Su Šventomis Velykomis, brangieji,

Skaityti toliau...

Parašyta 2012-04-07 , kategorijoje "Kitos"

Bėgimas Aplink Rėkyvos ežerą

Kovo 24 d. šeštadienį Šiauliuose vyko bėgimas aplink Rėkyvos ežerą. Šioje trasoje reikėjo orientacininko įgūdžių norint greičiau įveikti trasą, tad nenuostabu jog laimėjo šios šakos atstovas Aleliūnas Vilius 0:57:26, antras liko Kavaliauskas Tadas 1:02:38, trečias kitas OS atstovas Ambrazas Svajūnas 1:07:12.

Parašyta 2012-03-25 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Dwumaraton Bydgoski

Kovo 10-11 dienomis Lenkijoje (Bydgoščiuje)  įvyko paskutinis 5-ojo sezono etapas.

Parašyta 2012-03-18 , kategorijoje "Maratonai"

BĖGIMAS „OBELISKAS A. KULVIEČIUI – JONAVA"

Kaip ir kiekvienais metais kovo 11-ąją Jonavoje vyko tradicinis (jau XXIII-sis) bėgimas. Bėgikai varžėsi dviejuose nuotoliuose: 2 km ir 12.5 km. Nepaisant žvarbaus oro, į varžybas susirinko gausus bėgimo mėgėjų būrys.

Parašyta 2012-03-12 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Maratonų planas 2012-iesiems (pagal fanatikus)

Mieli bėgikai, kaip ir kiekvienais metais mes vėl stengiamės aktyviai dalyvauti maratonuose ir ne tik. Tad norime pasidalinti su mūsų preliminariu tvarkaraščiu prie kurio ir Jūs galite prisijungti .

Parašyta 2012-03-05 , kategorijoje "Maratonai"

Bėgimas „Pabaiskas - Ukmergė“

Vakar  vykusiame tradiciniame bėgime „Pabaiskas-Ukmergė“ (bėgimas vykdomas nuo 1989 m.), skirtame Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti, pirmuoju finišo liniją pasiekė Vytautas Gražys iš Paberžės (jo laikas 39:13).

Parašyta 2012-02-17 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Vasario 11-12 dienomis Lenkijoje (Bydgoščiuje) vėl aktyviai dalyvavo bėgikai iš Lietuvos.

Parašyta 2012-02-14 , kategorijoje "Maratonai"

Maratonas „Gyvenimo keliu“ Sankt-Peterburge (Rusija)

Sausio 29 d. vykusiame tradiciniame 43-ąjame maratone „Gyvenimo keliu“ Sankt-Peterburge (Rusija) finišavo ir keletas Lietuvos atstovų.

Parašyta 2012-02-04 , kategorijoje "Maratonai"

Naujais metais maratono entuziastai vėl nesnaudžia. Sausio 14-15 dienomis Lenkijoje (Bydgoščiuje) vykusiame Dwumaraton'e maratone dalyvavo šie bėgikai:

Parašyta 2012-01-22 , kategorijoje "Maratonai"