolisValukonisVYR8LTUKaunas   1.3 km
617.RugilėValukonytėMOT2LTULaubas Spindulys darželis 1.3 km
618.KarolisPovilaitisVYR24LTUKaunas   1.3 km
619.ViktorijaDonauskaitėMOT25LTUKaunas   1.3 km
620.SigitaPetrošienėMOT29LTUKaunas   5 km
621.MariusNaujokaitisVYR24LTUKaunas  8 km NESK
622.DainiusLiutkusVYR33LTUPiliuonaOCR Baltic warriorsOCR Baltic warriors8 km NESK
623.JustinasLiutkusVYR9LTUPiliuonaOCR Baltic warriors  1.3 km
624.EimantasLiutkusVYR6LTUPiliuonaOCR Baltic warriors  1.3 km
625.AndriusStalioraitisVYR24LTUKaunas  8 km NESK
626.LilijaKarnišovaitėMOT37LTUKaunas   1.3 km
627.SimonaGylytėMOT7LTUKaunas   1.3 km
628.VasarėGylytėMOT4LTUKaunas   1.3 km
629.Ruta MarijaTrimonyteMOT28LTUVilnius   5 km
630.ViktorijaČiulkevičiūtėMOT20LTUJonavaLietuvos kariuomenė  6 km
631.EligijusBujokasVYR26LTUVilnius   5 km
632.IevaPavlovskienėMOT34LTUKaunasLopšelis-darželis "Spindulys"  6 km
633.LaurynasVeščiūnasVYR20LTUKaunas   1.3 km
634.SandraBučinskaitėMOT31LTUKaunasFutbolo klubas “DAMA”  5 km
635.TumasMeironasVYR20LTUUkmergė Jėgos sporto šakų rinktinė8 km NESK
636.LinaBuinauskienė MOT42LTUKarmėlava Bėgimo klubas 8 km NESK
637.MarinaGlagolevaMOT38LTUDruskininkai  8 km NESK
638.RimantasMikaitisVYR60LTUKaunasOK TakasOK Takas 6 km
639.SimonaŠniukštaitėMOT23LTUJonava   6 km
640.ValentinasKalinauskasVYR23LTUKaunas   5 km
641.PovilasKiselysVYR26LTUKaunas Nani-Five8 km NESK
642.MartinasJuzaitisVYR22LTUKlaipėda   6 km
643.AušraTasiukevičiūtėMOT39LTUKaunas   6 km
644.ErikasKatkusVYR20LTUKaunasJėgos sporto šakų rinktinė 8 km NESK
645.NaurisGerulisVYR27LTUKaunas Tavo Tevas8 km NESK
646.KamilėGerulienėMOT25LTUKaunas Tavo tėvas 8 km NESK
647.PaulinaLukoševičiūtėMOT21LTUKaunas   6 km
648.GodaBartkevičiūtėMOT15LTUKaunas   1.3 km
649.IevaBartkevičiūtėMOT19LTUKaunas   1.3 km
650.AndriusŠalaševičiusVYR26LTUKaunas Tavo tevas8 km NESK
651.KamilėRagelytėMOT13LTUDruskininkaiTRItonasTRItonas8 km NESK
652.AndriusBlekaitisVYR30LTUBirštonasKtu jėgos trikovės rinktinėKTU jėgos trikovės rinktinės 1.3 km
653.KristupasBlekaitisVYR3LTUBirštonasKtu jėgos trikovės rinktinėKTU jėgos trikovės rinktinės 1.3 km
654.AurelijaKisieliūtėMOT25LTUKaunasKauno BMK  6 km
655.VaivaJanonienėMOT44LTUAlytusBK Dzūkija 8 km NESK
656.EdvinasRadzevičiusVYR40LTUKaunasŽalgirio garbės klubas 8 km NESK
657.EditaZablackienėMOT38LTUAlytus  8 km NESK
658.VytautasBalčiūnaitisVYR37LTUKaunas  8 km NESK
659.Loreta Kapačinskaitė MOT23LTUKaunas   5 km
660.Raminta Kapačinskaitė MOT25LTUKaunas   5 km
661.AivarasJusysVYR26LTUAkmenė Nani-Five8 km NESK
662.GabrieleAmbrazeviciuteMOT24LTUVilniusFUMSAFUMSA seniai8 km NESK
663.GerdaRalickaitėMOT8LTUKaunas   1.3 km
664.AušraRalickienėMOT37LTUKaunas   1.3 km
665.ŽilvinasNakutisVYR46LTUKaunasKTU  1.3 km
666.AivarasJaugaVYR17LTUKaunas  8 km NESK
667.LukasPetrenkaVYR39LTUKaunas   5 km
668.VaclovasStirbys VYR28LTUKaunas RunFace VaSti 8 km NESK
669.KotrynaBulavaitėMOT29LTUKaunas   6 km
670.JulijaPetrošiūtėMOT27LTUKaunas   6 km
671.Laurynas PuidikasVYR28LTUKaunas   5 km
672.Andrius Jotautas VYR23LTUKaunasRunFace VaSti   1.3 km
673.VaidasBivainisVYR40LTUKaunasKTU  1.3 km
674.KotrynaBivainytėMOT10LTUKaunas KTU 1.3 km
675.KarinaBivainytėMOT8LTUKaunasKTU  1.3 km
676.GedeminasSlapsinskasVYR32LTUKaunas  8 km NESK
677.MindaugasAntanaitisVYR26LTUKaunas   6 km
678.Kęstutis Grigėnas VYR26LTUKaunasKauno maratono klubas  6 km
679.ArunasDumbliauskasVYR51LTUKaunas   5 km
680.JorūnėMiliauskaitėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
681.RositaPatlabaitėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
682.MarijaVaivadaitėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
683.GretaTirvaitėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
684.Emilija ŽakevičiūtėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
685.Martynas KariniauskasVYR9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
686.DaugirdasVaitkevičiusVYR9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
687.RojusBielskisVYR8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
688.TadasMazūrasVYR8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
689.LukaStackevičiūtėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
690.GabrielėŠiušaitėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
691.VakarėPaulikaitėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
692.UpėKunickaitėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
693.KristupasKvedaravičiusVYR8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
694.GiedrėLaukaitytėMOT8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
695.MotiejusDiržinauskasVYR8LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
696.EmaČičinytėMOT9LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
697.AlgirdasStrazdauskasVYR29LTUKaunasRunFace VaStiRunFace VaSti8 km NESK
698.MarijusMiliūnasVYR20LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė  6 km
699.SvajūnasAbromasVYR26LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė  5 km
700.VladislovasKofyrinasVYR24LTUKaunasKTU Lengvosios atletikos Rinktine  5 km
701.ArtūrasŠilingasVYR32LTUKaunas   5 km
702.RičardasGudonavičiusVYR21LTUKaunas-kėdainiaiKTU lengvosios atletikos rinktinė  5 km
703.Ramunė Stabingytė MOT21LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė  5 km
704.RokasBerūkštisVYR19LTUKaunasKauno maratono klubas  1.3 km
705.DominykasSamulionisVYR18LTUŠlienava   1.3 km
706.GabrielėJovarauskaitėMOT18LTUKaunas   1.3 km
707.SigitaŠpiliauskienėMOT43LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
708.Andželika ŽilinskienėMOT45LTUKauno R.Ringaudų pradinė mokykla  1.3 km
709.LaimonasČaplikasVYR44LTUKaunasŠešios Trim 8 km NESK
710.GabrielisJanušauskisVYR19LTUKaunas  8 km NESK
711.MarijusPakštasVYR53LTUKaunasKauno BMK  6 km
712.IgnasLitvaitisVYR11LTUKaunasSM "Gaja"  1.3 km
713.SimasLitvaitisVYR11LTUKaunasSM "Gaja"  1.3 km
714.IndrėSipavičiūtėMOT8LTUPrienų R.Be klubo  1.3 km
715.PaulinaRamoškėMOT29LTUKaunasPUMP RP  6 km
716.Herkus PijusČaplikasVYR13LTUKaunasOSK Takas  1.3 km
717.KarolinaJasaitėMOT20LTUKaunasKTU Lengvosios atletikos rinktinė  5 km
718.KasparasVilkevičiusVYR20LTUKaunasKTU badmintono rinktinė 8 km NESK
719.JuozasAdomaitisVYR22LTUKaunasKTU badmintono rinktinėKTU8 km NESK
720.MantasDudanavičiusVYR26LTUMarijampolė  8 km NESK
721.KotrynaUrbanavičiūtėMOT5LTUPiliuonaKTU Jėgos trikovės rinktinėKTU Jėgos trikovės rinktinė 1.3 km
722.AinėŽygaitėMOT18LTUKaunasKTU gimnazija  6 km
723.JustinaPacevičiūtėMOT21LTUKaunasKTU lengvosios atletikos rinktinė  5 km
724.VeronikaMeščeriakovaMOT8LTUKaunas   1.3 km
725.TomasJansonasVYR19LTUKaunas   1.3 km
726.AdrijusŠileikaVYR7LTUVilnius   1.3 km
727.ErnestasŠileikaVYR38LTUVilnius   1.3 km
728.KristinaKardokaitėMOT16LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
729.PaulinaŠergalytėMOT16LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
730.KarolisBlaudžiūnasVYR16LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
731.RenatasZizasVYR16LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
732.MonikaPupkytėMOT15LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
733.RokasKasperavičiusVYR15LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
734.AlgirdasMiliauskasVYR14LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
735.AurimasBlaudžiūnasVYR12LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
736.RobertasKardokaVYR12LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
737.ArmandasŠergalisVYR11LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
738.Lukas LukoševičiusVYR14LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
739.SamantaBlaudžiūnaitėMOT14LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
740.AugustasMiliauskasVYR14LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
741.Miglė ZizaitėMOT11LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
742.TitasKaptielovasVYR12LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
743.ViliusJankeliūnasVYR12LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
744.MildaJankeliūnaitėMOT11LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
745.TomasJosiukasVYR13LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
746.JūratėŽilinskienėMOT53LTUVilkaviškio raj,.Gižai  1.3 km
747.TadasSaržickasVYR29LTUKaunas   6 km
748.LukasMasevičiusVYR22LTUKaunas   6 km
749.SauliusVišinskasVYR43LTUKaunasKauno BMKKauno BMK8 km NESK
750.EdvinasMickevičiusVYR22LTUKaunas   5 km
751.ViliusKudirkaVYR12LTUKaunasMartyno Mažvydo progimnazija  1.3 km
752.LaurynaOlertaiteMOT33LTUKaunas    1.3 km
753.VidmantasDobrovolskasVYR52LTUKaunasKauno BMK 8 km NESK
754.VidmantasDobrovolskasVYR52LTUKaunasKauno BMK  5 km
755.IdaDobrovolskienėMOT53LTUKaunasKauno BMK 8 km NESK
756.IdaDobrovolskienėMOT53LTUKaunasKauno BMK  6 km
757.ZinaDoviltytėMOT25LTUKaunas   5 km
758.Laurynas StukasVYR2LTUKaunas   1.3 km
759.DominykasKručasVYR22LTUPanevėžysKauno BMK 8 km NESK
760.EmilijaMarčiukaitytėMOT21LTUVilnius  8 km NESK
761.TomasBliujusVYR24LTUKaunasBėgimo klubasBėgimo klubas8 km NESK
762.ElvinasDaškevičiusVYR24LTUKaunas  8 km NESK
763.MatasKalinaVYR24LTUKaunasKauno BMK  5 km
764.RytisDaškevičiusVYR26LTUKaunasKauno BMK  6 km
765.VitalijaKožemiakinaMOT20LTUJonavaKauno BMK  5 km
766.PauliusMickusVYR24LTUKaunasKauno BMK 8 km NESK
767.LauraDobrovolskaitėMOT26LTUKaunasKauno BMK  5 km
768.LauraDobrovolskaitėMOT26LTUKaunasKauno BMK  6 km
769.OsvaldasGrubysVYR24LTUKaunas   5 km
770.KornelijusJuodisVYR29LTUKaunas   5 km
771.MildaTalalaitė MOT27LTUKaunas   5 km
772.MonicaCamposMOT31LTUKaunas   5 km
773.TajusKoncėVYR14LTUPanevėžys   1.3 km
774.MatasBuinevičiusVYR10LTUKaunasSM "Gaja"  1.3 km
775.MindaugasNakutisVYR10LTUKaunasDarželis-mokykla Gilė  1.3 km
776.JustasGrigaravičiusVYR28LTUMarijampole  8 km NESK
777.LiucijaNakutytėMOT6LTUKaunasDarželis Ežerėlis  1.3 km
778.GintarasArmonaitisVYR20LTUKaunas   6 km
779.IrmantasKubiliusVYR41LTUDruskininkaiTRItonasTRItonas8 km NESK
780.GustėKubiliūtėMOT13LTUDruskininkaiTRItonasTRItonas8 km NESK
781.Vaidas Stravinskas VYR39LTUKaunasJuokaunu  8 km NESK
782.Augustas Stravinskas VYR7LTUKaunasJuokaunu   1.3 km
783.LukasJasiūnasVYR28LTUKaunas  8 km NESK
784.PauliusVidutisVYR17 metų LTUGarliava  8 km NESK
785.ErnestasKondrotasVYR19LTUKaunas   6 km
786.RenatasBuškusVYR31LTUKaunasLietuvos kariuomenė 8 km NESK
787.GretaLabuckaitėMOT26LTUKaunas   5 km
788.TomasLiutvinasVYR17LTUKaunasKauno BMK  5 km
789.AugustasMuralisVYR17LTUKaunasBlack Mamba  5 km
790.JonasKaraliusVYR17LTUKaunasKrašto apsaugos ministerijaKAMoKADai 8 km NESK
791.GytisMačiulisVYR25LTUKaunasKrašto apsaugos ministerija KAMoKADai8 km NESK
792.IevaŽelvytėMOT23LTUKlaipėdaKrašto apsaugos ministerija KAMoKADai 8 km NESK
793.ModestasMažeikaMOT23LTUPanevėžysKrašto apsaugos ministerijaKAMoKADai8 km NESK
794.AntanasGirčysVYR30LTUJonavaKauno BMKKauno BMK8 km NESK