Naujienos

Klaipėdos ekomaratonas - pavasaris 2017

2017-04-01 Klaipėdoje vyko jau tradicinis Klaipėdos EKO pavasario maratonas. Bėgikai galėgo bėgti kiek tik patinka ratų po 4,2 km.

Skaityti toliau...

Parašyta 2017-04-03 , kategorijoje "Maratonai"

Maratonai Danijoje

Balandžio pirmąją savaitgalį pirmasis maratono startu tradiciškai pradėjo Mindaugas Garmus: balandžio 1-ąją Parnas maratone (Søro, Danija) per 3:16:11 įveikė savo 325-ąjį maratoną, o sekančią dieną (balandžio 2 d.) Hoka one one maratone (Kokkedal, Danija) įveikė ir 326-ąją maratoną per 3:41:07.

Tai buvo jau 17-asis Mindaugo maratonas 2017 metais.

Wan Jin Shi maratonas (Taivanas)

2017 m. kovo 19 d. Wan Jin Shi maratone (New Taipei mieste, Taivane) Vaida Žūsinaitė įveikė maratoną per 2:49:47 ir moterų tarpe užėmė 9 vietą (nugalėjo Mongolijos stajerė Munkhzaya Bayartsogt (2 val. 38 min. 8 sek.).
Taipėjaus (Taivanas) maratonas turi Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) bronzinio bėgimo statusą.

Parašyta 2017-03-22 , kategorijoje "Maratonai"

Barselonos maratonas - 2017

2017-03-12 net 20 lietuvių įveikė maratoną Barselonoje (ir net 6 bėgikai, kurie naujai atsirado maratonų duomenų bazėje).
Tai buvo 39-asis renginys Katalonijos sostinėje.
Viso finišą pasiekė ne mažiau nei 16353 dalyviai.

Parašyta 2017-03-15 , kategorijoje "Maratonai"

Maltos maratonas - 2017

2017-03-05 5 lietuviai bėgo Maltos maratone:

Parašyta 2017-03-06 , kategorijoje "Maratonai"

Kipro maratonas 2017

Kipre dviejų savaičių laikotarpyje vyksta 2 maratonai:

Šiandien (2017-03-05) viename jų lietuvaitė Ingrida Voi šiemet įveikė jau II-ąjį savo maratoną šiemet - 4:50:05.

Parašyta 2017-03-05 , kategorijoje "Maratonai"

Marrakech marathon 2017

2017-01-29 egzotiškoje Afrikoje savo 20-ąjį maratoną įveikė Ingrida Voi.
Maroko mieste Marrakech 42 km 195 m distanciją įveikė per 4:42:46.

Parašyta 2017-01-30 , kategorijoje "Maratonai"

Draugystės maratonas „Druskininkai-Gardinas 2016“

2016-07-10 organizuotas tarptautinis Draugystės maratonas „Druskininkai-Gardinas 2016“ jau šeštą subūrė profesionalius sportininkus ir bėgimo mėgėjus. Šiemet maratone startavo 108 dalyviai  iš Lietuvos, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos, Ukrainos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos ir kitų šalių. Jiems teko įveikti 42 kilometrų ir 195 metrų trasą. Startavę Druskininkų pramogų aikštėje, bėgikai finišavo Gardino „Nemuno“ stadione.
Palyginti su ankstesniu maratonu, šiemet jo dalyvių skaičius sumažėjo: pernai bėgo 180 žmonių, o šiemet – 108. Labiausiai tikėtina, kad dėl šiemet vyksiančių Vasaros olimpinių žaidynių, kuriose ketina dalyvauti ir kelių prieš tai organizuotų maratonų nugalėtojas baltarusis Stepan Rogovcov.  Tačiau šiemečiame maratone daugiau šansų nugalėti turėjo kiti dalyviai.

Parašyta 2016-07-15 , kategorijoje "Maratonai"

Kauno maratonas - 2016

Jau tradicija tapęs Kauno maratonas, kaip ir kasmet, sukvietė būrį bėgimo aistruolių iš įvairių pasaulio šalių, norinčių išbandyti savo jėgas. Šiemet Kauno maratono metu taip pat vyko ir Lietuvos maratono čempionatas, kuriame jėgas išbandyti galėjo tik bėgikai iš Lietuvos.
Ketvirtą kartą rengiamo Kauno maratono metu dalyviai buvo kviečiami išbandyti savo jėgas penkiose distancijose. Jų laukė prestižinėse maratono (42 kilometrai 195 metrai) ir pusės maratono (21 kilometras 98 metrai), dešimties, penkių ar pusantro kilometro ilgio trasos.

Parašyta 2016-06-13 , kategorijoje "Maratonai"

Rygos maratonas 2016

2016-05-15 Rygoje vyko tradicinis Lattelecom Rygos maratonas.
Ar žinote, kad šiemet Rygoje finišo liniją kirto net 343 lietuviai iš kurių net 80 įveikė maratoną, 119 bėgikų nubėgo pusė maratono, 91 varžėsi 10 km trasoje, o 53 finišo liniją kirto po 6 km.

Parašyta 2016-05-24 , kategorijoje "Maratonai"