XV-asis tarptautinis Pasvalio maratonas

2014-08-09 vyko tradicinis Pasvalio maratonas, kurio rezultatai skaičiuojasi LBMA taurės ir Saucony taurės turnyruose. Į pagrindinį - maratono - startą stojo 27 dalyviai, iš kurių tik vienas nebaigė.

Po ilgų alinančių karščių, varžybų savaitgalis oro atžvilgiu buvo puikus bėgikams. Nemažai į varžybas atvyko svečių iš Latvijos, kurie įveikė maratoną arba 10 km.

Maratono distancijoje ilgą laiką pirmavęs Antanas Žukauskas (Jonava) liko trečias, o nugalėtojų tapo Vidas Totilas (Kauno BMK). Maratono prizininkai:

Vieta Grupė Pavardė, Vardas Klubas, Miestas Laikas min/km
1 V40_M Totilas Vidas kauno   bmk, kaunas 2:53:50.5 04:07
2 V40_M Gražys Vytautas RCN,   Paberžė 2:54:38.5 04:08
3 V30_M Žukauskas Antanas Maratonas   JBK, Jonava 3:04:35.0 04:22

Tarp moterų visą maratoną nubėgo 2 moterys:

1 MOT_M Marcinkevičienė   Vaiva SK   Greitasis kurjeris, Vilnius 3:26:19.8 04:53
2 MOT_M Bukšnienė Sada BMK,   Kaunas 3:38:51.8 05:11

10 km distancijoje tarp vyrų laimėjo taip pat bėgikas iš Kauno BMK - Domantas Balsys.

Taip pat vyko 3 ir 1 km bėgimai.

Po bėgimo iki apdovanojimų visi dalyviai buvo vaišinami koše bei Pasvalio krašto alumi.