Papilėje lenktyniavo bėgikai

2010 m. rugsėjo 24 d. Papilėje įvyko tradicinis XVIII-as bėgimas „Simono Daukanto takais“. Šiais metais jame dalyvavo apie pusantro šimto bėgikų. Papilėje aštuonioliktą kartą susirinkę sportininkai lenktyniavo 8,2 kilometro ir trumpesnėse distancijose.

Ilgiausią trasą pasirinko beveik 30 bėgikų, startavę nuo Biliūniškių kaime esančio paminklo 1863 metais žuvusiems sukilėliams ir finišavę miestelyje prie paminklo Simonui Daukantui. 31 minutę 24 sekundes sugaišęs Arnas Lukošaitis iš Šiaulių rajono buvo greičiausias. Antras atbėgęs jo treniruočių draugas Tomas Bielskis atsiliko beveik 2 minutėmis. Trečias finišavo Akmenės rajono atstovas Algimantas Vasiliauskas, kuris tapo nugalėtoju vyresnių kaip 40 metų sportininkų grupėje. Po jo finišavęs beveik 30 metų jaunesnis Andrius Žalnierukynas iš Mažeikių rajono Viekšnių gimnazijos tapo greičiausiu bėgiku 18 metų varžovų grupėje.

Parašyta 2010-10-06 , kategorijoje "Bėgimai Lietuvoje"