Pirmasis tikrai žiemiškas bėgimas Suginčiuose

Iliustracija

Visu savo gražumu į Lietuvą atėjusi žiema bėgimo mėgėjų visiškai negąsdina. Jie tą įrodė gausiai susirinkę į pirmąjį tikrai žiemišką šiais metais XXIV tradicinį bėgimą „Aplink Želvos ežerą“. Nors 378 dalyviai nėra šio bėgimo rekordas, bet pasidžiaugti gausiu bėgikų būriu organizatoriai tikrai galėjo.

Ryte dangumi slinkę debesys prieš pat startą visiškai išsisklaidė, ir startuojančius bėgikus saulė pasitiko maloniais savo spinduliais. Plona sniego danga ir tik vietomis nutysęs vienas kitas ledo liežuvis bėgikams nesudarė didelių problemų ir leido aukštu tempu įveikti 4,4 arba 13 km distancijas. Abiejose nuotoliuose netrūko įtemptos kovos ir nugalėtojai sprendėsi tik paskutiniuose finišo metruose.

4,4 km distanciją greičiausiai įveikė Matas Paliukėnas (17:36) iš OK „Klajūnas“, įveikęs Bartusevič Robert iš Paberžės (17:44) pasipriešinimą. Iškart po jų finišavo Tamoševičiūtė Evelina iš Panevėžio triatlono klubo (18:11), nusluosčiusi nosį ne vienam vaikinui.

13 km nuotolyje nepralenkiamas buvo Petras Pranckūnas iš Vilniaus kluno „Na, pagauk!“ (45:33), finišo tiesiojoje susidorojęs su Tadu Ignatavičiumi iš Kauno BMK (45:41).

Tarp moterų nugalėjo Bliujienė Loreta iš Vilniaus (56:25), gerokai atitrūkusi nuo Ingos Žvinytės iš OK „Klajūnas“ (57:06). Organizatoriai pasirūpino, kad bėgikai neliūdėtų laukdami apdovanojimų ir pakvietė visus pasiklausyti ir pasigrožėti vietinių kolektyvų pasirodymu, atsigaivinti karšta arbata ir gardžia koše. O palūkėti tikrai buvo verta, nes dovanomis ir suvenyrais buvo nukrautas ne vienas stalas.

Rezultatai.xls

Parašyta 2014-01-18 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"