1h bėgimas Marijampolėje

2010-06-05 įvyko 1 val. bėgimas Lietuvos čempionatas ir jaunimo pirmenybės „Sūduvos taurei laimėti“.

Renginyje dalyvavo rekordinis skaičius dalyvių, ir vien 1h bėgime visą laiką išbėgo 66 dalyviai. Be to jauniai bei šiaurietiško vaikščiojimo entuziastai įveikė 30 min lenktynes.

Renginys, išsiskiriantis savo neįprasta distancija- 1h pritraukė ne vien Lietuvos atstovus, jame savo jėgas išmėgino ir keletas Baltarusijos atstovų.

Bėgimo metu sportininkams teko įveikti ne vien ilgą distanciją, bet ir galinėtis su kaitria vasaros saule. Nuo jos bėgikus gelbėjo maitinimo punktas su paslaugiomis merginomis. Kiekvienas įveikęs distanciją gavo atminimo medalį, todėl pralaimėjusių nebuvo.

Nugalėtoju tapo kaunietis Tomas Venckūnas. Per 1 h laiko jis įveikė 18km ir 309 metrus.