AIDAS ARDZIJAUSKAS LAIMĖJO 10 PARŲ BĖGIMO ULTRAMARATONĄ!!!

Nuostabios naujienos Lietuvos ultra padangėje - AIDAS ARDZIJAUSKAS LAIMĖJO 10 PARŲ BĖGIMO ULTRAMARATONĄ!!!
Aidas Ardzijauskas 2015 m. balandžio 29 d. laimėjo 10 dienų Niujorko “Self Transcendence Six and Ten Day Races” ultramaratoną, nubėgęs 667 mylias (tai yra 1074 kilometrai). Šis ultramaratonas vyksta jau aštuonioliktą kartą, jame dalyvauja bėgikai iš viso pasaulio ir visų žemynų, kuomet bėgimas vyksta beveik visa parą Niujorko parke.

Aidas prieš antroje vietoje likusį bėgti laimėjo įgijęs 21 mylią, t.y.  34 km pranašumą. Aidas Ardzijauskas startavo sėkmingai, bet vėliau užklupsi stipri liūtis ir vėjas buvo tikrai nelengvas išbandymas. Trečią parą aidas buvo nukritęs š šeštą vietą, bet didelės valios pastangomis ir sistemingai laikantis plano pavyko atkovoti prarastas pozicijas. Devintą parą A. Ardzijauskas pasivijo lenktinių lyderį, jį aplenkė ir pradėjo kaupti persvarą.