Pink run su BENU 2016

Trečią kartą rengiamas paramos bėgimas „Pink run su BENU“ vėl nudažė ne tik bėgimo dalyvius, bet ir Kauną rožine spalva.
Dvejose distancijose – 5 km ir 10 km – susirungė profesionalūs bėgikai ir bėgimo entuziastai. Tiesa, jie bėgo ne tik dėl savo rezultato ir laimėjimo, o dėl paramos krūties vėžiu sergančioms moterims.
Paramos bėgimo metu surinkti apie 3000 eurų skirti šią ligą įveikusių moterų reabilitacijai.

5 km bėgime nepavejamas buvo Remigijus Kančys. Jo laikas – 15:06,3.

Įdomiausia, kad rezultatą, vos ne minute geresnį nei jo persekiotojo, profesionalas pasiekė pasipuošęs rožiniais marškiniais ir kostiuminėmis kelnėmis.

„Aš ėjau į vestuves, bet panašu, kad supainiojau renginius“, – net neuždusęs po finišo sakė bėgikas.

Antras vyrų grupėje buvo Karolis Lazdauskas (15:55,5), o trečias finišavo Šarūnas Mockus (16:22,2).

Moterų grupėje pirma buvo Loreta Kančytė (17:37,0), antroji atbėgo Eglė Sakalytė (18:53,0), o trečia finišavo Vaida Vitkutė (21:26,1).

Trasa buvo išsidėsčiusi senamiesčio gatvėmis. Bėgikai startavo Rotušės aikštėje, pasuko per Muitinės gatvę, pasimėgavo bene gražiausia Kauno gatve – Kurpių, bėgo link Steigiamojo Seimo aikštės, kur pasuko atgal ir pradėjo vingiuoti per Vilniaus, M. Daukšos, Kumelių, Šv. Gertrūdos, M. Valančiaus gatves, kol pasiekė Kauno pilį, o tada per Santakos parką ir Prieplaukos krantinę grįžo į Rotušės aikštę.

10 km dalyvavę bėgikai turėjo įveikti du tokius ratus.

Šioje distancijoje tiek vyrų, tiek moterų, grupėse triumfavo olimpiečiai. Vyrų grupėje nepavejamas buvo Valdas Dopolskas (31:26,8), o greičiausia moterimi tapo Vaida Žūsinaitė (34:05,6). Puikų laiką pademonstravusi bėgikė beveik „įsipaišė“ tarp trijų absoliučiai greičiausių dalyvių, nes antrą ir trečią vietą laimėję Karolis Lazdauskas (33:24,1) ir Tomas Bizimavičius (34:00,4) nuolat jautė iš Rio de Žaneiro grįžusios bėgikės žingsnius už savo nugarų.

Antrą ir trečią vietą moterų grupėje užėmė Ieva Želvelytė (40:12,5) ir Ugnė Gineikaitė (42:17,7).