39 BĖGIMAS – PUSĖ MARATONO „APLINK ELEKTRĖNŲ MARIAS“

Į 39 – ąjį bėgimą aplink Elektrėnų marias, kuris buvo įvardintas VII etapu Lietuvos bėgimo taurei laimėti, susirinko gausus būrys dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų. Renginys tuo pačiu buvo skirtas ir Elektrėnų 50 – ties ir Elektrėnų savivaldybės 10 – ties metų jubiliejams paminėti. Renginys vyko Elektrėnų stadione, ten pat dar prieš bėgimą prasidėjo ir futbolo turnyras, skirtas būtent šiam bėgimui.

Kaip ir daugumoje Lietuvos bėgimų, trasos ilgis daugeliui dalyvių kėlė abejonių. Iki šiol oficialus trasos ilgis buvo 22km. Šiemet buvo teigiama, kad dalyviams teks įveikti 21,097 km, nors trasa nebuvo pakeista.

Pirmasis finišo liniją kirto kėdainietis Aurimas Skinulis (1:12:00), gerokai atitrūkęs nuo Antano Žukausko (1:15:45) iš Jonavos ir Tado Ignatavičiaus (1:17:08) iš Kauno. Vėliau vienas po kito skubėjo sportininkai, įveikę kas 21,097 km, kas 10 km.

Tarp moterų greičiausiai trasą įveikė Modesta Kaminskienė iš Prienų (1:35:30), aplenkusi Renatą Sadovskają iš Paberžės (1:40:54) ir Teresę Bulkevičiūtę (1:46:46).

Greičiausio elektrėniškio prizas atiteko Tomui Tramovui, distanciją įveikusiam per 1:27:40.

Tarp 10 km bėgikų nepralenkiamas buvo Tomas Matijošius iš Vilniaus (35:22), aplemnkęs Aleksandrą Bulygą iš Grigiškių (37:48) ir Valentą Jonaitį iš Birštono (38:06).

10 km tarp moterų laimėjo Lina Batulevičiūtė iš Vilniaus (45:32). Antrąją finišavo Gražina Gožtautaitė iš Prienų (50:57), trečiąją - Marija Štabokienė iš Elektrėnų (52:15).