Tauragės bėgimas Karių dienai paminėti

Iliustracija

Devintą kartą vykusiame tradiciniame  Tauragės bėgime, Lietuvos karių dienai paminėti, dalyvavo apie 400 bėgikų.
Geras rudeniškas oras ir Karių dienos proga pažadėta kareiviška košė pritraukė nemažą dalyvių skaičių. Šiemet buvo pailgintos distancijos ir pakeista trasa. Dalyviai galėjo rinktis bėgti 3 km arba 6 km trasas.
Bėgikų sulaukta iš  Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, ir kitų Lietuvos miestų. Visi bėgimo dalyviai autobusais buvo nuvežti į starto vietas.

Nuaidėjus starto šūviams, 9-ojo bėgimo Tauragės bėgimo dalyviai užtvindė pėsčiųjų ir dviratininkų takelius. Bėgikai finišą pasiekė įveikę vasaros estrados kalniukus.

Varžybose buvo naudojama elektroninė skaičiavimo sistema, kuri teisėjams palengvino darbą. Dalyviai netrukus galėjo savo laiką pasitikrinti operatyviai paskelbtame finišo protokole ir internete. Susumavus rezultatus, kiekvienos amžiaus grupės nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais ir rėmėjų prizais.

3 km trasą pirmas įveikė Vilius Vaitkevičius iš Klaipėdos, jis trasą įveikė per 10 min. 26 sek. vidutinis greitis 3:29 min/km.

6 km trasos nugalėtojas Antanas Žukausskas iš Jonavos “Maratono” klubo. Antanas naują 6 km trasą, kurios startas duotas prie Tauragės Konvencijos paminklo įveikė per 20 min. 15 sek. vidutinis greitis 3:23 min/km.

Komandinėje įskaitoje pirmą vietą iškovojo ir gražuole taure buvo apdovanoti Vilniaus bėgimo klubo “Stajeris” bėgikai

Apdovanoti jauniausia dalyvė - tai penkiametė Sintija Beniušytė, ir vyriausias bėgimo dalyvis  82 metų  bėgimo mėgėjas  Matas Ankudavičius  iš Kauno miesto.

Skambant šventinei muzikai dalyviai buvo vaišinami gardžia kareiviška koše ir karšta arbata.