Naujienos

Vasario 16-osios bėgimas Ukmergėje

2015-02-16 (pirmadienį) vyko tradicinis Respublikinis bėgimas „Pabaiskas-Ukmergė“, skirtas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti.
11.600 metrų atkarpą bėgo 187 dalyviai: 29 moterys ir 158 vyrai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Kelmės, Jonavos, Biržų, Pasvalio, Molėtų, Kaišiadorių, Panevėžio, Gargždų, Švenčionių, Elektrėnų, Kėdainių, Ignalinos, Anykščių, Šakių, Visagino, Trakų ir Ukmergės.
Vyrų grupėje geriausią rezultatą pasiekė Remigijus Šnioka (38 min. 06 s.) iš Vilniaus, antrą vietą užėmė Andrejus Dolgovas (39 min. 26 s.) iš Kauno ir trečią vietą – Vytautas Gražys (39 min. 37 s.) iš Paberžės.

Skaityti toliau...

Parašyta 2015-02-24 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

8th Endurance 24h 2015

Puikios ULTRA naujienos iš 24 val. bėgimo varžybų.
Suomijos Espo mieste vasario 21-22 dienomis vyko paros uždarų patalpų ratais po 0.38 km tarptautinės bėgimo varžybos.
Aukščiausią rezultatą tautiečių tarpe pasiekė SAULIUS LITVINAVIČIUS įveikęs rekordiškus 187,999 km (9 vieta). MINDAUGAS GARMUS, ilgą laiką bendroje įskaitoje pirmavęs, surinko alinančius 184,879 km (11 vieta). Egidijus Auškalnis ir Ernestas Vedeikis įveikė atitinkamai 122,082 km (49 vieta) ir 111,941 km (57 vieta).

Parašyta 2015-02-23 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

Ultra-Trail World Tour (II)

Vasario 7 d. Tarawera (Naujoje Zelandijoje) vyko 100 km ultramaratonas  - antrasis Ultra-Trail World Tour startas šį sezoną. Jame dalyvavo ir lietuvis Andrius Ramonas.

Parašyta 2015-02-21 , kategorijoje "Bėgimai užsienyje"

„S-Sporto“ taurės I etapas

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną vasario 16-ą, Bubiuose (Šiaulių r.), „Žalgirio“ slidinėjimo bazėje vyko žiemos kroso varžybos. Dėl sniego trūkumo tradicinės slidinėjimo varžybos tapo bėgimu. 5 kilometrų kalnų trasoje, kurioje vasarą vyksta kalnų dviračių XC kroso varžybos, lenktyniavo apie 130 dalyvių iš Šiaulių, Klaipėdos, Telšių, Gargždų, Kauno ir kitų miestų. Bėgikams reikėjo kilti į daugiau negu dešimt stačių įkalnių, o bendras trasos pakilimas buvo maždaug 110 metrų.

Parašyta 2015-02-21 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Maratono finišas keturpėsčia

Per Teksaso valstijos Austino mieste vykusį maratono bėgimą Kenijos bėgikė Hyvon Ngetich darė viską, kad tik pasiektų finišą. Net ir tada, kai kojos atsisakė bėgti, moteris keturpėsčia šliaužė finišo link, kad užimtų prizinę vietą. Ir jai pasisekė – ji užėmė trečiąją vietą ir gavo ne tik apdovanojimą, bet ir piniginę premiją.

Parašyta 2015-02-21 , kategorijoje "Kitos"

Naktinis Trail bėgimas

2015-02-15 Vilniuje vyko Lietuvos Trail bėgimo taurės II etapas: Naktinis Trail bėgimas.
Naktiniai trail bėgimai pasaulyje tikrai nėra kažkas išskirtinio. Dažnai tokius bėgimus rengia skandinavai (dėl trumpų dienų žiemą bei rudenį), taip pat bėgimas tamsoje neišvengiamai sudaro dalį ilgiausiųjų (100km ar 100 mylių) trailų.

Žiemos olimpinės dienos bėgimas

2015-02-14 Druskininkai tapo žiemos sporto sostine. Kurortinį miestelį (šeštadienį) užplūdo žiemos sporto mėgėjai – čia vyko antrasis „LTeam“ žiemos olimpinis festivalis.
Antrus metus rengiamas festivalis populiarina sportą ir fizinį aktyvumą šaltuoju metų laiku. Renginio lankytojai galėjo išbandyti daugybę skirtingų žiemos sporto šakų, pramogų ir rungčių, pritaikytų visoms amžiaus grupėms.

Lenktynės „Empire State Building“ laiptais

Kasmetines moterų lenktynes dangoraižio „Empire State Building“ laiptais šeštą kartą laimėjo australė. Tai yra rekordas moterų kategorijoje.
Suzy Walsham 1 576 laiptų pakopas į apžvalgos aikštelę 86-ajame aukšte trečiadienį vakare (2015-02-04) įveikė per 12 minučių ir 30 sekundžių.

Parašyta 2015-02-06 , kategorijoje "Kitos"

Žiema Jonavoje 2015

Ketvirtą kartą surengtos varžybos ŽIEMA JONAVOJE ir vėl sutraukė nemažą (rekordinį) būrį bėgikų.

Parašyta 2015-02-01 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Honkongo maratonas

Honkongo maratone Živilė Balčiūnaitė užėmė 21-ą vietą (2:50:36).
Šis maratonas šiemet paženklintas tragedija – likus 100 metrų iki finišo varžybų dalyvis Ng Cheuk-yue krito ir daugiau nepakilo, rašo pirmadienį South China Morning Post.

Parašyta 2015-01-30 , kategorijoje "Maratonai"