ATVIRAS KTU BĖGIMAS, skirtas prof. Kazimiero Baršausko 110-osioms gimimo metinėms paminėti

Rugsėjo 26 d. įvyko atviras KTU bėgimas, skirtas 110-osioms prof. K. Baršausko gimimo metinėms paminėti. Dalyvius prieš startą sveikino KTU rektorius Petras Baršauskas, kuris taip pat išmėgino savo jėgas trumpesnėje distancijoje, bei KTU Sporto centro direktorius Linas Obcarskas.

Dalyviai galėjo pasirinkti 2,8 km arba 5,3 km ilgio trasas. Prizininkai buvo apdovanoti medaliais bei suvenyrais. Taip pat taurės buvo įteiktos tarp aukštųjų mokyklų, fakultetų bei sporto klubų, pagal tai kiek žmonių bėgo ir geriausius jų rezultatus. Tarp aukštųjų mokyklų nugalėjo mūsų Kauno Technologijos Universitetas, aktyviausiai ir geriausiai subėgo Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto atstovai, o tarp sporto klubų stipriausias buvo Kauno maratono klubas.

Dalyviai varžėsi ne tik skirtingo ilgio trasose, bet taip pat buvo išskirtos dvi amžiaus grupės. 2,8 km distancijoje moterų grupėje iki 40 m. nugalėjo Aušrinė Maurukaitė (Kauno maratono klubas), antra – Vilma Juchnevičiūtė (Kauno maratono klubas), trečia – Eva Misiūnaitė (SC Cosmo).

Toje pačioje amžiaus grupėje ir distancijoje, vyrų tarpe nugalėtoju tapo KTU absolventas Regimantas Tarasevičius, atstovavęs Kauno maratono klubą. Antras – Jonas Beleška (Statybos ir architektūros fakultetas), trečias – Emilis Klimantavičius (Kauno maratono klubas). Amžiaus grupėje virš 40 m., tarp moterų, geriausiai sekėsi Idai Dobrovolskienei (Kauno BMK), antra liko Vita Baršauskienė (KTU administracija). Vyrų tarpe nugalėjo Jonas Juška (Ekonomikos ir verslo fakultetas), antras – Linas Miknius (Cheminės technologijos fakultetas), trečias – Vilius Petrauskas.

5,3 km distancijoje, amžiaus grupėje iki 40 m., pirmoji atbėgo Loreta Kančytė (Kauno maratono klubas), antra – Rimantė Vijeikytė (Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakultetas), trečia – Roberta Gentvilaitė. Vyrų tarpe greičiausiai atbėgo Karolis Lazdauskas (Ekonomikos ir verslo fakultetas), antras liko Tomas Bizimavičius (Elektros ir elektronikos fakultetas), trečias – Mantas Aleksandravičius (Kauno maratono klubas).
Amžiaus grupėje virš 40m., greičiausia buvo Sada Bukšnienė (Kauno BMK), antra – Auksė Galbuogienė (Ekonomikos ir verslo fakultetas). Tarp vyrų greičiausias buvo Vidas Totilas (Kauno BMK), antras liko Jonas Juška (Kauno BMK), trečias – Gintautas Jonaitis.

Labai džiaugėmės, jog kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais sudalyvavo ir žmonės turintys negalią. 400 m bėgime bėgo Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro auklėtiniai. Jie taip pat buvo apdovanoti medaliais bei atminimo prizais, bei rektoriaus P. Baršausko specialiuoju prizu.
Buvo nepamiršti jauniausias bei vyriausias dalyviai, kuriems buvo įteikti atminimo prizai.