Bėgimas „Šėtai-653“

Lietuvos bėgimo taurė praėjusį sekmadienį (2015-06-07) aplankė Šėtą: čia bėgikai varžėsi Šėtos 653 metų sukakties proga surengtame bėgime.
Didžioji dalis renginio dalyvių stojo prie 10 km distancijos starto linijos, mažieji sportininkai varžėsi 4 km ir 2 km trasose.

Vyrų gretose pirmas 10 km įveikė šio sezono geriausią maratono rezultatą pasiekęs Ignas Brasevičius – 32:20.

Antras finišą pasiekė sostinės „F.O.C.U.S Running“ klubo narys Remigijus Šnioka – 33:27.

Trečiąją vietą užėmė dar vieno Vilniaus bėgimo klubo „Na, pagauk“ narys Petras Pranckūnas – 34 min. 20 sek.

Moterų gretose 10 km pirmoji įveikė praėjusių metų Lietuvos bėgimo taurės laimėtoja Nadežda Roždestvenskaja („F.O.C.U.S. Running“) – 41 min. 13 sek. Antrąją vietą užėmė Jolita Kurtinaitienė („Skubėk lėtai“, 42.49 min.), trečia liko Svetlana Čerlina – 43 min. 45 sek.

Tiesa, apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbtas visas greičiausiųjų vyrų ir moterų dešimtukas, be to, atskirai apdovanoti bėgikai, greičiausiai įveikę 4 km ir 8 km. Pirmasis 4 km įveikė Petras Pranckūnas, vėliau lyderio poziciją iki pat finišo perėmė I.Brasevičius, kuris pirmavo ir 8-tame kilometre.

Gimusių 1955 metais ir vyresnių bėgikų gretose pirmą vietą užėmė Bronius Venclova (Tauragės BMK) – 39 min. 54 sek., antras – panevėžietis Romas Jasinskas – 47 min. 4 sek., trečias – Albertas Survila (Pakruojo „Vėjas“) – 49 min. 28 sek.

4 km distancijoje laimėjo Arnas Čekanavičius (Jonavos Maratonas) – 14 min. 19 sek., antras liko Linas Banys – 14.36 min., trečias – Artūras Marozas (20 min.).

„Smagu, kad į Šėtą atvyko labai pajėgus vyrų bei moterų bėgikių būrys. Lauksiu visų jūsų sugrįžtančių kitais metais į Šėtą. Dėkoju renginio vedėjui Vytautui Mikaičiui, taip pat Šėtos seniūnijos seniūnui Petrui Pupkui, be kurio turbūt nieko nebūtų. Esu dėkingas Lietuvos bėgimo taurei ir Audriui, kad šiemet mūsų renginį įtraukė į Lietuvos bėgimo taurės seriją, jo komanda Šėtos bėgimą pakėlė į kitą lygį“, – po renginio kalbėjo vienas renginio organizatorių Aurimas Skinulis.