Naujienos

47-asis tradicinis bėgimas, skirtas profesoriaus V. Ruokio taurei laimėti

Kauno rajone, Akademijoje "Lietuvos žemės ūkio universitetas" šiemet jau ketvirtą kartą sukvietė bėgikus pasivaržyti profesoriaus V. Ruokio taurei laimėti.

Skaityti toliau...

Parašyta 2011-05-11 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Savaitgalio maratonai ir Ultra užsienyje

2011 05 08 Vokietijoje vykusiame tradiciniame Duseldorfo maratone sėkmingai startavo ir keletas Lietuvos atstovų.Tarp moterų septinta atbėgo Remalda Kergytė (2:49:22), o vyrų tarpe Dainius Šaučikovas finišavo 26-as (2:48:27)

Parašyta 2011-05-09 , kategorijoje "Maratonai"

II-asis tarptautinis Druskininkų pusmaratonis

Sekmadienį trys šimtai dalyvių rungėsi tradiciniame Druskininkų pusmaratonio bėgime. Oras iš ankstaus ryto lyg ir nežadėjo nieko saulėto, lengvai linojo, bet artėjant starto laikui saulutė išlindo ir pakankamai šildė bėgimo dalyvius, bei susirinkusius varžybų pažiūrėti.

Parašyta 2011-05-09 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

A. Vietrino taurei laimėti bėgimas

Kasmet pavasarį LKKA vykdomas tradicinis bėgimas garsaus Lietuvos sportininko, ilgamečio Akademijos dėstytojo doc. Alfonso Vietrino garbei.

Parašyta 2011-05-07 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Silesia Marathon

Gegužės 3 d. Lenkijoje vykusiame Silesia maratone (Katowice) dalyvavo keletas bėgikų iš Lietuvos.

Parašyta 2011-05-04 , kategorijoje "Maratonai"

47-osios prof. V.RUOKIO TAURĖS BĖGIMO VARŽYBOS (III etapas)

2011-05-03 vyko 47-ojo tradicinio bėgimo, skirto profesoriaus V.Ruokio taurei laimėti, III etapas. Šiame etape bėgikai varžėsi trijuose nuotoliuose: 2,9 (1 ratas), 5,8 (2 ratai, moterys) ir 8,7 km (3 ratai, vyrai). Trasa buvo "pagardinta" staigiais pakilimais ir nusileidimais.

Parašyta 2011-05-03 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

Savaitgalio bėgimai

Šis savaitgalis labai gausus bėgimais mūsų šalyje, tad dar keletas pranešimų iš jų.

Oklahoma city Memorial marathon

Savaitgalyje vykusiame maratone sėkmingai finišavo Mindaugas Pukštas. Tarp daugiau kaip 2495 renginyje startavusių dalyvių užėmė 1-ąją vietą (2:31:33). Iš tikrųjų Mindaugas ruošėsi maratoną įveikti bestumiant savo atžalą vežimėliu ir taip pagerinti gineso rekordą, bet lietingas , žaibais paįvairinantis oras kiek pakoregavo planus. Likus iki starto 30 min. nusprendė bėgti sau, tad neblogas startas po ilgo tarpsnio;)

Parašyta 2011-05-03 , kategorijoje "Maratonai"

Bėgimas „Sveikas, Pažaisli“

2011-04-30 Kaune, Pažaislio Architektūriniame ansamblyje, pretenduojančiame į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, vyko "Jungtinio sveikatos klubo" kasmet rengiamos bėgimo varžybos. Nuostabioje aplinkoje, šviečiant skaisčiai pavasario saulutei, bėgikai varžėsi 3 nuotoliuose: 3.3 (3 ratai), 5.5 (5 ratai) ir 11.3 (10 ratų) km.

Parašyta 2011-04-30 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"

47-osios prof. V.RUOKIO TAURĖS BĖGIMO VARŽYBOS (II etapas)

2011-04-26 po 2 savaičių pertraukos vyko 47-ojo tradicinio bėgimo, skirto profesoriaus V.Ruokio taurei laimėti, II etapas. Šį kartą bėgikai varžėsi 3 ir 5 km distancijose. Tarp vyrų pagrindiniame 5 km nuotolyje absoliučiu nugalėtoju tapo Aidas Krakauskas, antras buvo Regimantas Tarasevičius, trečias atbėgo nugalėtojo brolis - Aivaras Krakauskas. Tarp moterų greičiausia buvo Sada Bukšnienė. Viso 5 km distanciją įveikė 31 bėgikas, o 3 km - 18 sportininkų.

Parašyta 2011-04-26 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"